Telewizory LED

   Telewizor Sony 55 cali | KD-55X85L | Full Array LED | 4K Ultra HD

   0/5
   4/5
   4/5
   4 449,00 zł

   Płatność obsługują:

   Gwarancja
   • 2 lata (standardowa)
   • 3 lata (Serwis Extra)
   • 4 lata (Serwis Extra)
   • 5 lat (Serwis Extra)
   Ilość
     Na stanie

   Kontrast dający poczucie realizmu: 4K HDR Processor X1™ | Full Array LED

   Mocny, poruszający bas: Głośnik X-Balanced Speaker™

   Rozrywka w jednym miejscu: Google TV™

   Płatność obsługują:

   Gwarancja

   Gwarancja Standardowa

   • Gwarancja Sony na cały wykupiony okres gwarancji
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez autoryzowanych specjalistów
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez okres powyżej 2 lat od daty zakupu (do 5 lat)
   • Priorytetowe, krótsze terminy napraw

   Gwarancja Serwis Extra

   • Gwarancja Sony na cały wykupiony okres gwarancji
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez autoryzowanych specjalistów
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez okres powyżej 2 lat od daty zakupu (do 5 lat)
   • Priorytetowe, krótsze terminy napraw

   Łącznie:

   4 449,00 zł

   (+0 zł - cena gwarancji)

   Polecane akcesoria:

   Bądź blisko atmosfery stadionu w swoim salonie, dzięki naszemu wyświetlaczowi Full Array LED, który wypełnia jasnością i kontrastem każdy rodzaj zawodów sportowych lub innej rozrywki. 

   Obraz dynamicznych, szybkich scen w X85L jest płynny, wyraźny i pozbawiony rozmycia. Ludzkie oko może dostrzec lekkie "szarpanie" obrazu, gdy klatki nie są do siebie dopasowane lub gdy spada jasność. Nasza technologia XR Motion Clarity wykorzystuje inteligentne przetwarzanie ruchu dla szybko poruszających się obiektów w całym kadrze, utrzymując płynność i jasność obrazu. Oznacza to, że zobaczysz każdy sprint lub skok bez rozmycia — dokładnie tak, jakbyś był na miejscu zdarzenia. 

   Nasz procesor X1 to technologiczna siła stojąca za tym jasnym, przepełnionym naturalnymi barwami obrazem, analizowanym w czasie rzeczywistym, aby ujawnić więcej szczegółów i tekstur w każdej scenie.

   Akcja, dialogi, muzyka — to czyste brzmienie modelu X85L. Nasze jednostki głośnikowe X-Balanced Speaker tworzą niezwykle wyraźny dźwięk, ich unikalny kształt maksymalizuje jakość dźwięku, jednocześnie zachowując smukłą konstrukcję telewizora. 

   Dolby Atmos to wciągający dźwięk, dzięki któremu każda oglądana przez Ciebie transmisja sportowa i każdy jej komentarz będzie wypełniony dźwiękiem przestrzennym.

   Akcja, dialogi, muzyka — to czyste brzmienie modelu X85L. Nasze jednostki głośnikowe X-Balanced Speaker tworzą niezwykle wyraźny dźwięk, ich unikalny kształt maksymalizuje jakość dźwięku, jednocześnie zachowując smukłą konstrukcję telewizora. 

   Dolby Atmos to wciągający dźwięk, dzięki któremu każda oglądana przez Ciebie transmisja sportowa i każdy jej komentarz będzie wypełniony dźwiękiem przestrzennym.

   Smukła, jednolita ramka Edge pozwala skupić się na tym, co ważne — na obrazie — wzornictwo telewizora jest nowoczesne i minimalistyczne, dzięki czemu pasuje do każdego wnętrza. 

   *Wygląd telewizora i rozstaw podstawy może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora.

   Dwupozycyjna, czarna podstawa w formie klina, oferuje najwyższą wygodę, została zaprojektowana tak, aby pasowała zarówno do szerokich, jak i wąskich powierzchni mebli.

   Dwupozycyjna, czarna podstawa w formie klina, oferuje najwyższą wygodę, została zaprojektowana tak, aby pasowała zarówno do szerokich, jak i wąskich powierzchni mebli.

