Formy dostawy dostępne w sklepie hiqstudio.pl :

 

Wysyłka kurierem

Realizowana przez wykwalifikowanych pracowników firm kurierskich. Dostawa odbywa się w dni powszednie, przeważnie w godzinach 8:00 – 16:00. W zależności od wielkości przesyłki oraz miejsca dostarczenia firmy kurierskie oferują wygodne usługi, jak np. przekierowanie przesyłki na inny adres lub do punktu odbioru czy dostarczenie do sąsiada. Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo od przewoźnika po wysłaniu przez nas paczki. Znaczną część produktów wysyłamy nieodpłatnie. W innych przypadkach zapłacisz za dostawę kurierem 15 zł. Informację na temat kosztu dostawy znajdziesz zawsze w podsumowaniu swojego zamówienia przed jego potwierdzeniem. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwa jest także wysyłka poza granice Polski.

Paczkomaty

Wygodny odbiór przesyłki w jednej z ponad 10 000 lokalizacji w całej Polsce. Łatwe w obsłudze urządzenia dostępne są przez całą dobę. Ta forma wysyłki dotyczy zamówień nieprzekraczających dopuszczalnych gabarytów oraz wagi do 25 kg. Jeśli więc podczas zamówienia nie wyświetliła Ci się opcja wysyłki do paczkomatu oznacza to, że przynajmniej jeden z parametrów został przekroczony. Znaczną część produktów wysyłamy nieodpłatnie. W innych przypadkach zapłacisz za dostawę do paczkomatu 10 zł. Informację na temat kosztu dostawy znajdziesz zawsze w podsumowaniu swojego zamówienia przed jego potwierdzeniem.

Dostawa z wniesieniem i sprawdzeniem

Dostawa zakupionego w naszym sklepie telewizora może zostać zrealizowana przez profesjonalnych techników Sony. Odbiorą oni przesyłkę z jednego z naszych magazynów, przywiozą do Ciebie swoim autem, wniosą oraz sprawdza stan techniczny produktu. Jeśli masz obawy dotyczące wysyłki zakupionego TV firmą kurierską to ta metoda wysyłki jest dla Ciebie. Dopłata jest stosunkowo niewielka a gwarantujemy bezpieczeństwo dostawy.

Czas realizacji takiej dostawy jest nieco dłuższy: 3- 7 dni

Dostawa z wniesieniem, instalacją i montażem

Dostawa zakupionego w naszym sklepie telewizora może zostać zrealizowana przez profesjonalnych techników Sony. Odbiorą oni przesyłkę z jednego z naszych magazynów, przywiozą do Ciebie swoim autem, rozpakują i ustawią we wskazanym miejscu a także mogą zabrać stary, niepotrzebny już odbiornik. W zależności od wybranej opcji mogą także wykonać inne usługi, ich lista poniżej.

Pakiet Premium 1: Dostawa + Wniesienie i ustawienie TV we wskazanym miejscu + Zabranie starego sprzętu

Pakiet Premium 2: Pakiet Premium 1 + Podłączenie TV do istniejącej instalacji antenowej + Pierwsze uruchomienie i konfiguracja + Sprawdzenie jakości obrazu i dźwięku

Pakiet Premium 3: Pakiet Premium 2 + Podłączenie TV do istniejącej sieci bezprzewodowego internetu WiFi

Pakiet Premium 4: Pakiet Premium 3 + Montaż TV na ścianie przy wykorzystaniu dostępnego uchwytu (uchwyt należy dokupić samodzielnie przed umówionym montażem - np. podczas zakupu TV w naszym sklepie)

Ceny poszczególnych pakietów zależą od modelu TV - można je sprawdzić przed złożeniem zamówienia wybierając jako sposób dostawy: Wniesienie i profesjonalna instalacja.

Czas realizacji takiej dostawy jest nieco dłuższy: 3- 7 dni

Odbiór osobisty w salonie

UWAGA: niezależnie od wybranej formy dostawy przed odbiorem należy dokładnie obejrzeć przesyłkę. Jeśli opakowanie zewnętrzne jest uszkodzone lub posiada ślady otwarcia koniecznie należy zgłosić to kurierowi (spisać protokół), nam w przypadku wysyłki do paczkomatu lub sprzedawcy w sklepie.