KOSZTY I FORMY DOSTAWY

Większość  oferowanych  przez nas produktów posiadamy w swoich magazynach dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko zrealizować Twoje zamówienie. Staramy się aby wysyłka nastąpiła zawsze w ciągu 24 godzin. W wyjątkowych sytuacjach ten czas może się jednak nieznacznie wydłużyć o czym zostaną Państwo poinformowani .

Formy dostawy dostępne w sklepie Hi Q Studio

Wysyłka kurierem

Realizowana przez wykwalifikowanych pracowników firm kurierskich. Dostawa odbywa się w dni powszednie w godzinach 8:00 – 16:00. W zależności od wielkości przesyłki oraz miejsca dostarczenia firmy kurierskie oferują wygodne usługi, jak np. przekierowanie przesyłki na inny adres, dostarczenie w godzinach popołudniowych (17-22), w sobotę czy dostarczenie do sąsiada. Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo od przewoźnika po wysłaniu przez nas paczki. Znaczną część produktów wysyłamy nieodpłatnie. W innych przypadkach zapłacisz za dostawę kurierem 15 zł. Informację na temat kosztu dostawy znajdziesz zawsze w podsumowaniu swojego zamówienia przed jego potwierdzeniem. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwa jest także wysyłka poza granice Polski.

Paczkomaty

Wygodny odbiór przesyłki w jednej z ok. 1800 lokalizacji w całej Polsce. Łatwe w obsłudze urządzenia dostępne są przez całą dobę. Ta forma wysyłki dotyczy zamówień nie przekraczających dopuszczalnych gabarytów oraz wagi do 25 kg. Jeśli więc podczas zamówienia nie wyświetliła Ci się opcja wysyłki do paczkomatu oznacza to, że przynajmniej jeden z parametrów został przekroczony. Znaczną część produktów wysyłamy nieodpłatnie. W innych przypadkach zapłacisz za dostawę do paczkomatu 10 zł. Informację na temat kosztu dostawy znajdziesz zawsze w podsumowaniu swojego zamówienia przed jego potwierdzeniem.

Dostawa z wniesieniem i montażem

Dostawa zakupionego w naszym sklepie sprzętu  może zostać zrealizowana także przez profesjonalnych serwisantów . Odbiorą oni przesyłkę z naszych magazynów, przywiozą do Ciebie swoim autem, rozpakują i ustawią we wskazanym miejscu a także mogą zabrać stary, niepotrzebny już asortyment. W zależności od wybranej opcji mogą także wykonać inne usługi :

Pakiet nr 1 : Dostawa + Wniesienie i ustawienie  we wskazanym miejscu + Zabranie starego sprzętu

Pakiet nr 2 :  Podłączenie  do istniejącej instalacji  + Pierwsze uruchomienie i konfiguracja + Sprawdzenie jakości sprzętu

Pakiet nr 3 : Montaż TV na ścianie przy wykorzystaniu dostępnego uchwytu (uchwyt należy dokupić samodzielnie przed umówionym montażem - np. podczas zakupu TV w naszym sklepie)

Ceny poszczególnych pakietów zależą od danego sprzętu, w wielu dostępnych  modelach usługa jest bezpłatna.  

Rezerwacja w salonie

Istnieje także możliwość rezerwacji wybranego towaru. Warunkiem możliwości rezerwacji jest dostępność wybranych produktów . Rezerwując towar jego zakup oraz płatność nastapi dopiero w momencie odbioru.

Nigdy nie pobieramy opłat za osobisty odbiór zamówionych produktów. Jeśli interesuje Cię inna, niestandardowa forma dostawy skontaktuj się z nami i na pewno znajdziemy wspólnie najlepsze rozwiązanie.