   *Wygląd telewizora i rozstaw podstawy może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora.

   Dzięki możliwości wyświetlania do 120 klatek na sekundę (4K/120fps), co zapewnia niemal natychmiastową akcję na ekranie, X85L świetnie nadaje się także do gier. Tryb Auto Low Latency w HDMI 2.1 zapewnia płynną, responsywną rozgrywkę, a Auto HDR Tone Mapping ujawnia istotne szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych częściach ekranu.

   Aby uniknąć opóźnień związanych z zacinaniem się obrazu i rozdzieraniem ekranu, zastosowano technologię Variable Refresh Rate (VRR) w standardzie HDMI 2.1. Oznacza to, że telewizor dynamicznie dostosowuje częstotliwość odświeżania ekranu do zmiennej częstotliwości odświeżania urządzenia do gier, zapewniając płynniejszą rozgrywkę. 

   Nie musisz się też już nigdy martwić o dostosowywanie ustawień podczas przełączania się między różnymi rodzajami rozrywki. Dzięki trybowi Auto Genre Picture telewizory Sony BRAVIA automatycznie przechodzą do trybu Game Mode, aby zminimalizować input lag i sprawić, że akcja będzie bardziej responsywna. Podczas oglądania filmów na PlayStation 5, X85L automatycznie przełączy się z powrotem do trybu Standard, aby skupić się na przetwarzaniu obrazu. 

   Jest też nowe dedykowane Menu Gier, dostępne natychmiast po naciśnięciu jednego przycisku na pilocie! 

   Tutaj, w jednym miejscu znajdziesz wszystkie ustawienia, których potrzebujesz, aby zoptymalizować swoją wydajność w grach. Obejmuje to VRR (włączony lub wyłączony), Motion Blur Reduction, który lekko przyciemnia ekran w celu poprawy płynności obrazu, Black Equaliser, aby rozjaśnić ekran i ujawnić ukryte obiekty w grze i wiele innych. Dodaliśmy także konfigurowalną funkcję celownika "Crosshair" w sześciu różnych stylach, która pomoże Ci udoskonalić celowanie. Nasza nowa funkcja Custom Screen może być sekretem Twojego kolejnego zwycięstwa! Zmieniaj rozmiar ekranu, maksymalizując go, gdy chcesz zobaczyć więcej szczegółów w każdym fragmencie gry, lub minimalizując, gdy musisz skupić wzrok na przeciwniku.

   Jest też nowe dedykowane Menu Gier, dostępne natychmiast po naciśnięciu jednego przycisku na pilocie! 

   Tutaj, w jednym miejscu znajdziesz wszystkie ustawienia, których potrzebujesz, aby zoptymalizować swoją wydajność w grach. Obejmuje to VRR (włączony lub wyłączony), Motion Blur Reduction, który lekko przyciemnia ekran w celu poprawy płynności obrazu, Black Equaliser, aby rozjaśnić ekran i ujawnić ukryte obiekty w grze i wiele innych. Dodaliśmy także konfigurowalną funkcję celownika "Crosshair" w sześciu różnych stylach, która pomoże Ci udoskonalić celowanie. Nasza nowa funkcja Custom Screen może być sekretem Twojego kolejnego zwycięstwa! Zmieniaj rozmiar ekranu, maksymalizując go, gdy chcesz zobaczyć więcej szczegółów w każdym fragmencie gry, lub minimalizując, gdy musisz skupić wzrok na przeciwniku.

   *Grafiki są jedynie symulacją. Część funkcjonalności będzie dostępna po aktualizacji oprogramowania.

   W tym telewizorze z Google TV masz dostęp do ponad 700 000 filmów i odcinków seriali telewizyjnych ze wszystkich usług strumieniowych, a wszystko jest uporządkowane według tematów i gatunków, aby dopasować się do osobistych zainteresowań.

   *Funkcja Hands-free Voice Search dostępna jest w języku angielskim.

   Wyszukiwanie głosowe bardzo ułatwia życie i przyśpiesza odnajdywanie rozrywki — wystarczy poprosić o znalezienie konkretnego tytułu, przeszukać według gatunku, uzyskać spersonalizowane rekomendacje. 

   X85L jest przygotowany do funkcji Asystenta. W przyszłości będziesz mógł sterować X85L bez użycia rąk lub użyć TV do sterowania innymi urządzeniami inteligentnego domu i nie tylko.

   Wyszukiwanie głosowe bardzo ułatwia życie i przyśpiesza odnajdywanie rozrywki — wystarczy poprosić o znalezienie konkretnego tytułu, przeszukać według gatunku, uzyskać spersonalizowane rekomendacje. 

   X85L jest przygotowany do funkcji Asystenta. W przyszłości będziesz mógł sterować X85L bez użycia rąk lub użyć TV do sterowania innymi urządzeniami inteligentnego domu i nie tylko.

   *Funkcja będzie dostępna w przyszłej aktualizacji oprogramowania.

   X85L jest kompatybilny z BRAVIA CAM. Od rodzinnych spotkań po inne ważne spotkania na dużym ekranie, poczujesz się — jak byś był z rozmówcami w tym samym pomieszczeniu. Odkryjesz też inne ciekawe funkcje kamery!

   *Kamera jest sprzedawana oddzielnie. Dostępne funkcje mogą się różnić w zależności od modelu telewizora.

   Ten telewizor daje Ci narzędzia, które pozwolą Ci obniżyć zużycie energii, a być może także rachunki za energię. Nasz nowy Eco Dashboard jest bardzo łatwy i intuicyjny w użyciu; im więcej ekologicznych ustawień aktywujesz, tym bardziej będzie rosło Twoje wirtualne drzewo. Dzięki niemu możesz zaoszczędzić nawet 32% energii!* 

   Menu zawiera Easy Eco Set-up, który poprowadzi Cię przez wszystkie opcje, Auto Power Saving Mode (funkcja BRAVIA CAM, która przyciemnia telewizor, gdy nie znajdujesz się przed ekranem), Power Saving, aby zmniejszyć jasność i zużycie energii w razie potrzeby, Light Sensor, który dostosowuje jasność do ilości światła w pokoju oraz Idle TV Power Off, który intuicyjnie wyłącza telewizor, gdy nie jest aktywny przez określony czas. 

    Oczywiście, podświetlenie Full Array LED w modelu X85L zużywa mniej energii niż konwencjonalny telewizor z lokalnym przyciemnianiem. Nasze podświetlenie Full Array z diodami LED umieszczonymi na całym ekranie, jest sterowane strefowo z inteligentną precyzją, wykorzystując zaawansowaną technologię podświetlenia w celu zmniejszenia zużycia energii.

   Ten telewizor daje Ci narzędzia, które pozwolą Ci obniżyć zużycie energii, a być może także rachunki za energię. Nasz nowy Eco Dashboard jest bardzo łatwy i intuicyjny w użyciu; im więcej ekologicznych ustawień aktywujesz, tym bardziej będzie rosło Twoje wirtualne drzewo. Dzięki niemu możesz zaoszczędzić nawet 32% energii!* 

   Menu zawiera Easy Eco Set-up, który poprowadzi Cię przez wszystkie opcje, Auto Power Saving Mode (funkcja BRAVIA CAM, która przyciemnia telewizor, gdy nie znajdujesz się przed ekranem), Power Saving, aby zmniejszyć jasność i zużycie energii w razie potrzeby, Light Sensor, który dostosowuje jasność do ilości światła w pokoju oraz Idle TV Power Off, który intuicyjnie wyłącza telewizor, gdy nie jest aktywny przez określony czas. 

    Oczywiście, podświetlenie Full Array LED w modelu X85L zużywa mniej energii niż konwencjonalny telewizor z lokalnym przyciemnianiem. Nasze podświetlenie Full Array z diodami LED umieszczonymi na całym ekranie, jest sterowane strefowo z inteligentną precyzją, wykorzystując zaawansowaną technologię podświetlenia w celu zmniejszenia zużycia energii.

   *Porównanie ustawień fabrycznych z najbardziej energooszczędnymi ustawieniami za pomocą ECO Dashboard. Wartość może się różnić w zależności od modelu.
   *Tylna obudowa wykonana z plastiku z recyclingu.

   *90% mniejsze użycie atramentu w porównaniu do modeli FY21, 35% mniejsze użycie plastiku w opakowaniach w porównaniu do modeli FY18. Wartości procentowe mogą różnić się w zależności od modelu.

   W aplikacji BRAVIA CORE czekają na Ciebie setki filmów! Korzystając z wiedzy filmowców i naszych inżynierów oraz wykorzystując niesamowite technologie obrazu i dźwięku BRAVIA XR, jest to najlepsza aplikacja filmowa dla prawdziwych miłośników kina. Uzyskaj dostęp do biblioteki Sony Pictures Entertainment wypełnionej najnowszymi hitami i klasykami, oglądaj w Pure Stream (najwyższej jakości strumieniowania), aby uzyskać więcej szczegółów, kolorów i kontrastu niż gdziekolwiek indziej, ciesz się największą dostępną kolekcją filmów IMAX Enhanced i korzystaj z dostępu do studia za kulisami. 

   Dla posiadaczy telewizora BRAVIA XR X85L przygotowano do wyboru 5 filmów w jakości do 4K HDR, a także 12 miesięcy nieograniczonego strumieniowania.

   Spider-Man: No Way Home: ©2022 CTMG. Wszystkie prawa zastrzeżone. MARVEL i wszystkie powiązane nazwy postaci © &™ MARVEL.
   *Aby móc skorzystać z ofert promocyjnych, należy zakupić kwalifikujący się telewizor i zarejestrować się w programie BRAVIA CORE™ do 23 lutego 2026 roku. Dostępne filmy mogą ulec zmianie. Obowiązują warunki i postanowienia, pełne informacje można znaleźć na stronie https://www.sony.net/bravia-core. © 2022 Layout and Design Sony Pictures Home Entertainment Inc. All Rights Reserved. 

   Aby funkcja Pure Stream™ mogła działać, potrzebne jest łącze internetowe 43 Mbps lub szybsze. Do uzyskania maksymalnej prędkości transmisji (80 Mb/s) niezbędna jest przepustowość 115 Mb/s lub większa. Przepustowość łącza Ethernet telewizora jest ograniczona do 100 Mb/s, co wynika ze specyfikacji produktu. Aby korzystać z funkcji Pure Stream™ przy 80 Mb/s, trzeba więc podłączyć telewizor do routera sieci bezprzewodowej Wi-Fi zgodnego ze standardem IEEE 802.11 ac/n. Na podstawie badań z grudnia 2020 r.

   W — wysokość   |   S — szerokość   |   G — głębokość
   *Z wyłączeniem XR-98X90L.

   Szczegóły produktu

   5 Przedmioty

   Opis

   Rok produkcji
   2023
   Przekątna ekranu (cale)
   55"
   Rozmiar ekranu w cm
   139 cm
   139 cm
   Wymiary telewizora z podstawą (wąskie ustawienie) (szer. × wys. × gł.)
   122.8 x 78.4 x 33.6 cm
   Szerokość podstawy (standardowe ustawienie)
   110.8 cm
   Szerokość podstawy (wąskie ustawienie)
   44.5 cm
   Wymiary kartonu
   134.8 x 84.2 x 16.0 cm
   Waga telewizora z podstawą
   17.4 kg
   Standard Wi-Fi®
   Certyfikat Wi-Fi® 802.11a/b/g/n/ac
   Częstotliwość Wi-Fi®
   2,4 GHz / 5 GHz (Wi-Fi Direct: tylko 2,4 GHz)
   Zgodność z profilami Bluetooth
   Wersja 4.2, HID (podłączanie myszy/klawiatury) / HOGP (podłączanie urządzeń o niskim zużyciu energii) / SPP (profil portu szeregowego) / A2DP (dźwięk stereo) 1 / AVRCP (pilot AV)
   Zgodność z Energy Star®
   -
   Obecność ołowiu
   -
   Zawartość rtęci (mg)
   0,0 mg
   Pobór mocy (w trybie czuwania)
   0,50 W
   Pobór mocy (w trybie czuwania sieci) — Złącza
   2,00 W (Wi-Fi®) / 2,00 W (LAN) / 0,50 W (CEC)
   Pobór mocy (zasilanie włączone) – Energy Star®
   -
   Pobór mocy (w trybie czuwania) – Energy Star®
   -
   Moc wyjściowa dźwięku
   10 W + 10 W
   Roczne zużycie energii*
   76 kWh/1000 h
   Tryb oszczędzania energii / bez podświetlenia
   Tak
   Wymagania dotyczące zasilania (napięcie/częstotliwość)
   50 Hz, Napięcie przemienne 220–240 V
   Wejścia Ethernet
   1 (z boku)
   Chromecast built-in
   Tak
   Apple airplay
   Tak
   Apple HomeKit
   Tak
   Wejścia antenowe (telewizja naziemna/kablowa)
   1 (z boku)
   Wejścia IF (telewizja satelitarna)
   1 (z boku)
   Komponentowe wejścia wideo (Y/Pb/Pr)
   NIE
   Kompozytowe wejścia wideo
   1 (z boku, mini jack)
   Wejścia sygnału RS-232C
   NIE
   Razem wejścia HDMI
   4 (4 z boku)
   HDCP
   HDCP2.3 (do HDMI™1/2/3/4)
   Bravia Sync (w tym HDMI-CEC)
   Tak
   Zwrotny kanał audio HDMI (ARC)
   Tak (eARC/ARC)
   Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR)
   Tak (HDMI™ 3/4)
   Automatyczny tryb małego opóźnienia (ALLM)
   Tak (HDMI™ 3/4)
   Cyfrowe wyjścia audio
   1 (z boku)
   Wyjścia słuchawkowe
   -
   Wyjścia na subwoofer
   -
   Porty USB
   2 (z boku)
   Nagrywanie na twardy dysk USB
   Tak (1 z funkcją nagrywania) (z wyjątkiem Włoch)
   Obsługiwane formaty dysków USB
   FAT16/FAT32/exFAT/NTFS
   Kodeki do odtwarzania z USB
   MPEG1, MPEG2PS, MPEG2TS (HDV, AVCHD), MP4 (XAVC S), AVI, ASF (WMV), MOV, MKV, WEBM, 3GPP, MP3, ASF (WMA), LPCM, WAV, MP4AAC, FLAC, JPEG, WEBM, AC4, OGG, AAC, ARW (miniatury ekranowe).
   Typ wyświetlacza
   LCD
   Rozdzielczość wyświetlacza (pion x poziom, w pikselach)
   3840 x 2160
   Kąt widzenia (X-Wide Angle)
   -
   Technologia przeciwodblaskowa (x-anti reflection)
   -
   Typ podświetlenia
   Bezpośrednie (Full Array LED)
   Typ ściemniania podświetlenia
   Lokalne wygaszanie
   Częstotliwość odświeżania panelu
   100/120 Hz
   Zgodność z HDR (High Dynamic Range)
   Tak
   Tak (HDR10, HLG, Dolby Vision)
   Procesor obrazu
   Procesor obrazu 4K HDR Processor X1™
   Optymalizacja czystości
   4K X-Reality™ PRO
   Optymalizacja koloru
   TRILUMINOS PRO™, Technologia Live Colour™
   Optymalizacja kontrastu
   X-tended Dynamic Range, Technologia object-based HDR remaster, Dynamiczne zwiększanie kontrastu
   Optymalizacja ruchu (częstotliwość własna)
   X-Motion Clarity, tryb automatyczny
   Obsługiwane sygnały wideo
