FORMY PŁATNOŚCI

Dla naszego wspólnego spokoju i bezpieczeństwa współpracujemy z profesjonalnym i jednym z największych w Polsce operatorów płatności online – firmą ……W sklepie Hi Q Studio  możesz wybrać poniższe formy płatności:

Szybki przelew internetowy

Po wybraniu swojego banku zostaniesz przekierowany na jego stronę internetową, gdzie po zalogowaniu wyświetli Ci się uzupełniony o niezbędne dane oraz kwotę formularz przelewu. Wystarczy Twoja akceptacja i potwierdzenie aby w łatwy, szybki i bezpieczny sposób dokonać płatności. Usługa dostępna jest dla większości dużych banków w Polsce.
Nie pobieramy opłat za korzystanie z tej metody płatności.

Płatność kartą

Tę formę także obsługuje serwis …… a połączenie jest szyfrowane, dzięki czemu nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo transakcji. Zostaniesz poproszony o podanie danych z karty, które są przekazywane bezpośrednio do Twojego banku w celu weryfikacji. Usługa dostępna jest dla większości kart, wystawionych zarówno przez banki polskie jak i zagraniczne - m.in.: Visa Classic, Visa Electron, MasterCard, Diners Club, PBK, JCB, American Express.
Nie pobieramy opłat za korzystanie z tej metody płatności.

BLIK - płatność mobilna

Wygodna i bezpieczna forma płatności obsługiwana przez serwis …... Aby zrealizować płatność poprzez BLIK nalezy mieć zainstalowaną i uruchomioną specjalną aplikację współpracująca z Twoim bankiem. Na ekranie smartfona wyświetli się numer, który podajesz podczas płacenia za transakcję, zatwierdzasz i gotowe.
Więcej informacji o płatności BLIK znajdziesz na oficjalnej stronie: blikmobile.pl
Nie pobieramy opłat za korzystanie z tej metody płatności.

Płatność na raty

W sklepie hiqstudio.pl masz możliwość rozłożenia kwoty do zapłaty na wygodne i bezpieczne raty. Informacja o oprocentowaniu oraz kalkulator wysokości raty dostępne są przy każdym produkcie lub podczas wyboru formy płatności.
Ta forma płatności obsługiwana jest przy współpracy z bankiem BGŻ BNP Paribas (dawniej Sygma) lub Santander Consumer Bank.

Płatność za pobraniem

W przypadku wysyłki paczki kurierem istnieje możliwość zapłacenia gotówką podczas odbierania przesyłki. Proszę pamiętać aby w dniu przewidywanej dostawy mieć przygotowane odpowiednie środki.
Ta forma płatności możliwa jest przy zamówieniach o wartości do 6000 zł .

Przelew tradycyjny

Każde zamówienie możesz opłacić poprzez dokonanie przelewu na wskazany numer naszego konta. W przypadku tej formy płatności do realizacji zamówienia przystąpimy dopiero po zaksięgowaniu środków na naszym koncie (bank ING Bank Śląski ).
Numer konta do przelewów:

07 1050 1722 1000 0022 2871 6243

Nie pobieramy opłat za korzystanie z tej metody płatności.

Płatność przy odbiorze w salonie

Osoby, które zdecydują się na salonie Hi Q Studio mogą dokonać płatności na miejscu we wszystkich formach oferowanych przez dany sklep – gotówką, kartą lub w systemie ratalnym. W tym celu podczas składania zamówienia należy wybrać opcję "Rezerwacja".
Nie pobieramy opłat za korzystanie z tej metody płatności.
 
Jeśli chcesz dokonać płatności w inny sposób niż oferowane przez nas metody skontaktuj się z nami i na pewno znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie. Po wcześniejszym ustaleniu jest możliwość płatności tradycyjnym przelewem lub na poczcie na wskazany rachunek bankowy.