• -500,00 zł
 • -500,00 zł
Obiektywy APS-C

Obiektyw Sony SEL1655G | Sony Centre Nowy Sącz

0/5
4/5
4/5
5 488,00 zł
4 988,00 zł Zniżka 500,00 zł

Płatność obsługują:

Ilość
  Na stanie

Szybki standardowy zoom F2.8 APS-C

 • Mocowanie typu E i współpraca z matrycami APS-C
 • Kompaktowy obiektyw typu G F2.8 APS-C o standardowym zoomie
 • Wysoka rozdzielczość w całym zakresie zoomu nawet przy F2.8

Płatność obsługują:

Gwarancja Standardowa

 • Gwarancja Sony na cały wykupiony okres gwarancji
 • Bezpłatne wykonywanie napraw przez autoryzowanych specjalistów
 • Bezpłatne wykonywanie napraw przez okres powyżej 2 lat od daty zakupu (do 5 lat)
 • Priorytetowe, krótsze terminy napraw

Gwarancja Serwis Extra

 • Gwarancja Sony na cały wykupiony okres gwarancji
 • Bezpłatne wykonywanie napraw przez autoryzowanych specjalistów
 • Bezpłatne wykonywanie napraw przez okres powyżej 2 lat od daty zakupu (do 5 lat)
 • Priorytetowe, krótsze terminy napraw

Łącznie:

4 988,00 zł

(+0 zł - cena gwarancji)

Polecane akcesoria:

Pierwszy zoom APS-C firmy Sony 16-55 mm (odpowiednik pełnoklatkowego 24-82,5 mm) ze stałą przesłoną F2.8 jest niezwykle kompaktowy i zapewnia wydajność porównywalną z serią obiektywów typu G. Nowy optyczny design to doskonała rozdzielczość na obszarze całego kadru i możliwość wykorzystania pięknego efektu bokeh.

Jasny zoom F2,8

Pierwszy zoom APS-C firmy Sony o stałym świetle F2,8 i zakresie 16-55 mm (odpowiednik pełnoklatkowego 24-82,5 mm) ma kompaktowe rozmiary i zapewnia jakość typową dla serii obiektywów typu G. Nowy optyczny design to doskonała rozdzielczość na obszarze całego kadru i możliwość wykorzystania pięknego efektu bokeh. Kompaktowy, lekki i idealny do fotografowania szerokiego zakresu obiektów.

Niezwykła rozdzielczość obiektywu typu G

Dwie soczewki AA (zaawansowane asferyczne) i dwie soczewki asferyczne tłumią aberracje, zapewniając doskonałą rozdzielczość w całym obszarze kadru, a trzy soczewki ED (o bardzo niskiej dyspersji) minimalizują odbarwienia. Niezależnie od odległości nastawiania ostrości, w całym zakresie zoomu uzyskuje się ostre, czyste i naturalne kolory.

Płynny i piękny efekt bokeh

Aberracja sferyczna ma istotny wpływ na jakość efektu bokeh i jest precyzyjnie kontrolowana, by zapewnić płynny i atrakcyjny efekt bokeh w obszarach poza ustawioną ostrością. 9-listkowa przysłona kołowa również wpływa na piękny efekt bokeh tego obiektywu. Wyraźna ostrość szczegółów kontrastuje z bogatym tłem i efektem bokeh, zapewniając głębokie i imponujące obrazy.

Wyraźny kontrast

Oryginalna powłoka Nano AR tworzy regularną nanostrukturę na powierzchni obiektywu, która nie zakłóca transmisji światła, jednocześnie ograniczając odbicia wywołujące efekt poświaty lub powstawanie tzw. duszków. Wewnętrzne odbicia zredukowano do absolutnego minimum, osiągając wyjątkową czystość i kontrast. (1. Powłoka Nano AR / 2. Szkło / 3. Światło przechodzące)

Kompaktowy, lekki i jasny

Zoptymalizowana mechanicznie i optycznie konstrukcja waży zaledwie 494 gramów. Ten doskonały obiektyw idealnie nadaje się do portretów, jak również do codziennego użytku, a w połączeniu z kompaktowymi korpusami o mocowaniu typu E stanowi bardzo mobilny i łatwy w obsłudze zestaw fotograficzny do wszechstronnego zastosowania.

Szybki, precyzyjny AF i śledzenie

W obiektywie zastosowano zaawansowany silnik liniowy XD (eXtreme Dynamic) znany z serii obiektywów typu G Master. Silnik liniowy XD w pełni wykorzystuje potencjał szybkości aparatu, błyskawicznie ustawiając ostrość i śledząc nawet szybko poruszające się obiekty.

Konfigurowalny przycisk blokady ostrości

Przycisk blokady ostrości na tubusie obiektywu jest wygodnie umiejscowiony i pozwala na łatwą kontrolę blokady ostrości. Przycisk można dostosować w menu aparatu, przypisując do niego inne potrzebne funkcje, np. Wybór prawego/lewego oka

Przełącznik trybu ostrości

Przełącznik trybu ostrości, który umożliwia natychmiastowe przełączanie między trybem automatycznym a ręcznym, jest bardzo przydatny podczas fotografowania obiektów lub sytuacji wymagających precyzyjnej ręcznej regulacji ostrości.

Linear Response MF

Dzięki funkcji Linear Response MF pierścień regulacji ostrości reaguje bezpośrednio i liniowo na delikatne ruchy przy ręcznym nastawianiu ostrości. Obrót pierścieniem regulacji ostrości przekłada się bezpośrednio na zmianę ostrości, dając wrażenie natychmiastowości i precyzji.

Odporność na kurz i wilgoć

Konstrukcja odporna na kurz i wodę gwarantuje niezawodność niezbędną w trudnych warunkach na zewnątrz.

Przednia soczewka pokryta fluorytową powłoką

Przedni element obiektywu ma fluorową powłokę, która chroni wodą, olejem i innymi zanieczyszczeniami, jednocześnie ułatwiając wycieranie zabrudzeń i odcisków palców, które powstają na powierzchni obiektywu.

Szczegóły produktu

3 Przedmioty

Opis

Mocowanie
Mocowanie Sony E
Format
APS-C
OGNISKOWA (MM)
16-55
OGNISKOWA W PRZELICZENIU NA FORMAT 35 MM (APS-C)
24-82,5
GRUPY/ELEMENTY OBIEKTYWU
12-17
KĄT WIDZENIA (APS-C)
83°-29°
MAKSYMALNA PRZYSŁONA (F)
2,8
MINIMALNA PRZYSŁONA (F)
22
LISTKI PRZYSŁONY
9
PRZYSŁONA KOŁOWA
TAK
MINIMALNA ODLEGŁOŚĆ OD OBIEKTU
0,33 m (1,09 ft)
MAKSYMALNE POWIĘKSZENIE (KROTNOŚĆ)
0,2
ŚREDNICA FILTRA (MM)
67
STABILIZACJA OBRAZU (STEADYSHOT)
– (integracja z obudową)
SYSTEM ZOOMU
Ręczny
TYP OSŁONY
Tulipanowa z mocowaniem bagnetowym

Ostatnio przeglądane:

Ostatnio przeglądane:

Klientów zainteresowały również:

Podobne produkty: