4,8L KitchenAid Artisan 5 5KSM156 + METALOWA MASZYNKA DO MIĘSA 5KSMMGA | Salon KitchenAid Nowy Sącz

2 999,00 zł brutto

KitchenAid

5KSM156EFP

KitchenAid

4,8L KitchenAid Artisan 5 5KSM156

W ZESTAWIE METALOWA MASZYNKA DO MIĘSA 5KSMMGA!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Opcje gwarancji

Symulacje ratalne:

Share in social media

W ZESTAWIE METALOWA MASZYNKA DO MIĘSA 5KSMMGA!

Metalowa maszynka do mięsa 5KSMMGA


4,8L KitchenAid Artisan 5 5KSM156

Jest to szczególnie elegancka wersja miksera Artisan 5, adresowana do tych, którzy szukają pięknego prezentu na najbardziej uroczyste okazje, jak śluby i ich rocznice, a także inne podniosłe uroczystości jubileuszowe i rodzinne, by swą odświętną bielą i szlachetnym wyglądem, móc je potem na co dzień przypominać. Pamiątka ważnych chwil na całe życie.
Mikser planetarny KitchenAid Artisan 5 biała perła, w całości wykonany z metalu, mocny i trwały, jest miniaturą zawodowej maszyny cukierniczej i mistrzem świata w ubijaniu. Jest uznany i pożądany nie tylko do wyrobu wszelkich ciast z drożdżowym na czele, lecz także do tarcia, mielenia, przecierania i wałkowania oraz innych żmudnych czynności, zwykle dotąd wykonywanych ręcznie. Dzięki współracy z gamą dostępnych przystawek, wykonuje pracę kilkunastu urządzeń, zajmując przy tym miejsce jednego.

Miksery stojące KitchenAid współpracują z bogatą gamą przystawek. To, co dotąd wydawało się być zbyt pracochłonne, staje łatwe do wykonania.

Konstrukcja w całości metalowa  - gwarantuje solidność, trwałość i wytrzymałość
Dzięki konstrukcji z metalowego odlewu ciśnieniowego, miksery są niezwykle trwałe, wytrzymałe oraz stabilne. Zamontowane w podstawie antypoślizgowe gumowe nóżki zapobiegają przemieszczaniu się mikserów po blacie podczas miksowania ciężkich mas.

Bezpośredni napęd - zapewnia stabilną moc, cichą pracę i oszczędność energii
Napęd z silnika jest przenoszony bezpośrednio na narzędzia pracujące w dzieży i równocześnie na przystawki montowane na czole głowicy. Zamiast paska klinowego albo łańcucha, zastosowano do tego celu koła zębate, co zmniejszyło straty energii, zwiększyło trwałość mikserów, a ponadto przy porównaniu tych samych prac w wykonaniu mikserów  innych marek - wyciszyło je i zmniejszyło zużycie energii.

Planetarny ruch narzędzi - daje znakomitą efektywność napowietrzania, szybkość i dokładność
Miksery KitchenAid należą do tego samej grupy mikserów planetarnych, jakie są używane w produkcji piekarsko-cukierniczej. W tego typu mikserach narzędzie obraca się w dzieży ruchem złożonym: wokół własnej osi i jednocześnie w kierunku przeciwnym po jej obwodzie (jak Ziemia wokół Słońca).

Dzięki zastosowaniu wyjątkowego, 67- punktowego systemu planetarnego mieszania KitchenAid, mikser ubija i napowietrza efektywniej, szybciej i dokładnej niż miksery planetarne innych marek. Śledząc drogę punktu wyznaczonego na jego mieszadle zauważymy, że zbliża się on aż 67 razy do ścianek dzieży podczas jednego cyklu, w którym mieszadło zrobi jeden obrót. Można przyjąć, że tym sposobem narzędzie w każdej sekundzie penetruje całą objętość dzieży, praktycznie nie pozostawiając martwych przestrzeni.

Po lewej - zasada ruchu planetarnego. Na środku - tor ruchu mieszadła w mikserze KitchenAid. Po prawej - tor ruchu mieszadła w mikserze innej marki.
Na szaro zaznaczono miejsca, do których nie sięga mieszadło.

Gniazdo napędu przystawek - pozwala na rozszerzenie zastosowań miksera
Na czole głowicy miksera znajduje się łatwo dostępne gniazdo mocowania przystawek. Dzięki temu ich montaż jest bardzo łatwy, co ułatwia ich używanie i wszechstronne wykorzystanie miksera. 

Opływowe kształty - to łatwość mycia i użytkowania
Miksery KitchenAid mają charakterystyczny opływowy kształt, utrzymany w dziś znowu miłej dla oka stylistyce lat 60. Lakier jest solidnie utrwalony w wysokiej temperaturze, dlatego nie jest podatny na uszkodzenia mechaniczne i wyglądają one stale jak nowe. Osoby praktyczne docenią ich opływowy kształt, który pozwala na łatwe utrzymanie w czystości.

Gwarancja 5 lat - niezawodność
Miksery serii Artisan KitchenAid (do zastosowań domowych) są objęte pięcioletnią gwarancją. Obsługę serwisową w Polsce prowadzi Autoryzowany Serwis VIVAMIX

Wyposażenie standardowe modelu 5KSM156EFP


Dzieża ze szronionego szkła 4,8L (5K5GBF) z pokrywką

 

 

Rózga (K45WW) - do ubijania i napowietrzania lekkich mas

Mieszadło (K45B) - do mieszania mas o gęstej konsystencji

Hak (K45DH) - do wyrabiania ciast drożdżowych i makaronowych

Książka kucharska KitchenAidDane techniczne mikser

Moc300 W
SilnikAC (prąd przemienny), napęd bezpośredni
Napięcie220 - 240V
Częstotliwość50 / 60 Hz
Materiał korpusucynkowy odlew ciśnieniowy
Długość przewodu zasilającego145 cm
Wymiary produktu (wys. x szer. x dł.)36,2 × 28,3 × 34,3 cm
Wymiary opakowania (wys. x szer. x dł.)43,2 × 31,1 × 43,8 cm
Waga netto12 kg
Waga brutto14 kg
Moc wyjściowa0,3 KM
Obroty na minutę58 do 220 (prędkość 1 do 10)
Pojemność dzieży4,8 L
Sposób regulacji prędkościmechaniczny i elektroniczny

Produkty powiązane