Aparaty z wymienną optyką

   Aparat Sony Alpha α6600 ILCE6600MB + SEL18135

   0/5
   4/5
   4/5
   6 895,00 zł

   Płatność obsługują:

   Gwarancja
   • 2 lata (standardowa)
   • 3 lata (Serwis Extra)
   • 4 lata (Serwis Extra)
   • 5 lat (Serwis Extra)
   Ilość
     Ostatnie sztuki w magazynie

   Ostatnie sztuki w magazynie
   • Kluczem do pięknych zdjęć jest niezrównana wydajność funkcji AF
   • Ulepszona funkcja Eye AF w czasie rzeczywistym ułatwia robienie autoportretów
   • Szybkie zdjęcia seryjne ze śledzeniem AF/AE

   Płatność obsługują:

   Gwarancja

   Gwarancja Standardowa

   • Gwarancja Sony na cały wykupiony okres gwarancji
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez autoryzowanych specjalistów
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez okres powyżej 2 lat od daty zakupu (do 5 lat)
   • Priorytetowe, krótsze terminy napraw

   Gwarancja Serwis Extra

   • Gwarancja Sony na cały wykupiony okres gwarancji
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez autoryzowanych specjalistów
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez okres powyżej 2 lat od daty zakupu (do 5 lat)
   • Priorytetowe, krótsze terminy napraw

   Łącznie:

   6 895,00 zł

   (+0 zł - cena gwarancji)

   Polecane akcesoria:

   α6600 posiada funkcje, które sprawdzą się w każdej sytuacji, w jakiej się znajdziesz – szybki AF, pewna stabilizacja i zachwycająca jakość obrazu, duża pojemność baterii oraz profesjonalne filmowanie 4K HDR (HLG).

   Kluczem do pięknych zdjęć jest niezrównana wydajność funkcji AF.

   Szybki i precyzyjny autofokus, dzięki kombinacji różnych innowacyjnych technologii Sony, pozwala uchwycić ulotne chwile w zachwycających szczegółach. Za imponującą prędkość 0,02 s odpowiada 425 punktów AF z detekcją fazy wraz z AF z detekcją kontrastu. Z kolei technologia śledzenia AF o wysokiej gęstości pozwala śledzić nawet te obiekty, które poruszają się nietypowo. [1] Pokrycie AF z detekcją fazy (425 punktów) [2] Pokrycie AF z detekcją kontrastu (425 punktów)

   Funkcja śledzenia w czasie rzeczywistym pozwalająca utrzymać ostrość na śledzonym obiekcie

   Podczas śledzenia szybko poruszającego się obiektu, mechanizm automatycznego śledzenia ruchu wykorzystuje ulepszony algorytm do rozpoznawania obiektów (SI), który analizuje dane dotyczące koloru, wzoru (jasności), odległości (głębi) oraz twarzy/oczu, aby automatycznie zidentyfikować i śledzić obiekt. (1) Twarz [SI] (2) Oko [SI] (3) Kolor (4) Wzór (5) Odległość (6) Algorytm rozpoznawania obiektu

   Ulepszona funkcja Eye AF w czasie rzeczywistym ułatwia robienie autoportretów

   Funkcja Real-time Eye AF wykrywa i ustawia ostrość na oczach wybranych obiektów po wciśnięciu przycisku migawki do połowy. Istnieje nawet możliwość wyboru oka prawego lub lewego. Po ustawieniu AF-C stała ostrość jest utrzymywana, nawet jeśli twarz jest częściowo zasłonięta, słabo oświetlona lub skierowana w dół. 

   Real-time Eye AF dla zwierząt

   Technologia stosowana w Real-time Eye AF jest przystosowana do rozpoznawania ludzi oraz zwierząt. Gdy funkcja jet aktywna, zapewnia szybkie automatyczne wykrywanie i śledzenie oczu zwierzęcia, z precyzyjną ostrością trudno osiągalną w innych warunkach. Dzięki temu uzyskasz wspaniałe portrety zwierząt i dzikiej przyrody.

   Szybkie zdjęcia seryjne ze śledzeniem AF/AE

   Uchwyć całą akcję dzięki zdjęciom seryjnym z prędkością do 11 kl./s. Uzyskanie 8 kl./s jest możliwe nawet podczas stosowania trybu cichej migawki lub trybu podglądu na żywo. Opóźnienie wyświetlania zostało zminimalizowane. Można zrobić do 116 zdjęć w formacie JPEG (Standard) w każdej serii, z dostępną opcją wyświetlania grupowego.

   Precyzyjny autofokus przy słabym oświetleniu

   Dzięki zaawansowanemu algorytmowi AF autofokus uzyskuje bardzo wysoką precyzję nawet w ciemnej scenerii. Wysoka czułość AF oznacza niezawodny autofokus AF-S w całym zakresie aż do EV -2. 

   Powiększenie ostrości dokładniej koryguje ustawienie ostrości w trybach MF/AF

   Gdy potrzebna jest bardzo dokładna automatyczna regulacja ostrości, np. podczas robienia makrofotografii, możesz powiększyć obszar, na którym chcesz się skupić, a następnie dokładnie wyregulować punkt ostrości w wizjerze lub na dotykowym ekranie.

   Łatwa ręczna regulacja ostrości z wyraźnie widoczną funkcją Peaking

   Funkcja wyróżniania ostro ujmowanych fragmentów oznacza kolorem tę sekcję obrazu, która ma największa ostrość, gdy korzystasz z ręcznej regulacji ostrości. Do kolorów wyróżniania na wyświetlaczu ostro ujmowanych fragmentów (czerwonego, żółtego i białego) dodano niebieski. Dzięki temu widoczność stref o najwyższej ostrości w czasie precyzyjnej regulacji ostrości do zdjęć makro lub autoportretów jest wyższa.

   Wbudowany 5-osiowy system optycznej stabilizacji obrazu

   Przetwornik obrazu APS-C w tym modelu wyposażono w 5-osiową optyczną stabilizację obrazu w korpusie znaną wcześniej z naszych uznanych aparatów pełnoklatkowych. System ten kompensuje drgania aparatu w pięciu różnych osiach - wstrząsy kątowe, przemieszczanie i drgania rotacyjne - gwarantując większą stabilność podczas fotografowania i nagrywania filmów z ręki. Precyzyjny czujnik żyroskopowy zapewnia efekt stabilizacji obrazu odpowiadający czasowi otwarcia migawki szybszemu o 5 stopni. Aparat pozwala przybliżać odległe obiekty, kadrować szczegółowe zbliżenia, fotografować nocą - wszystko przy minimalnym rozmyciu obrazu wywołanym drganiami aparatu. 

   Innowacyjny system przetwarzania obrazu

   Przetwornik obrazu Exmor CMOS o rozdzielczości 24,2 megapiksela i wymiarach APS-C zapewnia szeroki zakres czułości i doskonałą wydajność z minimalnymi szumami. W połączeniu z procesorem BIONZ X nowej generacji daje to wspaniałe wyniki - piękne obrazy o wysokiej rozdzielczości oraz niezwykłą przejrzystość i reprodukcję tekstur.

   Niezwykła jakość obrazu, niskie natężenie zakłóceń i szeroki zakres czułości ISO

   Standardowy zakres czułości ISO został zwiększony do ISO 100-32000 (rozszerzalny do ISO 50-102400 dla zdjęć). Ulepszone algorytmy do obrazowania, technologia reprodukcji szczegółów i redukcja zakłóceń podziału na obszary sprawiają, że tekstury są bardziej realistyczne, w obszarach zacienionych jest więcej szczegółów, a kolory są bardziej jak żywe (także koloru skóry ludzkiej i kolory roślin).

   14-bitowy format RAW z bogatymi przejściami tonalnymi

   Rzeczywiste 14-bitowe obrazy RAW powstają dzięki bardzo wydajnemu LSI oraz procesorowi obrazu BIONZ X. By zachować najbardziej płynne i naturalne przejścia tonalne, przetwarzanie odbywa się przy 16 bitach, ograniczając i eliminując błędy przetwarzania, które mogą pojawić się w ostatecznej 14-bitowej wersji obrazu RAW. [1] Przetwornik obrazu [2] Najnowszy szybki układ o dużej skali integracji [3] 16-bitowe przetwarzanie obrazu

   Nagrywanie filmów 4K w formacie XAVC S o wysokiej przepływności

   Format Super 35 mm i funkcja nagrywania filmów 4K z odczytem wszystkich pikseli bez ich łączenia umożliwiają nadpróbkowanie z ilością danych 2,4-krotnie wyższą od ilości danych potrzebnych do formatu 4K (QFHD: 3840 × 2160). Dzięki zmniejszaniu jakości od ekwiwalentu rozdzielczości 6K, nagrane filmy cieszą jeszcze większym realizmem i głębią. Wysoka przepływność (do 100 Mb/s przy 4K 30p/24p) XAVC S kodeka wideo zapewnia profesjonalną jakość zdjęć w formacie przyjaznym dla użytkownika.

   Lepsza jakość filmów z precyzyjnym śledzeniem AF i Real-time Eye AF

   Fast Hybrid AF zapewnia wysoką szybkość, dokładność i wysoką wydajność śledzenia, co pozwala spełnić surowe wymagania dotyczące autofokusa przy nagrywaniu filmów 4K. Czułość śledzenia AF można ustawić albo na stabilną ostrość, albo na czułą zmianę ostrości (w zależności od rodzaju scenerii). Z kolei funkcja śledzenia dotykiem umożliwia rozpoczęcie śledzenia obiektu w ruchu zwykłym dotknięciem ekranu LCD. Real-time Eye AF teraz dostępny także dla filmów.

   Ustawienia S-Gamut/S-Log

   Praca z funkcją S-Log zapewnia elastyczność umożliwiającą nagrywanie efektowniejszych filmów dzięki korekcji kolorów w postprodukcji. Krzywe gamma S-Log3 i S-Log2 mają szeroki zakres dynamiczny (aż do 1300 ), który umożliwia zminimalizowanie prześwietlania świateł oraz niedoświetlania cieni. Ustawienie S-Log3 gamma zapewnia także imponujący 14-stopniowy zakres dynamiczny.

   Kreatywne opcje filmowania

   Fotografowanie interwałowe z interwałem 1 - 60 s jest dostępne w aparacie i może być wykorzystane do utworzenia filmu poklatkowego z pomocą komputera. Zdjęcia można również zobaczyć, korzystając z funkcji przeglądania ze zmienną szybkością bezpośrednio w aparacie. Aparat nagrywa filmy w zwolnionym tempie (do 5 razy) i w przyspieszonym tempie (do 60 razy) bez konieczności późniejszego przetwarzania. Filmy w zwolnionym tempie można utworzyć również w procesie postprodukcji z wykorzystaniem nagrań w jakości Full HD z szybkością do 120 kl./s.

   Zewnętrzny mikrofon, wejście audio i wyjście słuchawkowe

   Zewnętrzne mikrofony można podłączyć do gniazda mikrofonowego lub poprzez złącze XLR za pomocą dostępnego oddzielnie zestawu adaptora XLR. Pozwala to na podłączenie różnych mikrofonów wysokiej klasy i uzyskanie profesjonalnego poziomu dźwięku. Dostępne jest również wyjście słuchawkowe, dzięki któremu możesz monitorować dźwięk filmów w trakcie nagrywania.

   Wyrafinowane funkcje ułatwiające kręcenie filmów

   Dzięki czystemu wyjściu HDMI i kontroli zapisu, kodowi czasu (TC/UB) zmiennej liczbie klatek na sekundę oraz dodatkowemu zapisowi, α6600 jest gotowy na profesjonalne wideograficzne przepływy pracy. Aparat zawiera również szereg funkcji zwiększających precyzję nagrywania filmów,takich jak wyświetlanie znaczników i linii siatki, pomiar ekspozycji zebra, czy wartości ISO podczas zdjęć z automatycznym ustawieniem ISO.

   Bardzo pojemna bateria Z dla długotrwałych sesji zdjęciowych

   Dzięki wydajnej i pojemnej baterii NP-FZ100 znanej z aparatów pełnoklatkowych, aparat α6600 świetnie radzi sobie z długimi sesjami zdjęciowymi, zachowując niemal takie same parametry jak wcześniejsze modele serii 6000. Bateria nie tylko posiada pojemność około 2,2 razy większą niż standardowa bateria, ale także poprawia ergonomię uchwytu. Opcjonalny Multi Battery Adaptor Kit może pomieścić cztery baterie NP-FZ100 i zapewnić długie i bezproblemowe sesje zdjęciowe.

   Mocna i wytrzymała konstrukcja zapewniająca solidność

   Mechanizm migawki o minimalnych wibracjach zaprojektowano i przetestowano tak, aby wytrwał około 200 000 cykli zwolnień migawki. Z kolei korpus, górną i przednią osłonę wykonano z lekkiego, lecz bardzo sztywnego stopu magnezu. Główne przyciski i pokrętła są uszczelnione, a elementy obudowy mają dwuwarstwową, połączoną strukturę, co zapobiega dostawianiu się pyłu i wilgoci.

   Ulepszona ergonomia uchwytu

   Grubość uchwytu aparatu α6600 zwiększono o 6,5mm (w porównaniu z poprzednim modelem), a jego powierzchnia powiększyła się o 15 , by zwiększyć komfort trzymania. Udoskonalony materiał zapewnia poczucie większej sztywności, a zmieniony kąt nachylenia przycisku zwolnienia migawki ułatwia obsługę aparatu.

   Funkcje użytkownika zwiększające funkcjonalność

   W porównaniu z poprzednim modelem aparat posiada dodatkowy przycisk (przycisk C), i łącznie ma cztery przyciski. Do 11 przycisków (wcześniej dziesięciu) można przypisać 91 dowolnych funkcji fotografowania lub odtwarzania. Często używane funkcje mogą być również przypisane do pokrętła i tarczy za pomocą funkcji My Dial. Funkcja My Menu umożliwia wszechstronne ustawienie 30 pozycji menu, a ekran ustawień własnych pomaga mieć wszystko pod kontrolą. Pomocne wskazówki dotyczące elementów menu są dostępne po przyciśnięciu przycisku na ekranie menu.

   Priorytetowe wyświetlanie obszaru AF i ograniczenia wyświetlania ISO

   Nowa funkcja ustawiania AF wyświetlacza obrazu pozwala na wyświetlanie tylko najczęściej używanych typów obszarów ostrości. Kolejna nowa funkcja ekranu ustawień ISO wyświetla tylko najczęściej używany zakres ISO. Pozwala to na efektywniejszą korektę ustawień podczas fotografowania. Funkcje te mogą być również używane, gdy opcja ''Switch Focus Area'' jest przypisana do spersonalizowanego przycisku.

   Większa kontrola nad ustawieniami balansu bieli

   Jeśli automatyczna regulacja balansu bieli zostanie ustawiona wcześniej, można ją zablokować lub odblokować w dowolnej chwili. Dzięki temu odcienie barw przy ujęciach z wieloma źródłami światła będą bardziej regularne. Własne ustawienie balansu bieli zostało uproszczone. Teraz można wybrać priorytet przy AWB podczas zdjęć przy świetle z żarówek - albo cieplejszy priorytet atmosfery, albo priorytet bieli do czystej bieli.

   Łatwiejsze ocenianie i ochrona przed usunięciem

   Podczas trybu odtwarzania zdjęcia mogą zostać ocenione lub zabezpieczone przed usunięciem. Obie te funkcje mogą być dostępne z wcześniej przypisanych przycisków. 

   Wszechstronne funkcje lampy błyskowej

   Podczas zdjęć z użyciem kompatybilnej bezprzewodowej lampy błyskowej można wybrać synchronizację na drugą kurtynę migawki lub synchronizację z długimi czasami ekspozycji, co zwiększa możliwości związane z oświetleniem. 

   Współczynnik kształtu obrazu 1:1 idealny dla serwisów społecznościowych

   Poza współczynnikami kształtu obrazu 3:2 i 16:9 (długość x szerokość), dostępny jest również współczynnik 1:1 - idealny do tworzenia obrazów na platformach społecznościowych. Dzięki temu nie musisz już ręcznie przycinać zdjęć przed publikacją w mediach społecznościowych.

   Doskonały obraz w wizjerze OLED

   Wysoki kontrast i wysoka rozdzielczość wizjera XGA OLED Tru-Finder™ zapewnia znakomitą widoczność i szczegóły nawet w ciemnych sceneriach, a także dokładne kolory i płynny ruch w opcjach przy 60 kl./s i 120 kl./s. Ustawienia standardowe i ustawienia wysokiej jakości są teraz dostępne zarówno do wizjera, jak i monitora LCD.  

   Obracany o 180° ekran LCD z wszechstronnymi funkcjami dotykowymi

   3-calowy wyświetlacz LCD o dużej rozdzielczości (921 tys. punktów) można odchylić o 180° w górę i o 74° w dół, co ułatwia kadrowanie, robienie autoportretów i nagrywanie wideoblogów. Intuicyjna obsługa dotykowa wyświetlacza LCD obejmuje funkcje: Touch Pad (umożliwia płynne przesuwanie punktu ostrości), Touch Focus (ustawianie ostrości), Touch Shutter (dotykowe wyzwalanie migawki) i Touch Tracking (aktywacja AF w czasie rzeczywistym).

   Sterowanie jednym dotknięciem, udostępnianie jednym dotknięciem, łącze do informacji o lokalizacji

   Funkcja sterowania jednym dotknięciem zmienia Twoje urządzenie mobilne w wizjer i pilota. Udostępnianie jednym dotknięciem pozwala na przesyłanie zdjęć i filmów do urządzenia mobilnego i serwisów społecznościowych. Aparat może również korzystać z lokalizacji telefonu, by przez Bluetooth® oznaczać lokację twoich zdjęć. (Te funkcje urządzeń mobilnych dostępne są za pośrednictwem aplikacji Imaging Edge Mobile firmy Sony.)

   Aplikacje Imaging Edge na komputer

   Skorzystaj z aplikacji Imaging Edge™ na komputer, aby poprawić jakość swoich fotografii. Użyj opcjirrrr ''Remote'', by kontrolować i monitorować nagrywanie na komputerze w czasie rzeczywistym. Opcja ''Viewer'' umożliwia szybki podgląd, ocenę i wybór zdjęć z biblioteki dużych obrazów, a ''Edit'' pozwala na przekształcenie danych RAW na wysokiej jakości zdjęcia. Wykorzystaj w pełni pliki Sony RAW i skuteczniej zarządzaj swoim procesem produkcji.

   Szczegóły produktu

   1 Przedmioty

   Opis

   Standard Wi-Fi®
   Tak (Zgodność z Wi-Fi, IEEE 802.11b/g/n (pasmo 2,4 GHz)), oglądanie na smartfonie, zdalne sterowanie smartfonem, przesyłanie do komputera, oglądanie na telewizorze
   Bluetooth®
   Tak (standard Bluetooth w wer. 4,1 (pasmo 2,4 GHz))
   NFC
   Tak (zgodność ze znacznikami NFC Forum typu 3), zdalne sterowanie jednym dotknięciem, udostępnianie jednym dotknięciem
   Czas pracy baterii / akumulatora
   Około 720 zdjęć (wizjer) / około 810 zdjęć (monitor LCD) (norma Camera & Imaging Products Association)
   Typ obiektywu
   Obiektywy Sony z mocowaniem typu E
   Clear Image Zoom (fotografia)
   Fotografie: około 2x, filmy: 1,5x (4K), około 2x (HD)
   Typ ekranu / liczba punktów
   7,5 cm (3,0"), panoramiczny TFT / 921 600 punktów
   Tryb pomiaru światła
   Pomiar z wykorzystaniem 1200 stref
   Wielosegmentowy, Centralnie ważony, Punktowy (standardowy/duży), uśrednienie wartości dla całego obszaru, jasny obszar
   Wyjścia słuchawkowe
   TAK
   Czujnik
   Przetwornik Exmor™ CMOS
   Typ głośnika
   Wbudowany, monofoniczny
   Zdalne sterowanie
   TAK
   Moduł mikrofonu
   Tak (mini jack stereo 3,5 mm)
   Wbudowany, stereofoniczny
   TEMPERATURA W ŚRODOWISKU PRACY
   32 - 104 stopni F / 0 - 40 stopni C
   Typ pilota
   Tak (zdalna obsługa IR/zdalna obsługa Bluetooth)
   Wyjście HDMI®
   Mikrozłącze HDMI (typ D), BRAVIA Sync (sterowanie dla HDMI), technologia PhotoTV HD, rejestrowanie filmu w formacie 4K, wyświetlanie fotografii w formacie 4K
   Inne cechy
   WhiteMagic, siatka linii (siatka reguły trójpodziału/siatka kwadratowa/diagram i siatka kwadratowa/wył.), znacznik filmowy (środek/aspekt/strefa bezpieczeństwa/ramka pomocnicza)
   Drukowanie
   Exif Print, Print Image Matching III, ustawienie DPOF
   Regulacja kąta
   Maksymalnie około 180° w górę, około 74° w dół
   Panel dotykowy
   TAK
   Kompensacja ekspozycji
   +/- 5,0 EV (do wyboru co 1/3 lub 1/2 EV)
   Blokowana po wciśnięciu do połowy spustu migawki. Dostępna za pośrednictwem przycisku pamięci AE. (Włączanie/wyłączanie/automatyczna)
   Tryby balansu bieli
   Automatyczny/światło dzienne/cień/chmury/żarówki/świetlówki(ciepła biel/zimna biel / biel dnia/światło dzienne)/lampa błyskowa / pod wodą / temperatura barwowa (2500 do 9900K) i filtr barwny (G7 do M7 (57 kroków), A7 do B7 (29 kroków)) / własny
   Samowyzwalacz
   TAK
   Bracketing
   3 klatki, do wyboru poziom H/L
   Bracketing: ciągły, bracketing: Pojedynczy, 3/5/9 klatek (z możliwością wyboru). 3 klatki lub 5 klatek, krok co 1/3 EV, 1/2 EV, 2/3 EV, 1.0 EV, 2.0 EV lub 3.0 EV; 9 klatek, krok co1/3 EV, 1/2 EV 2/3 EV lub 1.0 EV.
   Zoom cyfrowy (fotografie)
   Inteligentny zoom (fotografie): M: około 1,4x, S: około 2x, zoom cyfrowy (fotografie): L: około 4x, M: około 5,7x, S: około 8x, zoom cyfrowy (film): około 4x
   Typ przetwornika
   Przetwornik obrazu Exmor CMOS typu APS-C (23,5 x 15,6 mm)
   Liczba pikseli (efektywnie)
   Około 24,2 megapiksela
   Wizjer
   Wizjer elektroniczny 1,0 cm (typ 0,39"), kolorowy
   Regulacja jasności
   Ręczna (5 ustawień od -2 do +2), tryb słonecznej pogody

   Specyficzne kody

   EAN13
   4548736108639

   Ostatnio przeglądane:

   Ostatnio przeglądane:

   Klientów zainteresowały również:

   Podobne produkty: