Próżniowy Pojemnik na mleko ze stali nierdzewnej 0.4 l Zobacz większe

Próżniowy Pojemnik na mleko ze stali nierdzewnej 0,4 l

279,00 zł brutto

Produkt dostępny

Jura

68166

Próżniowy Pojemnik na mleko ze stali nierdzewnej 0,4 l

Próżniowy pojemnik na mleko ze stali nierdzewnej o eleganckim kształcie jest praktycznym dodatkiem dla wszystkich miłośników specjałów mlecznych. Dzięki znanej i wypróbowanej zasadzie działania mieści 0,4 litra mleka i utrzymuje jego niską temperaturę przez cały dzień.

Więcej szczegółów

Symulacje ratalne:

Optymalne warunki dla mleka

Wyselekcjonowane materiały i zaawansowana konstrukcja, a także estetyczny design pojemników na mleko JURA umożliwiają idealne przechowywanie mleka – niezależnie od ilości i zapotrzebowania ze strony klientów. Połączenia wtykowe opracowane specjalnie do automatycznych ekspresów do kawy JURA, a także intuicyjna pielęgnacja i procesy czyszczenia gwarantują optymalną higienę mleka aż do filiżanki.

Utrzymanie higieny - nic łatwiejszego

Dopasowane połączenia wtykowe zapewniają hermetyczne przejście między pojemnikiem, przewodem i dyszą mleka. Wystarczy tylko kilka ruchów ręką, a zarówno przy przyrządzaniu specjału kawowego z mlekiem, jak i przy późniejszym automatycznym czyszczeniu systemu mlecznego zapewniona jest optymalna higiena .

Gwarantowana higiena w kontakcie z mlekiem

Najlepsze materiały, hermetyczne połączenia wtykowe i optymalne warunki temperaturowe od pojemnika na mleko do filiżanki gwarantują najwyższą higienę mleka. Dzięki gwarancji higieny mleka wszystkie specjały kawowe z mlekiem, z delikatną i puszystą pianką mleczną, trafiają do filiżanki przy zachowaniu najwyższej jakości.

Producent

ProducentJURA

W liczbach

Pojemność zbiornika
0,4 l
Waga
0,4 kg
Szerokość
7,5 cm
Wysokość
16,8 cm
Głębokość
7,5 cm
Numer artykułu68166

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)