W sklepie hiqstudio.pl możesz wybrać poniższe formy płatności:

Nie pobieramy opłat za korzystanie z tej metody płatności.

1.Płatność na raty

W sklepie scentre.pl masz możliwość rozłożenia kwoty do zapłaty na wygodne i bezpieczne raty. Informacja o oprocentowaniu oraz kalkulator wysokości raty dostępne są przy każdym produkcie lub podczas wyboru formy płatności.

Ta forma płatności obsługiwana jest przy współpracy z Santander Consumer Bank.

2.Płatność za pobraniem

W przypadku wysyłki paczki kurierem istnieje możliwość zapłacenia gotówką podczas odbierania przesyłki. Proszę pamiętać aby w dniu przewidywanej dostawy mieć przygotowane odpowiednie środki. Niektóre firmy przewozowe i kurierzy dysponuj terminalami płatniczymi umożliwiającymi płatność kartą - upewnij się przed odbiorem czy ta opcja jest dostępna dla Twojej przesyłki.

Ta forma płatności możliwa jest przy zamówieniach o wartości do 6 000 zł i jej koszt to 9 zł.

3.Przelew tradycyjny

Każde zamówienie możesz opłacić poprzez dokonanie przelewu na wskazany numer naszego konta. W przypadku tej formy płatności do realizacji zamówienia przystąpimy dopiero po zaksięgowaniu środków na naszym koncie ().

Numer konta do przelewów: 

Nie pobieramy opłat za korzystanie z tej metody płatności.

4.Płatność przy odbiorze w salonie

Osoby, które zdecydują się na wizytę w jednym z naszych salonów Sony Centre mogą dokonać płatności na miejscu we wszystkich formach oferowanych przez dany sklep – gotówką, kartą lub w systemie ratalnym. W tym celu podczas składania zamówienia należy wybrać opcję "Rezerwacja".

Nie pobieramy opłat za korzystanie z tej metody płatności.

 

Jeśli chcesz dokonać płatności w inny sposób niż oferowane przez nas metody skontaktuj się z nami i na pewno znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie. Po wcześniejszym ustaleniu jest możliwość płatności tradycyjnym przelewem lub na poczcie na wskazany rachunek bankowy