DSCHX99: Aparat kompaktowy z zoomem w zakresie 24-720 mm | Sony Center Nowy Sącz

1 999,00 zł brutto

Sony

Mocny zoom i doskonałe działanie

  • Przetwornik obrazu Exmor RTMCMOS 18,2 MP
  • Nagrywanie filmów w jakości 4K
  • Wizjer elektroniczny i pierścień sterujący

Więcej szczegółów

Opcje gwarancji

Symulacje ratalne:

Share in social media

Pomimo kompaktowych rozmiarów aparat HX99 ma zaawansowane funkcje i zapewnia niesłychaną wydajność fotografowania. Zoom w zakresie 24-720 mm, możliwość nagrywania filmów 4K , funkcje Fast Intelligent AF i Eye AF, obsługa dotykowa, ekran LCD OLED Tru-FinderTM oraz przydatny pierścień sterujący sprawiają, że ten aparat sprosta każdemu wyzwaniu.

Najmniejszy na świecie aparat z szerokim zakresem zoomu

Aparat HX99 zapewnia szeroki zakres ogniskowych od 24 mm po 720 mm. Sprawdza się więc idealnie w rozmaitych zastosowaniach, od robienia zdjęć w podróży po fotografowanie codzienności. Obiektyw ZEISS® Vario-Sonnar T* zapewnia doskonałą jakość obrazów w całym zakresie zoomu, a funkcja Clear Image Zoom pozwala jeszcze bardziej powiększyć obiekt (do 1440 mm) bez wpływu na rozdzielczość zdjęć. [1] 24 mm [2] 720 mm [3] 1440 mm

Przetwornik Exmor R™ i procesor BIONZ X™ odpowiadają za doskonałą jakość obrazu

Aparat HX99 jest wyposażony w przetwornik obrazu CMOS w technologii BSI o rozdzielczości 18,2 MP (efektywna rozdzielczość). Współpracuje on z zaawansowanym systemem przetwarzania obrazu BIONZ X, aby zapewniać doskonałą jakość obrazów z zachowaniem najdrobniejszych tekstur i detali. Dzięki (poszerzonej) czułości ISO od 80 do 6400 nawet słabo oświetlone sceny można zamienić w piękne zdjęcia, a udoskonalona reprodukcja kolorów odpowiada za naturalne odcienie skóry.

Filmy 4K są nagrywane z odczytem pełnych pikseli

HX99 to pierwszy model z serii HX nagrywający filmy w jakości 4K (QFHD, 3840 × 2160 pikseli). Filmy w jakości 4K są uzyskiwane dzięki odczytywaniu wszystkich pikseli przez przetwornik bez łączenia ich w grupy. Tym sposobem aparat gromadzi około 1,6× więcej informacji niż jest to wymagane. Ten efekt nadpróbkowania generuje obrazy o znakomitej rozdzielczości z ograniczonymi efektami mory i postrzępionych krawędzi.

Szybki inteligentny mechanizm AF do rejestrowania najważniejszych chwil

Aparat wykorzystuje funkcję Fast Intelligent AF — bardzo szybki i niezwykle precyzyjny autofokus oparty na wykrywaniu kontrastu. Osiąga ostrość, minimalizując zbędne ruchy obiektywu, przewidując zakres AF i przyspieszając napęd obiektywu — skrócony czas reakcji umożliwia uchwycenie wszystkich ulotnych chwil.

Funkcja Eye AF ułatwia robienie idealnych portretów

Zaawansowaną funkcję Eye AF można włączyć, aby automatycznie wykrywać oczy głównych obiektów w kadrze i ustawiać na nich ostrość. Szybko i precyzyjnie wykrywa oczy nawet w trudnych warunkach, na przykład gdy obiekt patrzy w dół lub twarze są słabo oświetlone, a także podczas fotografowania pod światło.

Wykonywanie zdjęć seryjnych z prędkością do 10 klatek na sekundę

Aparat pozwala wykonywać szybkie zdjęcia seryjne z prędkością 10 klatek na sekundę. Nawet gdy jasność obrazu zmienia się podczas wykonywania serii zdjęć, aparat automatycznie ją reguluje, aby zapewnić optymalny poziom ekspozycji. Zdjęcia seryjne można wyświetlać, usuwać i zabezpieczać grupowo.

Stabilizacja obrazu w trybie Optical SteadyShot™

Tryb Optical SteadyShot stabilizuje obraz i redukuje drgania aparatu za pomocą niezwykle wydajnego czujnika żyroskopowego i specjalnego algorytmu. Przydaje się do robienia zdjęć z ręki oraz fotografowania z w trybie teleobiektywu, nawet z dużym powiększeniem. Stabilizacja obrazu jest mechanizmem optycznym, więc nie wpływa na rozdzielczość zdjęć. [1] SteadyShot WYŁĄCZONY [2] SteadyShot WŁĄCZONY

Wyraźny i łatwy w obsłudze wizjer OLED Tru-Finder™

Obraz w wizjerze OLED Tru-Finder odznacza się dużym kontrastem i jest o wiele jaśniejszy niż w konwencjonalnych wizjerach elektronicznych. Pozwala podglądać na żywo wygląd przyszłego zdjęcia, i sprawdzać różne informacje dotyczące fotografowania. Obraz, który widzisz, jest identyczny z tym, który otrzymujesz po zrobieniu zdjęcia. Wizjer można łatwo wysunąć lub złożyć.

Pierścień sterujący z zaawansowanymi funkcjami fotografowania

Na obiektywie zamontowano wygodny w obsłudze pierścień sterujący, służący do profesjonalnej ręcznej regulacji ustawień, np. ustawiania czasu otwarcia migawki, przysłony itp. Kompaktowe rozmiary aparatu nie mają więc wpływu na Twoją kreatywność.

Dotykowa obsługa fokusa i migawki

Nastawianie ostrości przez dotknięcie sprawia, że wystarczy dotknąć wyświetlacza LCD w miejscu, na którym ustawiona ma być ostrość obrazu, co pozwala intuicyjnie utrzymać ostrość nawet na obiektach będących na skraju kadru bez konieczności ponownego kadrowania, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Migawkę można też wyzwalać, dotykając ekranu LCD.

Touch Pad AF

Podczas korzystania z wizjera Touch Pad AF pozwala łatwo i płynnie zmienić ostrość przez przesunięcie palcem po ekranie LCD.

Ekran LCD odchylany w zakresie 180° daje ogromną elastyczność komponowania ujęć

Odchylany ekran o przekątnej 3 cali i wysokiej rozdzielczości ułatwia komponowanie obrazu w przypadku autoportretów i rejestracji obrazów z poziomu podłoża. Można go użyć w przypadku fotografowania z różnych perspektyw i tworzyć wspaniałe, twórcze kompozycje.

Zoom Assist

Jeśli śledzony obiekt wyjdzie poza kadr z powiększeniem, funkcja Zoom Assist pomoże go odnaleźć. Wystarczy przypisać ją do przycisku C (własne), a następnie go nacisnąć i przytrzymać, aby automatycznie oddalić obraz, znaleźć obiekt i ponownie go wykadrować. Gdy puścisz przycisk, aparat szybko powróci do oryginalnej ogniskowej, a Ty możesz wznowić nagrywanie obiektu.

Nagrywanie w formacie RAW

Aby zapewnić użytkownikom o wiele lepszą kontrolę nad ostatecznym wyglądem zdjęć, aparat HX99 umożliwia fotografowanie w formacie RAW. Ten format zachowuje wszystkie dane zgromadzone przez przetwornik obrazu. Można więc z łatwością regulować ekspozycję, jasność, balans bieli oraz inne aspekty obrazu w oprogramowaniu do edycji obrazów.

Nagrywanie filmów HD z dużą liczbą klatek na sekundę, przedstawiających szybko poruszające się obiekty

Istnieje możliwość nagrywania filmów HD z szybko poruszającymi się obiektami HD z prędkością do 120p (NTSC) lub 100p (PAL) oraz tworzenia podczas edycji imponujących sekwencji w zwolnionym tempie. Duża szybkości transmisji bitów, nawet do 100 Mb/s, gwarantuje ogromną szczegółowość obrazów.

Rejestrowanie danych proxy ułatwia udostępnianie filmów 4K

W trakcie rejestrowania filmu w jakości 4K video aparat może również zapisać plik proxy o niższej transmisji bitów, który zajmie mniej miejsca w pamięci masowej i będzie łatwiejszy w obsłudze. Ułatwi to przesyłanie i udostępnianie filmu online tuż po jego nagraniu.

Śledzenie ostrości w trybie AF umożliwia wykorzystanie wszystkich możliwości zdjęciowych

Śledzenie ostrości wykrywa i śledzi poruszające się obiekty. Ten tryb automatycznie dopasowuje rozmiar ramki AF do rozmiaru obiektu, poprawiając wydajność śledzenia i umożliwiając wykorzystanie każdej okazji na zrobienie zdjęcia.

Pewny chwyt pozwala robić stabilne zdjęcia

Uchwyt aparatu został skonstruowany tak, aby lepiej pasował do dłoni. Dzięki temu aparat można trzymać stabilnie pomimo jego niewielkich rozmiarów. Umożliwia bardziej stabilne kadrowanie ujęć z ręki i redukuje drgania aparatu, nawet gdy jest trzymany jedną ręką.

Wewnętrzna wysuwana lampa błyskowa

Wbudowana wysuwana lampa błyskowa aparatu daje wiele możliwości fotografowania z fleszem. Synchronizacja z długimi czasami ekspozycji przydaje się do robienia nastrojowych portretów nocą, synchronizacja z drugim przebiegiem kurtyny pozwala kreatywnie wyrazić ruch, a ustawienie lampa automatyczna określa, czy należy aktywować lampę błyskową.

Moje menu — własny interfejs

Funkcja Moje menu pozwala tworzyć własne menu z wybranymi elementami, które można szybko przywołać. Ekran menu został udoskonalony - można przypisywać funkcje nawet 30 elementom, co pozwala dostosować interfejs aparatu do osobistych preferencji użytkownika.

Wygodne ocenianie i sortowanie wg lokalizacji

Oceniaj i zabezpieczaj swoje zdjęcia w terenie za pomocą wygodnych programowalnych przycisków. Oceny w skali od 1 do 5 gwiazdek można przeglądać po zaimportowaniu obrazów na dysk komputera za pośrednictwem aplikacji PlayMemories Home™ lub nowego oprogramowania Sony Imaging Edge, umożliwiającego szybkie sortowanie dużych bibliotek obrazów.

Nowy tryb oszczędzania energii ekranu LCD

Po włączeniu aparatu ekran LCD można automatycznie wyłączyć (2, 5 lub 10 sekund po wykonaniu ostatniej czynności) w celu oszczędzania energii.

Sterowanie jednym dotknięciem / udostępnianie jednym dotknięciem

Dzięki sterowaniu jednym dotknięciem smartfon lub tablet działa jako monitor lub pilot. Udostępnianie jednym dotknięciem pozwala przesyłać zdjęcia/filmy do pamięci urządzenia. Wystarczy zainstalować aplikację PlayMemories Mobile™ na urządzeniu z systemem Android™ i technologią NFC za pośrednictwem sieci Wi-Fi®, a następnie przyłożyć urządzenie do aparatu, aby je połączyć. Zgodność z kodami QR pozwala na łączenie się ze smartfonami nieobsługującymi łączności NFC.

Oznaczanie zdjęć znacznikami geograficznymi za pośrednictwem łączności Bluetooth®

Dzięki łącza informacji o lokalizacji Bluetooth® możesz łatwo dodawać znaczniki geograficzne do swoich zdjęć, co jest szczególnie przydatne podczas podróży. Wystarczy sparować swój aparat ze zgodnym smartfonem za pośrednictwem aplikacji PlayMemories Mobile, a z każdy zdjęciem będą zapisywane dane o lokalizacji. Aplikacja PlayMemories Home może być też użyta na komputerze osobistym, aby rozmieścić zaimportowane zdjęcia na mapie.

Pakiet oprogramowania Imaging Edge firmy Sony

Pakiet oprogramowania Imaging Edge ułatwia podniesienie jakości obrazu oraz efektywności produkcji, umożliwiając precyzyjne dostosowanie obrazów w formacie RAW. Tryb ''Pilot'' pozwala zdalnie sterować nagrywaniem, podglądając sceny w czasie rzeczywistym na ekranie komputera; tryb ''Edycja'' umożliwia obróbkę danych w formacje RAW w celu uzyskania wysokiej jakości zdjęć; natomiast za pomocą trybu ''Przeglądanie'' można wyświetlać, oceniać i wybierać zdjęcia z listy ujęć.

Tutaj informacje dot. wysyłki produktów...

Napisz opinię

DSCHX99: Aparat kompaktowy z zoomem w zakresie 24-720 mm | Sony Center Nowy Sącz

DSCHX99: Aparat kompaktowy z zoomem w zakresie 24-720 mm | Sony Center Nowy Sącz

Mocny zoom i doskonałe działanie

  • Przetwornik obrazu Exmor RTMCMOS 18,2 MP
  • Nagrywanie filmów w jakości 4K
  • Wizjer elektroniczny i pierścień sterujący

Napisz opinię

Producent

ProducentSONY

Przetwornik obrazu

Typ przetwornikaPrzetwornik obrazu CMOS Exmor R® typu 1/2,3 (7,82 mm)
Liczba pikseli (efektywnie)Około 18,2 megapiksela

Obiektyw

Typ obiektywuObiektyw ZEISS Vario-Sonnar® T* złożony z 11 elementów w 10 grupach (5 soczewek asferycznych)
Wartość F (maksymalna przysłona)F3,5 (szeroki kąt) - 6,4 (teleobiektyw)
Ogniskowaf 4,25-118mm
Zakres ustawiania ostrości (od przedniej części obiektywu)Automatyka: AF (szeroki kąt: około 5 cm do nieskończoności, teleobiektyw: około 250 cm do nieskończoności / Autoprogram: AF (szeroki kąt: około 5 cm do nieskończoności, teleobiektyw: około 250 cm do nieskończoności
Zoom optyczny28x
Clear Image Zoom (fotografia)18 M: około 60x; 10 M: około 80x; 5 M: około 113x; VGA: około 459x; 13 M (16:9): około 60x; 2,1 M (16:9): około 153x (16:9): około 5,1x, filmy: około 60x
Clear Image Zoom (film)4K: ok. 45×, HD: ok. 60×
Zoom cyfrowy (fotografie)18 M: około 120x; 10 M: około 161x; 5 M: około 226x; VGA: około 459x; 13 M (16:9): około 120x; 2.1 M (16:9): około 306x ;
Zoom cyfrowy (filmy)Około 120x

Ekran

Typ ekranu7,5 cm (3") (4:3) / 921 600 punktów / Xtra Fine / TFT LCD
Regulacja kątaMaksymalnie około 180° w górę
Wybór wyświetlacza (wizjer/LCD)Tryb automatyczny/wizjer elektroniczny
Wspomaganie MF przez powiększenie obrazupowiększenie obrazu 7.7x, 15.3x
Panel dotykowyTAK

Wizjer

Typ ekranu / liczba punktówWizjer elektroniczny typu 0,2" (OLED), 638 400 punktów
Pokrycie kadru100 , filmy 4K: ok. 97
PowiększenieOkoło 0,5×, obiektyw 50 mm nastawiony na nieskończoność, -1m-1(dioptria) (odpowiednik obiektywu 35 mm)
Odległość od okaOkoło 20 mm od soczewki; 19,2 mm od ramki wizjera przy -1m-1 dioptrii (norma Camera & Imaging Products Association)
Regulacja dioptrii-4,0 do +3,0 m-1
Regulacja jasnościAutomatyczny/ręczny (5 etapów)

Kamera

Procesor obrazuTak (BIONZ X)
Sposób nastawiania ostrościSystem AF z wykrywaniem kontrastu
SteadyShotOptyka
Tryb ostrościPojedynczy AF, ciągły AF (tylko filmy), DMF, fokus ręczny
Strefa wyznaczania ostrościSzeroka, centralna, punktowa z wyborem czujnika (mały/średni/duży), rozszerzona punktowa z wyborem czujnik
AF Z FUNKCJĄ ŚLEDZENIA OSTROŚCI RUCHOMYCH OBIEKTÓWTAK
Tryb pomiaru światłaWielosegmentowy, centralnie ważony, punktowy, uśrednienie wartości dla całego obszaru, jasny obszar
Kompensacja ekspozycji+/-3,0 EV, co 1/3 EV
Czułość ISO (fotografia) (zalecany wskaźnik ekspozycji)Automatyczna (ISO 80-3200, możliwość wyboru górnej/dolnej granicy), 80/100/200/400/800/1600/3200 (z możliwością rozszerzenia do ISO 6400), wieloklatkowa redukcja szumów: automatyczna (ISO 80-3200, ta sama, co zakres wybrany w trybie Auto),100/200/400/800/1600/3200/6400/12800
Czułość ISO (filmy)Automatyczna (ISO 80-3200, możliwość wyboru górnej/dolnej granicy), 80/100/200/400/800/1600/3200 (z możliwością rozszerzenia do ISO 6400)
Tryby balansu bieliAutomatyczny, światło dzienne, cień, chmury, wolfram, świetlówka: Ciepła biel, świetlówka: Zimna biel, świetlówka: (biel dzienna), świetlówka Światło dzienne,lampa błyskowa,temperatura barwowa/filtr,Własne1,Własne2,Własne3,Konfiguracja własna
Minimalne oświetlenie (film)Automatyka: 9 luksów (czas migawki 1/30)
Mikrokorekty balansu bieliG7-M7 (57 stopni) , A7-B7 (29 stopni)
Czas otwarcia migawkiInteligentna automatyka (4-1/2000), automatyka programowa (1-1/2000), preselekcja przysłony (8-1/2000), preselekcja czasu migawki (30-1/2000), ręczny (30-1/2000)
PrzysłonaInteligentna automatyka (f/3,5-f/6,3 (szeroki kąt)) / Autoprogram (f/3,5-f/6,3 (szeroki kąt)) / Ręczny (f/3,5-f/8 (szeroki kąt)) / Preselekcja przysłony (f/3,5-f/8 (szeroki kąt)) / Preselekcja czasu migawki (f/3,5-f/6,3 (szeroki kąt))
Weryfikacja obrazuKontrast, nasycenie, ostrość, style twórcze, przestrzeń barw, jakość (RAW / RAW i JPEG (Extra fine / Fine / Standard)) / JPEG ( Extra fine, Fine, Standard)
Redukcja szumówRedukcja szumów przy dużych czułościach ISO: normalna/niska; wieloklatkowa redukcja szumów: auto, ISO 100-12800
Funkcje zakresu dynamicznegoWył., DRO (autom. / poziom 1-5), automatyka HDR: Wyłączone, automatyczne zmiany ekspozycji, nastawianie zmian ekspozycji: od 1,0 EV do 6,0 EV z krokiem 1,0 EV
Tryb fotografowaniaAuto (Inteligentna automatyka / Lepsza automatyka), autoprogram, preselekcja przysłony, preselekcja czasu otwarcia migawki, ręczne nastawianie ekspozycji, pamięć ustawień (1, 2, 3), tryb filmu (autoprogram, preselekcja przysłony, preselekcja czasu otwarcia migawki, ręczne nastawianie ekspozycji), panorama, wybór sceny
Tryby tematycznePortret, makro, krajobraz, zachód słońca, scena nocna, zdjęcia z ręki o zmierzchu, portret nocą, wyraźny ruch, zwierzęta, jedzenie, fajerwerki, duża czułość
Liczba zdjęć seryjnych (maksymalna) (maksymalna liczba rejestrowanych pikseli)Zdjęcia seryjne z priorytetem szybkości ok. 10 kl./s, zdjęcia seryjne ok. 3 kl./s
Samowyzwalaczmożliwością wyboru 10 s, 5 s lub 2 s opóźnienia / seria 5 zdjęć z możliwością wyboru 10 s, 5 s lub 2 s opóźnienia
Tryby zapisuZdjęcia pojedyncze, zdjęcia seryjne, Zdjęcia seryjne z preselekcją czasu otwarcia migawki, samowyzwalacz, samowyzwalacz (zdjęcia seryjne), bracketing zdjęć seryjnych, bracketing zdjęć pojedynczych, bracketing balansu bieli, bracketing DRO
Panorama (zdjęcia)Tryb panoramy
Efekty zdjęciowe[Fotografie]: zabawkowy aparat, kolor pop, posteryzacja, zdjęcie retro, high-key: miękki, częściowy kolor, obraz czarno-biały o dużym kontraście, miękka ostrość, malowidło HDR, obraz czarno-biały o bogatej gradacji, miniatura, akwarela, ilustracja; [Film]: zabawkowy aparat, kolor pop, posteryzacja, zdjęcie retro, high-key: miękki, częściowy kolor, obraz czarno-biały o dużym kontraście.
Styl twórczyStandardowy, żywy, portret, krajobraz, zachód słońca, czarno-biały, sepia
Automatyczne obracanie obrazuTAK
Liczba rozpoznawanych scen[Zdjęcie] Lepsza automatyka: 44/iAuto: 33; [Film]:44
Minimalne oświetlenieluksów (czas migawki 1/30)
Korygowanie efektu czerwonych oczu przez wbudowaną lampę błyskowąwyłączanie

Lampa błyskowa

Tryby pracy lampy błyskowejLampa błyskowa wyłączona, lampa automatyczna, błysk wypełniający, synchronizacja z długimi czasami ekspozycji synchronizacja z drugim przebiegiem kurtyny,
Typ lampy błyskowejWbudowana, podnoszona ręcznie
Światło wspomagające autofokus (AF Illuminator)Automatyczne / Wyłączone
BracketingTAK
Tryby pracy zewnętrznej lampy błyskowejWbudowana, podnoszona ręcznie
Zasięg lampy błyskowejAutomatyczna czułość ISO: Od ok. 0,3 m do 5,4 m (od 11 13/16 cala do 17 stóp i 8 19/32 cala) (szeroki kąt) / od ok. 2,5 m do 3,0 m (od 8 stóp i 2 27/64 cala do 9 stóp i 10 7/64 cala) (teleobiektyw)

Nagrywanie

Obsługiwane nośniki nagrańMemory Stick Micro, Memory Stick Micro (Mark2), karta pamięci microSD, karta pamięci microSDHC, karta pamięci microSDXC
Format zapisu[Zdjęcie]: JPEG (DCF 2.0, Exif 2.31, zgodność z MPF Baseline), RAW (format Sony ARW 2.3); [film]: XAVC S, zgodność z formatem AVCHD 2.0, MP4
Format zapisu (ścieżka dźwiękowa filmu)XAVC S: LPCM, 2 kanały, AVCHD: Dolby® Digital (AC-3), 2 kanały; Dolby Digital Stereo Creator
Zakres barw (nieruchomy obraz)sRGB, Adobe RGB
DCF/DPOFDCF/DPOF/EXIF/MPF
Tryb nagrywania filmu (NTSC)Przełącznik PAL/NTSC: [NTSC] AVCHD: 24 M FX (1920 × 1080/60i) / 17 M FH (1920 × 1080/60i), XAVC S 4K: 30p 100 M (3840 × 2160/30p) / 30p 60 M (3840 × 2160/30p) / 24p 100 M (3840 × 2160/24p) / 24p 60 M (3840 × 2160/24p), XAVC S HD: 60p 50 M (1920 × 1080/60p) / 60p 25 M (1920 × 1080/60p) / 30p 50 M (1920 × 1080/30p) / 30p 16 M (1920 × 1080/30p) / 24p 50 M (1920 × 1080/24p) / 120p 100 M (1920 × 1080/120p) /120p 60 M (1920 × 1080/120p)
Tryb nagrywania filmu (PAL)Przełącznik PAL/NTSC:[PAL] AVCHD: 24 M FX (1920 × 1080/50i) / 17 M FH (1920 × 1080/50i), XAVC S 4K: 25p 100 M (3840 × 2160/25p) / 25p 60 M (3840 × 2160/25p), XAVC S HD: 50p 50 M (1920 × 1080/50p) / 50p 25 M (1920 × 1080/50p) / 25p 50 M (1920 × 1080/25p) / 25p 16 M (1920 × 1080/25p) / 100p 100 M (1920 × 1080/100p) / 100p 60 M (1920 × 1080/100p)
Nagrywanie proxyTAK

Interfejs

Złącza wejściowe i wyjścioweGniazdo Multi / MicroUSB , Hi-Speed USB (USB 2.0), Micro HDMI
NFCZgodność ze znacznikami NFC Forum typu 3, zdalne sterowanie jednym dotknięciem, udostępnianie jednym dotknięciem
WI-FITak (IEEE802.11b/g/n (pasmo 2,4 GHz))
Możliwości bezprzewodoweWi-Fi® Technologia NFC umożliwiająca wybieranie funkcji jednym dotknięciem
Bluetooth®Tak (Ver.4.1)

Zasilanie

Źródło zasilania3,6 V DC (dołączony akumulator) / 5,0 V DC (dołączony zasilacz)
System baterii / akumulatoraNP-BX1
Pobór mocy (tryb aparatu)Około 1,5 W przy korzystaniu z ekranu LCD; około 1,8 W przy korzystaniu z wizjera (norma Camera & Imaging Products Association)
Ładowanie/zasilanie przez złącze USBTak (z użyciem dostarczonego zasilacza sieciowego i dostarczonego akumulatora)
Dostarczany akumulatorAkumulator NP-BX1
CZAS PRACY AKUMULATORA (FOTOGRAFIE)(CAMERA & IMAGING PRODUCTS ASSOCIATION)Monitor: ok.: 370 / ok. 185 min., monitor (przy automatycznym wyłączaniu monitora po 2 s): ok. 460 / ok. 230 min, wizjer: ok. 300 / ok. 150 min.
CZAS PRACY AKUMULATORA (FILMY, FAKTYCZNE NAGRYWANIE)(CAMERA & IMAGING PRODUCTS ASSOCIATION)Monitor: ok.: 55 min, wizjer: ok. 55 min.
CZAS PRACY AKUMULATORA (FILMY, NAGRYWANIE CIĄGŁE)(CAMERA & IMAGING PRODUCTS ASSOCIATION)Monitor: ok.: 95 min, wizjer: ok. 100 min.

Inne

Funkcje zdjęcioweEye AF, rozpoznawanie twarzy, rejestrowanie twarzy, wykrywanie uśmiechu, siatka linii, zaprogramowane ustawienia zoomu / szybki zoom, poziomica cyfrowa, bracketing balansu bieli, bracketing DRO, asystent ręcznej regulacji ostrości, wyróżnianie krawędzi, zebra, wyświetlanie znaczników, regulacja poziomu dźwięku z mikrofonu, Zoom Assist, moje ustawienia menu, samowyzwalacz do autoportretów
Funkcje odtwarzaniaBRAVIA Sync (sterowanie przez HDMI), indeks 9/25 klatek, automatyczny obrót, pokaz slajdów, przewijanie w przód/w tył (film), kasowanie, ochrona, Motion Shot Video, automatyczny obrót obrazu, grupowanie zdjęć seryjnych
TRILUMINOS ColorTAK
Obraz w formacie 4KTAK
Temperatura w środowisku pracy0° C. - +40° C. / 32° F. 104° F

Wymiary i waga

Wymiary (szer. x wys. x gł.)102 × 58,1 × 35,5 mm (4 1/8 × 2 3/8 × 1 7/16 cala)
WAGA (ZGODNOŚĆ Z NORMĄ CAMERA & IMAGING PRODUCTS ASSOCIATION)Około 242g (z akumulatorem i kartą pamięci); około 216g (sam korpus)

Gwarancja

Gwarancja24 miesiące

Produkty powiązane