   Sygnał HDMI™: 4096 × 2160p (24, 50, 60 Hz), 3840 × 2160p (24, 25, 30, 50, 60, 100, 120 Hz) 2, 1080p (24, 30, 50, 60, 100, 120 Hz), 1080i (50, 60 Hz), 720p (24, 30, 50, 60 Hz), 576p, 480p
   Tryby obrazu
   Żywy, standardowy, kino, gra, grafika, zdjęcie, własny, Dolby Vision (żywy/jasny/ciemny)
   Czujnik
   Lekki
   Typ głośnika
   Dwa głośniki Bass Reflex, Głośnik X-Balanced Speaker
   Konfiguracja głośnika
   Pełnozakresowy (Bass Reflex) x 2
   Obsługa formatu audio Dolby
   Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos
   Obsługa formatu audio DTS
   Cyfrowy dźwięk przestrzenny DTS®
   System acoustic auto calibration
   Kompensacja warunków w pomieszczeniu
   Tak
   Funkcja voice zoom
   -
   Radio FM
   NIE
   Przetwarzanie dźwięku
   NIE
   Tryby dźwięku
   -
   Kamera
   BRAVIA CAM (opcja)
   Funkcja kamery
   Tak (aplikacje na kamerę)
   System operacyjny
   Android TV™
   Smart tv
   Google TV™
   Pamięć wbudowana (GB)
   32 GB
   Język wyświetlacza
   PL,AF,AMH,AR,ASM,AZE,BEL,BG,BN,BS,CA,CS,DA,DE,EL,EN,ES,ET,EU,FA,FI,FR,GL,GU,HI,HR,HU,ID,IS,IT,HE,JA,KK,KN,KO,KY,LO,LT,LV,MK,ML,MN,MR,MS,MY,NB,NE,NL,OR,PA,PT,RO,RU,SK,SL,SQ,SR,SV,SW,TA,TE,TH,TL,TR,UK,UR,UZ,VI,ZH-CN,ZH-TW,ZU.
   Język wprowadzania tekstu
   PL / EN / AR / BG / HR / CS / DA / ET / FI / FR / EL / HE / ES / ID / JA / CA / NL / DE / NO / FA / PT / RU / RO / SK / SL / IT
   Wyszukiwanie głosowe
   (Wyszukiwanie głosowe) Tak 4/(Wbudowany mikrofon) Tak
   (Wyszukiwanie głosowe) Tak 4/(Wbudowany mikrofon) Tak
   Wyłącznik wbudowanego mikrofonu
   Tak (środek)
   Elektroniczny przewodnik po programach (EPG)
   Tak
   Przeglądarka internetowa
   Tak
   Serwis z aplikacjami
   Tak (sklep Google Play)
   Włącznik / wyłącznik czasowy
   Tak
   Wyłącznik czasowy
   Tak
   Telegazeta
   Tak
   Automatyczna kalibracja dzięki CalMAN®
   Tak
   Napisy (analogowe/cyfrowe)
   (analogowy)Nie, (cyfrowe) napisy
   Dynamiczne sterowanie podświetleniem
   Tak
   Produkt przyjazny dla środowiska
   Tak
   Stylistyka ramki
   Płaska powierzchnia
   Kolor ramki
   Czarny, szczotkowany
   Konstrukcja podstawy
   Smukła, klinowa podstawa w kształcie T
   Kolor podstawy
   Ciemnosrebrny
   Położenie podstawy
   2 sposoby ustawienia (ustawienie standardowe/wąskie)
   Zdalne sterowanie
   Pilot na podczerwień; standardowy pilot
   Liczba tunerów (naziemnych/kablowych)
   1 (cyfrowe/analogowe)
   Liczba tunerów (satelitarnych)
   1
   System telewizji analogowej
   B/G, D/K
   Pokrycie kanałów przez tuner (analogowych)
   45,25–863,25 MHz (zależnie od wybranego ustawienia kraju)
   System cyfrowej telewizji naziemnej
   DVB-T/T2
   Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji naziemnej)
   VHF/UHF (zależnie od wybranego ustawienia kraju)
   System cyfrowej telewizji kablowej
   DVB-C
   Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji kablowej)
   VHF/UHF/kablowe (zależnie od wybranego ustawienia kraju)
   System cyfrowej telewizji satelitarnej
   DVB-S/S2
   Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji satelitarnej)
   Częstotliwość pośrednia 950–2150 MHz
   CI+
   Tak
   Czytnik ekranowy
   Tak
   Audiodeskrypcja
   Tak
   Napisy Closed Caption
   Napisy
   Powiększenie tekstu
   Tak
   Przycisk dostępności
   Tak

   Specyficzne kody

   EAN13
   4548736151024

   Ostatnio przeglądane:

   Ostatnio przeglądane:

   Klientów zainteresowały również:

   Podobne produkty: