Gry

   Telewizor Sony BRAVIA 7 | 75 cali K-75XR70 | Mini LED (QLED) | 4K Ultra HD

   0/5
   4/5
   4/5
   10 999,00 zł

   Płatność obsługują:

   Gwarancja
   • 2 lata (standardowa)
   • 3 lata (Serwis Extra)
   • 4 lata (Serwis Extra)
   • 5 lat (Serwis Extra)
   Ilość
     Na stanie

   • CASHBACK 1000 zł
   • Kup ten TV, pozostaw opinię i odbierz zwrot 500 zł. Promocja obowiązuje od 03.06.2024 r. do 14.07.2024 r.
   • Ten telewizor, zaprojektowany z myślą o najwyższej jakości jasnego obrazu i kinowym dźwięku, zapowiada wspaniałe chwile w gronie rodziny i znajomych.
   • Wydobądź głębię i szczegółowość każdej sceny. Dzięki bardzo wysokiej jasności i kontrastowi telewizor wyświetla zachwycający obraz, który zapewni wszystkim świetną rozrywkę.
   • Usiądź wygodnie i rozkoszuj się rozległym dźwiękiem, jaki znasz z kina. Dzięki dwóm bocznym głośnikom, które emitują mocny, czysty dźwięk wprost z ekranu, wszyscy poczują się jak na sali kinowej.

   Płatność obsługują:

   Gwarancja

   Gwarancja Standardowa

   • Gwarancja Sony na cały wykupiony okres gwarancji
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez autoryzowanych specjalistów
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez okres powyżej 2 lat od daty zakupu (do 5 lat)
   • Priorytetowe, krótsze terminy napraw

   Gwarancja Serwis Extra

   • Gwarancja Sony na cały wykupiony okres gwarancji
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez autoryzowanych specjalistów
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez okres powyżej 2 lat od daty zakupu (do 5 lat)
   • Priorytetowe, krótsze terminy napraw

   Łącznie:

   10 999,00 zł

   (+0 zł - cena gwarancji)

   Polecane akcesoria:

   BRAVIA 7 | QLED  (XR | Mini LED)
   JAKOŚĆ OBRAZU
   Nasz panel 4K QLED (XR l Mini LED) zapewnia wyjątkową jasność i kontrast oraz odkrywa ekscytującą głębię. Obejrzyj swój ulubiony thriller na BRAVIA 7, a być może odkryjesz szczegóły czające się w cieniach, które wcześniej przeoczyłeś.

   Procesor XR wyposażony jest w system rozpoznawania scen, który rozumie, jak działają nasze zmysły w prawdziwym życiu. Każdy element jest wykrywany i analizowany z mistrzowską precyzją, a następnie obraz jest optymalizowany pod kątem najwyższego realizmu.

   XR Backlight Master Drive1 wykorzystuje unikalny algorytm lokalnego przyciemniania, który steruje tysiącami diod LED z absolutną precyzją, aby zapewnić imponująco głęboką czerń i oszałamiające, realistyczne akcenty.
   Niezależnie od tego, czy oglądasz film dokumentalny, czy fantasy, nasza rozbudowana paleta kolorów XR Triluminos Pro odtwarza subtelne różnice w cieniu, nasyceniu i odcieniu, które można zobaczyć w prawdziwym życiu.
   XR Clear Image wykorzystuje podział stref oraz dynamiczną analizę klatek, aby zminimalizować szumy w obrazie, dzięki czemu możesz cieszyć się wszystkimi filmami bez zakłóceń w jakości 4K2.
   Firma SONY jest uczestnikiem całego procesu produkcji filmowej — od zdjęć, poprzez montaż i postprodukcję, aż po transmisje studyjne oraz seanse kinowe. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy możemy przenieść wrażenia znane z sal kinowych wprost do Twojego domu. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie przy współpracy z najlepszymi studiami transmisji strumieniowej na świecie w celu opracowania określonych, skalibrowanych trybów3 dla Twoich ulubionych filmów, w tym Netflix Prime Video4BRAVIA 7 spełnia rygorystyczne standardy umożliwiające wyświetlanie tytułów IMAX® Enhanced5, a także obsługuje Dolby Vision®6 i Dolby Atmos®.
   JAKOŚĆ DŹWIĘKU
   BRAVIA 7 dźwięk pochodzi bezpośrednio z miejsca, w którym dzieje się akcja, a nie spod ekranu, jak ma to miejsce w przypadku innych telewizorów. Usłysz epicki dźwięk prosto z ekranu — zupełnie jak w kinie!
   Wykorzystując dwa dolne, mocne głośniki i dwa boczne głośniki wysokotonowe pozycjonujące dźwięk, nasza technologia Acoustic Multi-Audio idealnie dopasowuje to, co widzisz i słyszysz.
   BRAVIA 7 przeskaluje nawet 2-kanałowy dźwięk do jakości 5.1.2-kanałowej! Dzięki obsłudze Dolby Atmos® i DTS:X® doświadczysz także emocji, jaki zapewniają produkty z dźwiękiem przestrzennym 360°.
   Voice Zoom 37 wykorzystuje najnowszą technologię uczenia maszynowego AI (sztucznej inteligencji), aby ułatwić zrozumienie dialogów, dzięki czemu nawet odległe lub stłumione głosy są krystalicznie czyste.
   Symultaniczne wyjście audio8 to nowa funkcja, która umożliwia jednoczesne słuchanie dźwięku z telewizora i podłączonego urządzenia Bluetooth. Na przykład Ty lub bliska Ci osoba możecie potrzebować różnej głośności podczas wspólnego oglądania filmu lub możecie nawet słuchać muzyki w innym pomieszczeniu za pomocą słuchawek.
   W POŁĄCZENIU Z SOUNDBAREM
   BRAVIA 7 w połączeniu z wybranym soundbarem Sony wypełni każdy zakątek pokoju poruszającym duszę, kinowym dźwiękiem, zapewniając niezrównane wrażenia audiowizualne. Mapowanie dźwięku przestrzennego 360°, dostępne w naszych najnowszych produktach audio, polega na tworzeniu wokół Ciebie wielu głośników fantomowych w kinowym układzie9.

    Funkcja Acoustic Center Sync10 zmienia Twój telewizor w głośnik centralny zestawu. Zapewnia to bardziej wciągające wrażenia, ponieważ dźwięk wydobywa się z miejsca, w którym toczy się akcja na ekranie, a nie wyłącznie spod telewizora i z soundbara. 

   GOOGLE TV
   Uzyskaj dostęp do ponad 10 000 aplikacji i gier w Google TV12, gdzie wszystko jest uporządkowane i polecane na podstawie Twoich osobistych zainteresowań. Wyszukiwanie głosowe13 umożliwia bardzo szybkie znajdowanie nowych treści — wystarczy nacisnąć przycisk głosowy na pilocie i powiedzieć na przykład „znajdź filmy akcji”14

    Chcesz oglądać treści z iPhone'a, iPada lub komputera Mac na telewizorze? Dzięki Apple AirPlay 215 przesyłanie strumieniowe staje się proste. Wbudowany Chromecast16 umożliwia także przesyłanie filmów, seriali, zdjęć i innych treści z telefonu lub tabletu na duży ekran. 

   Amazon, Prime Video oraz wszystkie odnośne logo są znakami towarowymi Amazon.com Inc. lub jego podmiotów zależnych. Netflix i logo Netflix są zastrzeżonymi znakami towarowymi Netflix Inc. YouTube jest znakiem towarowymi Google LLC. Apple, logo Apple i Apple TV są znakami towarowymi Apple Inc. zastrzeżonymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Udostępnienie aplikacji Apple TV nastąpi wkrótce poprzez automatyczną lub ręczną aktualizację oprogramowania wybranych telewizorów Sony BRAVIA (www.apple.com/apple-tv-app/devices) w wybranych regionach (www.support.apple.com/HT204411). Wymagana jest subskrypcja Disney+. Disney+ oraz wszystkie znaki i logo są znakami towarowymi Disney Enterprises Inc., użytymi za pozwoleniem. CRUNCHYROLL i logo Crunchyroll logo są znakami towarowymi Crunchyroll LLC i zostały użyte za zgodą.
   WZORNICTWO
   Telewizor BRAVIA 7 został starannie zaprojektowany w nowoczesnym stylu, aby harmonijnie i naturalnie komponował się z wystrojem wnętrza, a także akcesoriami, takimi jak listwy dźwiękowe SONY. Wykonany ze smukłej stali z metalicznie szczotkowanym wykończeniem, wygląda świetnie w każdym otoczeniu i pod dowolnym kątem. 
   4-pozycyjna podstawa zapewnia swobodę wyboru pomiędzy pozycją zewnętrzną dla dużych powierzchni, pozycją wewnętrzną dla mniejszych półek i dwiema różnymi pozycjami listwy dźwiękowej.
   Nasza wzornicza konstrukcja telewizora One Slate i Seamless Edge łączy niepostrzeżenie ekran i ramkę, aby zmaksymalizować komfort oglądania. 
   Nasz nowy podświetlany pilot Eco Remote11 wykonany jest w 80% z plastiku z recyklingu. Wbudowany akumulator, ładowany za pomocą USB-C zapewni do 4 miesięcy pracy. Jest łatwy w utrzymaniu czystości, zawsze go też odnajdziesz z pomocą funkcji odszukiwania.
   DLA GRACZY
   © 2024 MARVEL © 2024 Sony Interactive Entertainment LLC. Opracowanie: Insomniac Games Inc.
   Wszystkie niezbędne elementy do gier w standardzie HDMI 2.1 zapewniają płynną i responsywną rozgrywkę, w tym 4K/120 kl./s, zmienną częstotliwość odświeżania (VRR) i automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM)17. Obsługa Dolby Vision® zapewnia żywsze kolory, realistyczny kontrast i intensywną jasność, zapewniając zupełnie nowy poziom głębi i realizmu. 

   Po podłączeniu konsoli PS5®18 do telewizora BRAVIA 7 odblokujesz wyjątkowe funkcje. Tryb Auto Genre Picture Mode19  przełącza automatycznie TV w tryb gry, aby zminimalizować opóźnienia i zmaksymalizować czas reakcji podczas grania na PS5®, a podczas oglądania filmów przełącza się z powrotem do trybu standardowego.  

   Automatyczne mapowanie tonów HDR jest  dokonywane podczas wstępnej konfiguracji, dzięki czemu ujrzysz więcej szczegółów w najciemniejszych i najjaśniejszych punktach.
    Steruj zdalnie konsolą PS5® lub PS4™ za pomocą telewizora BRAVIA 7! Aplikacja PS Remote Play20 umożliwia grę bez przenoszenia konsoli do innego miejsca.
   Wszystkie ustawienia gier i funkcje pomocy znajdują się w jednym miejscu – Menu Gamingowym 221. Możesz nawet wyszukiwać filmy w serwisie YouTube i przełączyć się do trybu Multi View22.
   Obrazy na ekranach są symulacją. ©2023 Sony Interactive Entertainment Inc. Opracowanie: Polyphony Digital Inc. „Polyphony Digital logo”, „Gran Turismo” i „GT” są zastrzeżonymi znakami towarowymi Sony Interactive Entertainment Inc. Producenci, samochody, nazwy, marki i powiązane obrazy występujące w tej grze mogą zawierać znaki towarowe i/lub materiały objęte prawami autorskimi odpowiednich posiadaczy. Zobrazowanie lub odtworzenie rzeczywistych miejsc, podmiotów, firm lub organizacji nie ma na celu wskazania lub tworzenia sugestii sponsorowania lub uznawania tej gry przez odpowiednią stronę lub strony. Wszystkie prawa zastrzeżone. ©2022 Sony Interactive Entertainment Europe. Opracowanie: Guerrilla. Horizon Forbidden West jest znakiem towarowym Sony Interactive Entertainment LLC. ©2022 Sony Interactive Entertainment LLC. God of War jest zastrzeżonym znakiem towarowym Sony Interactive Entertainment LLC i powiązanych firm w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.
   SONY PICTURES CORE
   Kupując telewizor BRAVIA 7, możesz otrzymać 10 filmów w aplikacji SONY PICTURES CORE23 i 24 miesiące transmisji strumieniowej. Odkrywaj tytuły IMAX® Enhanced Dolby Atmos®24 - nie ma lepszego sposobu, aby zobaczyć, jak niesamowicie mogą wyglądać filmy na ekranie telewizora BRAVIA!
   Z MYŚLĄ O ŚRODOWISKU
   Możesz łatwo monitorować i dostosowywać ustawienia energii w celu uzyskania optymalnej wydajności, korzystając z nowej wersji Pulpitu Eko25. Dzięki temu telewizorowi możesz zaoszczędzić na rachunkach za energię26. W opakowaniu nie tylko zużyto mniej plastiku, ale jest też mniejsze i lżejsze, co pozwala zmniejszyć emisję CO2 nawet o 15%27
   1. Sterowanie podświetleniem monitora Master Monitor BVM-HX3110, używanego do końcowej kontroli jakości obrazu w studiach, oraz napędu XR Backlight Master Drive w systemie BRAVIA zostało opracowane w oparciu o tę s

   Szczegóły produktu

   3 Przedmioty

   Opis

   Rok modelowy
   2024
   Przekątna ekranu (cale)
   75"
   Rozmiar ekranu (przekątna w cm)
   164 cm
   Wymiary telewizora bez podstawy (szer. x wys. x gł.)
   Około 166,8 × 96,0 × 5,7 cm
   Wymiary telewizora z podstawą (standardowe ustawienie) (szer. × wys. × gł.)
   Około 166,8 × 98,4 × 40,5 cm
   Wymiary telewizora z podstawą (wąskie ustawienie) (szer. × wys. × gł.)
   Około 144,8 × 86,2 × 32,7 cm
   Szerokość podstawy (standardowe ustawienie)
   Około 144,2 cm
   Szerokość podstawy (wąskie ustawienie)
   Około 86,7 cm
   Wymiary kartonu (szer. x wys. x gł.)
   Około 178,8 × 111,4 × 18,0 cm
   Waga telewizora bez podstawy
   Około 38,3 kg
   Waga telewizora z podstawą
   Około 40,1 kg
   Waga kartonu (brutto)
   Około 50 kg
   Rozmieszczenie otworów zgodne ze standardem VESA (szer. x wys.)
   30,0 x 30,0 cm
   Standard Wi-Fi®
   Certyfikat Wi-Fi® 802.11a/b/g/n/ac
   Częstotliwość Wi-Fi®
   2,4 GHz / 5 GHz (Wi-Fi Direct: tylko 2,4 GHz)
   Zgodność z profilami Bluetooth
   Wersja 4.2, HID (podłączanie myszy/klawiatury) / HOGP (podłączanie urządzeń o niskim zużyciu energii) / SPP (profil portu szeregowego) / A2DP (dźwięk stereo) * / AVRCP (pilot AV)
   Zgodność z Energy Star®
   -
   Obecność ołowiu
   -
   Zawartość rtęci (mg)
   0,0 mg
   Pobór mocy (w trybie czuwania)
   0,50 W
   Pobór mocy (w trybie czuwania sieci) — Złącza
   2,00 W (Wi-Fi®) / 2,00 W (LAN) / 0,50 W (CEC)
   Pobór mocy (zasilanie włączone) – Energy Star®
   -
   Pobór mocy (w trybie czuwania) – Energy Star®
   -
   Moc wyjściowa dźwięku
   10 W + 10 W +10 W + 10 W +10 W
   Roczne zużycie energii*
   67 kWh/1000 h
   Tryb oszczędzania energii / bez podświetlenia
   Tak
   Wymagania dotyczące zasilania (napięcie/częstotliwość)
   50 Hz, Napięcie przemienne 220–240 V
   Wejścia Ethernet
   1 (z boku)
   Chromecast built-in
   Tak
   Apple airplay
   Tak
   Apple HomeKit
   Tak
   Wejścia antenowe (telewizja naziemna/kablowa)
   1 (z boku)
   Wejścia IF (telewizja satelitarna)
   2 (z boku)
   Komponentowe wejścia wideo (Y/Pb/Pr)
   Nie
   Kompozytowe wejścia wideo
   Hybrydowe z wejściem głośnika centralnego ×1 (z boku, mini jack)
   Wejścia sygnału RS-232C
   Nie
   Razem wejścia HDMI
   4 (4 z boku)
   HDCP
   HDCP2.3 (do HDMI™1/2/3/4)
   Bravia Sync (w tym HDMI-CEC)
   Tak
   Cechy i funkcje wyspecyfikowane w HDMI2.1
   4K120/eARC/VRR/ALLM
   Zwrotny kanał audio HDMI (ARC)
   Tak (eARC/ARC)
   Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR)
   Tak (HDMI™ 3/4)
   Automatyczny tryb małego opóźnienia (ALLM)
   Tak (HDMI™ 3/4)
   Cyfrowe wyjścia audio
   1 (z boku)
   Wyjścia słuchawkowe
   -
   Wyjścia audio
   -
   Wyjścia na subwoofer
   -
   Porty USB
   2 (z boku)
   Nagrywanie na twardy dysk USB
   Tak (1 z funkcją nagrywania) (z wyjątkiem Włoch)
   Obsługiwane formaty dysków USB
   FAT16/FAT32/exFAT/NTFS
   Kodeki do odtwarzania z USB
   MPEG1: MPEG1 / MPEG2PS: MPEG2 / MPEG2TS (HDV,AVCHD): MPEG2,AVC / MP4 (XAVC S): AVC, MPEG4, HEVC / AVI: Xvid, MotionJpeg / ASF (WMV): VC1 / MOV: AVC, MPEG4, MotionJpeg / MKV: Xvid, AVC
   MPEG4, VP8.HEVC / WEBM: VP8 / 3GPP: MPEG4, AVC / MP3 / ASF (WMA) / LPCM / WAV / MP4AAC / FLAC / JPEG, WEBM: VP9 / AC4 / ogg / AAC / ARW (tylko miniatury ekranowe)
   Typ wyświetlacza
   LCD
   Rozdzielczość wyświetlacza (pion x poziom, w pikselach)
   3840 x 2160
   Kąt widzenia (X-Wide Angle)
   -
   Technologia przeciwodblaskowa (x-anti reflection)
   -
   Typ podświetlenia
   Mini LED (QLED)
   Typ ściemniania podświetlenia
   -
   Częstotliwość odświeżania panelu
   120 Hz
   Zgodność z HDR (High Dynamic Range)
   Tak (HDR10, HLG, Dolby Vision)
   Procesor obrazu
   Procesor XR Processor
   Optymalizacja czystości
   Interpolacja XR 4K, Przetwarzanie dual database processing, XR Super Resolution
   Optymalizacja koloru
   XR TRILUMINOS, PRO™ XR Smoothing ,Technologia Live Colour™
   Bravia Core Calibrated Mode
   Tak
   Optymalizacja kontrastu
   OLED XR Contrast Pro, XR HDR Remaster, Dynamiczne zwiększanie kontrastu, Pixel Contrast Booster
   Optymalizacja ruchu (częstotliwość własna)
   XR OLED Motion, tryb automatyczny
   Obsługiwane sygnały wideo
   Sygnał HDMI™: 4096 × 2160p (24, 50, 60 Hz), 3840 × 2160p (24, 25, 30, 50, 60, 100, 120 Hz)3, 1080p (24, 30, 50, 60, 100, 120 Hz), 1080i (50, 60 Hz), 720p (24, 30, 50, 60 Hz), 576p, 480p
   Tryby obrazu
   Żywy, standardowy, kino, IMAX Enhanced, gra, grafika, zdjęcie, własny, Dolby Vision (żywy, jasny, ciemny), Netflix calibrated, BRAVIA CORE calibrated
   Czujnik
   Lekki
   Netflix calibrated mode
   Tak
   Typ głośnika
   Acoustic Multi-Audio, Rozmieszczający dźwięk głośnik wysokotonowy
   Konfiguracja głośnika
   3 siłowniki, 2 subwoofery
   Obsługa formatu audio Dolby
   Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos
   Obsługa formatu audio DTS
   Cyfrowy dźwięk przestrzenny DTS®
   System acoustic auto calibration
   Kompensacja warunków w pomieszczeniu i położenia użytkownika
   Funkcja voice zoom
   Funkcja Voice Zoom 2
   Radio FM
   Nie
   Przetwarzanie dźwięku
   Nie
   Acoustic Center Sync
   Tak (zgodny soundbar Sony)
   Zgodność z dźwiękiem przestrzennym 3D w słuchawkach
   Tak (z nadajnikiem WLA-NS7)
   Symulowany dźwięk przestrzenny
   Interpolacja dźwięku przestrzennego 3D
   Tryby dźwięku
   Standardowy / Dialogi / Kino / Muzyka / Sport / Dolby Audio
   Kamera
   BRAVIA CAM (opcja)
   Funkcja kamery
   Tak (aplikacje na kamerę)
   System operacyjny
   Android TV™
   Smart tv
   Google TV™
   Pamięć wbudowana (GB)
   32 GB*
   Język wyświetlacza
   INDONEZYJSKI, ISL, WŁOSKI, HEBRAJSKI, JAPOŃSKI, KAZACHSKI, KANNADA, KOR, KIR, LAO, LITEWSKI, ŁOTEWSKI, MACEDOŃSKI, MALAJALAM, MON, MARATHI, MAY, BUR, NOB, NEP, NLD, ORIJA, PENDŻABSKI, PORTUGALSKI, RUMUŃSKI, ROSYJSKI, SOL, SŁOWEŃSKI, ALB, SERBSKI
   POLSKI, AFRYKANERSKI, AMH, ARABSKI, ASSAMSKI, AZE, BEL, BUŁGARSKI, BENGALSKI, BOŚNIACKI, KATALOŃSKI, CZESKI, DUŃSKI, DEU, GRECKI, ANGIELSKI, HISZPAŃSKI, ESTOŃSKI, BAQ, PER, FIŃSKI, FRANCUSKI, GLG, GUDŻARACKI, HINDI, CHORWACKI, WĘGIERSKI
   SZWEDZKI, SUAHILI, TAMILSKI, TELUGU, TAJSKI, TGL, TURECKI, UKRAIŃSKI, URD, UZB, WIETNAMSKI, UPROSZCZONY CHIŃSKI, TRADYCYJNY CHIŃSKI, ZULUSKI
   Język wprowadzania tekstu
   PERSKI / PORTUGALSKI / ROSYJSKI / RUMUŃSKI / SŁOWACKI / SŁOWEŃSKI / WŁOSKI
   POLSKI / ANGIELSKI / ARABSKI / BUŁGARSKI / CHORWACKI / CZESKI / DUŃSKI / ESTOŃSKI / FIŃSKI / FRANCUSKI / GRECKI / HEBRAJSKI / HISZPAŃSKI / INDONEZYJSKI / JAPOŃSKI / KATALOŃSKI / NIDERLANDZKI / NIEMIECKI / NORWESKI
   Wyszukiwanie głosowe
   (Wyszukiwanie głosowe) Tak/(Wbudowany mikrofon) Nie
   (Wyszukiwanie głosowe) Tak/(Wbudowany mikrofon) Nie
   Wyłącznik wbudowanego mikrofonu
   Tak (środek)
   Elektroniczny przewodnik po programach (EPG)
   Tak
   Przeglądarka internetowa
   Tak
   Serwis z aplikacjami
   Tak (sklep Google Play)
   Włącznik / wyłącznik czasowy
   Tak
   Wyłącznik czasowy
   Tak
   Telegazeta
   Tak
   Automatyczna kalibracja dzięki CalMAN®
   Tak
   Funkcja „Auto HDR Tone Mapping” — automatyczne odwzorowywanie odcieni HDR
   Tak
   Funkcja „Auto Genre Picture Mode” — dostosowywanie trybu obrazu do gatunku gry
   Tak
   Napisy (analogowe/cyfrowe)
   (analogowy)Nie ,(cyfrowe) napisy
   Dynamiczne sterowanie podświetleniem
   -
   Produkt przyjazny dla środowiska
   Tak
   Stylistyka ramki
   Metal w jednej płaszczyźnie
   Kolor ramki
   Tytanowo-czarny
   Konstrukcja podstawy
   Smukła, klinowa podstawa z aluminium
   Kolor podstawy
   Ciemnosrebrny
   Położenie podstawy
   3 sposoby ustawienia (ustawienie standardowe / wąskie / pod soundbar)
   Zdalne sterowanie
   Pilot na podczerwień; standardowy pilot
   Liczba tunerów (naziemnych/kablowych)
   2 (cyfrowe) / 1 (analogowy)
   Liczba tunerów (satelitarnych)
   2
   System telewizji analogowej
   B/G, D/K, I
   Pokrycie kanałów przez tuner (analogowych)
   45,25–863,25 MHz (zależnie od wybranego ustawienia kraju)
   System cyfrowej telewizji naziemnej
   DVB-T/T2
   Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji naziemnej)
   VHF/UHF (zależnie od wybranego ustawienia kraju)
   System cyfrowej telewizji kablowej
   DVB-C
   Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji kablowej)
   VHF/UHF/kablowe (zależnie od wybranego ustawienia kraju)
   System cyfrowej telewizji satelitarnej
   DVB-S/S2
   Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji satelitarnej)
   Częstotliwość pośrednia 950–2150 MHz
   CI+
   Tak
   Czytnik ekranowy
   Tak
   Audiodeskrypcja
   Tak
   Napisy Closed Caption
   Napisy
   Powiększenie tekstu
   Tak
   Przycisk dostępności
   Tak
   Gwarancja
   24 miesiące
   Wyposażenie sprzedawane oddzielnie
   Moduł kamery (CMU-BC1); uchwyt ścienny (SU-WL450 (ograniczony dostęp do złączy), SU-WL850 (zależnie od używanych złączy)) zależnie od wybranego ustawienia kraju*

   Specyficzne kody

   EAN13
   4548736150683
   MPN
   CASHBACK 1000 zł czerwony

   Ostatnio przeglądane:

   Ostatnio przeglądane:

   Klientów zainteresowały również:

   Podobne produkty: