Telewizory LED

   Telewizor Sony BRAVIA 85 cali | XR-85X90L | Full Array LED | 4K Ultra HD

   0/5
   4/5
   4/5
   9 799,00 zł

   Płatność obsługują:

   Gwarancja
   • 2 lata (standardowa)
   • 3 lata (Serwis Extra)
   • 4 lata (Serwis Extra)
   • 5 lat (Serwis Extra)
   Ilość
     Na stanie

   Realistyczna głębia: Cognitive Processor XR™ | Full Array LED

   Dźwięk w harmonii z obrazem: Acoustic Multi-Audio™

   Nowy poziom w grach: menu Gra

   Piękny, stonowany wygląd: Wzornictwo Seamless Edge

   Płatność obsługują:

   Gwarancja

   Gwarancja Standardowa

   • Gwarancja Sony na cały wykupiony okres gwarancji
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez autoryzowanych specjalistów
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez okres powyżej 2 lat od daty zakupu (do 5 lat)
   • Priorytetowe, krótsze terminy napraw

   Gwarancja Serwis Extra

   • Gwarancja Sony na cały wykupiony okres gwarancji
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez autoryzowanych specjalistów
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez okres powyżej 2 lat od daty zakupu (do 5 lat)
   • Priorytetowe, krótsze terminy napraw

   Łącznie:

   9 799,00 zł

   (+0 zł - cena gwarancji)

   Polecane akcesoria:

   *Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody ©2023 Columbia TriStar Marketing Group, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. ©2023 Sony Interactive Entertainment Inc. Opracowane przez Polyphony Digital Inc. "Logo Polyphony Digital", "Gran Turismo" i "GT" są zarejestrowanymi znakami towarowymi Sony Interactive Entertainment Inc. Producenci, samochody, nazwy, marki i powiązane obrazy przedstawione w tej grze w niektórych przypadkach zawierają znaki towarowe i/lub materiały chronione prawami autorskimi ich właścicieli. Wszelkie przedstawienia lub odtworzenia rzeczywistych lokalizacji, podmiotów, firm lub organizacji nie mają na celu ani nie sugerują sponsorowania, lub popierania tej gry przez taką, lub takie podmioty. Wszelkie prawa zastrzeżone. 'Sony' i ich loga są zarejestrowanymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi Sony Corporation. Wszystkie inne logo i znaki towarowe należą do ich właścicieli.

   Oglądanie sportu na ekranie X90L to absolutna przyjemność. Sceny są jasne, aby uchwycić więcej szczegółów realnego świata, a niezwykle płynny ruch sprawi, że nigdy nie przegapisz żadnego fragmentu sportowej akcji. Nasz procesor z inteligencją poznawczą XR serwuje tę ucztę nie tylko dla Twoich oczu, ale także dla Twoich uszu. To prawdziwa rewolucja w zakresie mocy i technologii przetwarzania.

   Procesor Cognitive Processor XR rozumie, jak widzimy i słyszymy w prawdziwym życiu. Na przykład rozpoznaje, że będziesz skupiony na zawodniku z piłką, a dźwięk emocji tłumu powinien dobiegać ze wszystkich stron. Dzięki temu złożonemu poziomowi zrozumienia X90L odtwarza w Twoim salonie sceny, które są niezwykle realistyczne.

   Fani sportu, mają wiele powodów do radości! Full Array LED wypełni jasnością i kontrastem każdą dyscyplinę sportową, sprawiając, że jej oglądanie stanie się czystą przyjemnością.

   Full Array LED to duża ilość diod LED rozmieszczonych na całym ekranie, które działają strefowo, a każda strefa jest precyzyjnie kontrolowana w czasie rzeczywistym. Połączyliśmy to z technologią XR Contrast Booster 10, aby jasne obszary były jaśniejsze, a ciemne ciemniejsze. Koniec z brakiem szczegółów w cieniach lub w bardzo jasnych fragmentach scen, poznaj zapierający dech w piersiach kontrast, kolor i głębia! Nawet jeśli oglądasz mecz w pełnym świetle dziennym, będziesz cieszyć się tą samą oszałamiającą jakością obrazu, z bogatą teksturą, która sprawia, że wszystko będzie naturalne i realistyczne.

   Dynamiczne sceny sportu o dużej prędkości są w X90L płynne, wyraźne i pozbawione rozmycia. Ludzkie oko może dostrzec lekkie szarpanie obrazu, gdy klatki nie są do siebie dopasowane lub gdy spada jasność. Nasza technologia XR Motion Clarity wykorzystuje inteligentne przetwarzanie ruchu dla szybko poruszających się obiektów w całym kadrze, utrzymując płynność i jasność obrazu. Oznacza to, że zobaczysz każdy sprint lub skok bez rozmycia, dokładnie tak, jakbyś był na miejscu zdarzenia.

   Z X90L otrzymujesz nie tylko realistyczny obraz, ale także realistyczny dźwięk! Nasza technologia Acoustic Multi Audio odtwarza dźwięk, który wydaje się pochodzić z miejsca, gdzie dzieje się akcja. To naturalne, że dźwięk dopasowany do tego, co dzieje się na ekranie, jest o wiele bardziej wciągający.

   Dwa głośniki X-Balanced i dwa głośniki wysokotonowe pozycjonujące dźwięk zapewniają precyzyjne dopasowanie obrazu i dźwięku. Oznacza to, że usłyszysz wiernie wyścigowy bolid przemieszczający się na horyzoncie, dźwięk wiwatującego tłumu kibiców, poczujesz się też bliżej atmosfery panującej na stadionie.

   *Moc wyjściowa dźwięku: 10 W + 10 W +10 W + 10 W.

   Możesz nawet podnieść poziom domowej rozrywki dzięki funkcji Acoustic Center Sync. Jej działanie polega na synchronizacji systemu audio telewizora z kanałem centralnym kompatybilnego soundbara Sony, dzięki czemu staje się on głośnikiem centralnym zestawu. Wzmacnia to pozycjonowanie źródeł dźwięku w obrębie każdej sceny, a także czystość dialogów, dzięki czemu komentarze są zawsze czyste, wyraźne i zawsze słyszane.

   Dzięki tej funkcji uzyskasz również lepszą kontrolę nad dźwiękiem, ustawienia telewizora i soundbara są łatwo dostępne i regulowane w jednym miejscu.

   Smukła, czarna, aluminiowa ramka będzie harmonizowała z każdym wnętrzem, a stała, minimalistyczna podstawa zapewni stabilność telewizora.* Telewizor można również zamontować na ścianie.**

   *Model 98X90L posiada dodatkowy uchwyt z boku obudowy (widoczny na zdjęciu).
   **Uchwyt do telewizora sprzedawany osobno. Standard VESA 600 mm x 400 mm. W zestawie przewód zasilający o długości 2 m.

   Idealny do PlayStation 5, X90L rozpoznaje, kiedy konsola jest podłączona i włączona. Następnie automatycznie przełącza się w tryb automatycznego niskiego opóźnienia w HDMI 2.1, dzięki czemu możesz cieszyć się płynniejszą i bardziej responsywną rozgrywką.

   W scenach o wysokim kontraście będziesz w stanie zobaczyć najważniejsze szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych częściach ekranu dzięki naszej technologii Auto HDR Tone Mapping. Ustawienia High Dynamic Range (HDR) zostaną automatycznie zoptymalizowane pod kątem konkretnego modelu telewizora BRAVIA podczas początkowej konfiguracji konsoli PS5.

   W rzeczywistości niezależnie od posiadanej konsoli istnieje wiele powodów, dla których jest to doskonały telewizor do gier.

   *© 2023 Sony Interactive Entertainment Inc. Opracowane przez Polyphony Digital Inc. "Logo Polyphony Digital", "Gran Turismo" i "GT" są zarejestrowanymi znakami towarowymi Sony Interactive Entertainment Inc. Producenci, samochody, nazwy, marki i powiązane obrazy przedstawione w tej grze w niektórych przypadkach zawierają znaki towarowe i/lub materiały chronione prawami autorskimi ich właścicieli. Wszelkie przedstawienia lub odtworzenia rzeczywistych lokalizacji, podmiotów, firm lub organizacji nie mają na celu ani nie sugerują sponsorowania, lub popierania tej gry przez takie podmioty. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

   Dzięki szybkości do 120 klatek na sekundę (4K/120 kl./s) zapewniającej niemal natychmiastową akcję na ekranie, możesz podjąć się każdego wyzwania strzeleckiego, sportowego lub wymagającego wysokiej wydajności.

   Aby uniknąć zacinających się opóźnień i rozrywania ekranu, zastosowano zmienną częstotliwość odświeżania (VRR) w HDMI 2.1. Oznacza to, że telewizor dynamicznie dostosowuje częstotliwość odświeżania ekranu, aby dopasować ją do zmiennej liczby klatek na sekundę urządzenia do gier, zapewniając płynniejszą rozgrywkę. 

   Jest też nowe dedykowane Menu Gier, dostępne natychmiast po naciśnięciu jednego przycisku na pilocie! Tutaj, w jednym miejscu znajdziesz wszystkie ustawienia, których potrzebujesz, aby zoptymalizować swoją wydajność w grach. Obejmuje to VRR (włączony lub wyłączony), Motion Blur Reduction, który lekko przyciemnia ekran w celu poprawy płynności obrazu, Black Equaliser, aby rozjaśnić ekran i ujawnić ukryte obiekty w grze i wiele innych.

   Dodaliśmy także konfigurowalną funkcję celownika "Crosshair" w sześciu różnych stylach, która pomoże Ci udoskonalić celowanie.

   Nasza nowa funkcja Custom Screen może być sekretem Twojego kolejnego zwycięstwa! Zmieniaj rozmiar ekranu, maksymalizując go, gdy chcesz zobaczyć więcej szczegółów w każdym fragmencie gry, lub minimalizując, gdy musisz skupić wzrok na przeciwniku.

   *Grafiki są jedynie symulacją. Część funkcjonalności będzie dostępna po aktualizacji oprogramowania.

   Z Google TV uzyskasz dostęp do ponad 700 000 filmów
   i odcinków programów telewizyjnych ze wszystkich usług przesyłania strumieniowego, wszystko jest uporządkowane według tematów i gatunków odpowiadających Twoim osobistym zainteresowaniom. 

   *Funkcja Hands-free Voice Search dostępna jest w języku angielskim.

   Wyszukiwanie głosowe bardzo ułatwia życie i przyśpiesza odnajdywanie rozrywki, wystarczy poprosić o znalezienie konkretnego tytułu, przeszukać według gatunku, uzyskać spersonalizowane rekomendacje. X90L jest przygotowany do funkcji Asystenta. W przyszłości będziesz mógł sterować X90L bez użycia rąk lub użyć TV do sterowania innymi urządzeniami inteligentnego domu i nie tylko.*

   *Funkcja będzie dostępna w przyszłej aktualizacji oprogramowania.

   X90L jest zgodny z BRAVIA CAM*. Od spotkań rodzinnych po ważne spotkania na dużym ekranie — poczujesz się, jakbyś przebywał z rozmówcami w tym samym pomieszczeniu.

   *Kamera jest sprzedawana oddzielnie. Dostępne funkcje mogą się różnić w zależności od modelu telewizora.

   Ten telewizor daje Ci narzędzia, które pozwolą Ci obniżyć zużycie energii, a być może także rachunki za energię. 

   Nasz nowy Pulpit Eko jest bardzo łatwy i intuicyjny w użyciu; im więcej ekologicznych ustawień aktywujesz, tym bardziej będzie rosło Twoje wirtualne drzewo. W rzeczywistości możesz dzięki niemu zaoszczędzić nawet do 32% energii!* Menu zawiera Easy Eco Set-up, który poprowadzi Cię przez wszystkie opcje, Auto Power Saving Mode (funkcja BRAVIA CAM, która przyciemnia telewizor, gdy nie znajdujesz się przed ekranem), Power Saving, aby zmniejszyć jasność i zużycie energii w razie potrzeby, Light Sensor, który dostosowuje jasność do ilości światła w pokoju oraz Idle TV Power Off, który intuicyjnie wyłącza telewizor, gdy nie jest aktywny przez określony czas. 

   Oczywiście, podświetlenie Full Array LED w modelu X90L zużywa mniej energii niż konwencjonalny telewizor z lokalnym przyciemnianiem. Nasze podświetlenie Full Array z diodami LED umieszczonymi na całym ekranie, jest sterowane strefowo z inteligentną precyzją, wykorzystując zaawansowaną technologię podświetlenia w celu zmniejszenia zużycia energii.

   *Porównanie ustawień fabrycznych z najbardziej energooszczędnymi ustawieniami za pomocą ECO Dashboard. Wybór funkcji Eko może wpłynąć na jasność oglądanych scen. Zmierzono na modelu 85X95L, wartość może się różnić w zależności od modelu.
   *Tylna obudowa wykonana z plastiku z recyclingu.
   *90% mniejsze użycie atramentu w porównaniu do modeli FY21, 35% mniejsze użycie plastiku w opakowaniach w porównaniu do modeli FY18. Wartości procentowe mogą różnić się w zależności od modelu.

   W aplikacji BRAVIA CORE czekają na Ciebie setki filmów!

   Korzystając z wiedzy filmowców i naszych inżynierów oraz wykorzystując niesamowite technologie obrazu i dźwięku BRAVIA XR, jest to najlepsza aplikacja filmowa dla prawdziwych miłośników kina. Uzyskaj dostęp do biblioteki Sony Pictures Entertainment wypełnionej najnowszymi hitami i klasykami, oglądaj w Pure Stream (najwyższej jakości strumieniowania), aby uzyskać więcej szczegółów, kolorów i kontrastu niż gdziekolwiek indziej, ciesz się największą dostępną kolekcją filmów IMAX Enhanced i korzystaj z dostępu do studia za kulisami.

   Dla posiadaczy telewizora BRAVIA XR X90L przygotowano do wyboru 10 filmów w jakości do 4K HDR, a także 24 miesiące nieograniczonego strumieniowania.

   Spider-Man: No Way Home: ©2022 CTMG. Wszystkie prawa zastrzeżone. MARVEL i wszystkie powiązane nazwy postaci © &™ MARVEL.                                                                           
   *Aby móc skorzystać z ofert promocyjnych, należy zakupić kwalifikujący się telewizor i zarejestrować się w programie BRAVIA CORE™ do 23 lutego 2026 roku. Dostępne filmy mogą ulec zmianie. Obowiązują warunki i postanowienia, pełne informacje można znaleźć na stronie https://www.sony.net/bravia-core. © 2022 Layout and Design Sony Pictures Home Entertainment Inc. All Rights Reserved.
   Aby funkcja Pure Stream™ mogła działać, potrzebne jest łącze internetowe 43 Mbps lub szybsze. Do uzyskania maksymalnej prędkości transmisji (80 Mb/s) niezbędna jest przepustowość 115 Mb/s lub większa. Przepustowość łącza Ethernet telewizora jest ograniczona do 100 Mb/s, co wynika ze specyfikacji produktu. Aby korzystać z funkcji Pure Stream™ przy 80 Mb/s, trzeba więc podłączyć telewizor do routera sieci bezprzewodowej Wi-Fi zgodnego ze standardem IEEE 802.11 ac/n. Na podstawie badań z grudnia 2020 r.

   PORÓWNAJ

   Szczegóły produktu

   3 Przedmioty

   Opis

   Rok produkcji
   2023
   Przekątna ekranu (cale)
   85"
   Rozmiar ekranu w cm
   215 cm
   215 cm
   Wymiary telewizora z podstawą (wąskie ustawienie) (szer. × wys. × gł.)
   189,1 × 116,0 × 46,4 cm
   Szerokość podstawy (standardowe ustawienie)
   154,9 cm
   Szerokość podstawy (wąskie ustawienie)
   59,1 cm
   Wymiary kartonu
   202,6 × 122,6 × 22,6 cm
   Waga telewizora z podstawą
   45,9 kg
   Standard Wi-Fi®
   Certyfikat Wi-Fi® 802.11a/b/g/n/ac
   Częstotliwość Wi-Fi®
   2,4 GHz / 5 GHz (Wi-Fi Direct: tylko 2,4 GHz)
   Zgodność z profilami Bluetooth
   Wersja 4.2, HID (podłączanie myszy/klawiatury) / HOGP (podłączanie urządzeń o niskim zużyciu energii) / SPP (profil portu szeregowego) / A2DP (dźwięk stereo) 1 / AVRCP (pilot AV)
   Zgodność z Energy Star®
   -
   Obecność ołowiu
   -
   Zawartość rtęci (mg)
   0,0 mg
   Pobór mocy (w trybie czuwania)
   0,50 W
   Pobór mocy (w trybie czuwania sieci) — Złącza
   2,00 W (Wi-Fi®) / 2,00 W (LAN) / 0,50 W (CEC)
   Pobór mocy (zasilanie włączone) – Energy Star®
   -
   Pobór mocy (w trybie czuwania) – Energy Star®
   -
   Moc wyjściowa dźwięku
   10 W + 10 W +10 W + 10 W
   Roczne zużycie energii*
   154 kWh/1000 h
   Tryb oszczędzania energii / bez podświetlenia
   Tak
   Wymagania dotyczące zasilania (napięcie/częstotliwość)
   50 Hz, Napięcie przemienne 220–240 V
   Wejścia Ethernet
   1 (z boku)
   Chromecast built-in
   Tak
   Apple airplay
   Tak
   Apple HomeKit
   Tak
   Wejścia antenowe (telewizja naziemna/kablowa)
   1 (z boku)
   Wejścia IF (telewizja satelitarna)
   1 (z boku)
   Komponentowe wejścia wideo (Y/Pb/Pr)
   NIE
   Kompozytowe wejścia wideo
   Hybrydowe z wejściem głośnika centralnego ×1 (z boku, mini jack)
   Wejścia sygnału RS-232C
   NIE
   Razem wejścia HDMI
   4 (4 z boku)
   HDCP
   HDCP2.3 (do HDMI™1/2/3/4)
   Bravia Sync (w tym HDMI-CEC)
   Tak
   Zwrotny kanał audio HDMI (ARC)
   Tak (eARC/ARC)
   Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR)
   Tak (HDMI™ 3/4)
   Automatyczny tryb małego opóźnienia (ALLM)
   Tak (HDMI™ 3/4)
   Cyfrowe wyjścia audio
   1 (z boku)
   Wyjścia słuchawkowe
   -
   Wyjścia na subwoofer
   -
   Porty USB
   2 (z boku)
   Nagrywanie na twardy dysk USB
   Tak (1 z funkcją nagrywania) (z wyjątkiem Włoch)
   Obsługiwane formaty dysków USB
   FAT16/FAT32/exFAT/NTFS
   Kodeki do odtwarzania z USB
   MPEG1, MPEG2PS, MPEG2TS (HDV, AVCHD), MP4 (XAVC S), AVI, ASF (WMV), MOV, MKV, WEBM, 3GPP, MP3, ASF (WMA), LPCM, WAV, MP4AAC, FLAC, JPEG, WEBM, AC4, OGG, AAC, ARW (miniatury ekranowe).
   Typ wyświetlacza
   LCD
   Rozdzielczość wyświetlacza (pion x poziom, w pikselach)
   3840 x 2160
   Kąt widzenia (X-Wide Angle)
   -
   Technologia przeciwodblaskowa (x-anti reflection)
   -
   Typ podświetlenia
   Bezpośrednie (Full Array LED)
   Typ ściemniania podświetlenia
   Lokalne wygaszanie
   Częstotliwość odświeżania panelu
   100/120 Hz
   Zgodność z HDR (High Dynamic Range)
   Tak
   Tak (HDR10, HLG, Dolby Vision)
   Procesor obrazu
   Procesor obrazu 4K HDR Processor X1™
   Optymalizacja czystości
   4K X-Reality™ PRO
   Optymalizacja koloru
   TRILUMINOS PRO™, Technologia Live Colour™
   Optymalizacja kontrastu
   X-tended Dynamic Range, Technologia object-based HDR remaster, Dynamiczne zwiększanie kontrastu
   Optymalizacja ruchu (częstotliwość własna)
   X-Motion Clarity, tryb automatyczny
   Obsługiwane sygnały wideo
   Sygnał HDMI™: 4096 × 2160p (24, 50, 60 Hz), 3840 × 2160p (24, 25, 30, 50, 60, 100, 120 Hz) 2, 1080p (24, 30, 50, 60, 100, 120 Hz), 1080i (50, 60 Hz), 720p (24, 30, 50, 60 Hz), 576p, 480p
   Tryby obrazu
   Żywy, standardowy, kino, gra, grafika, zdjęcie, własny, Dolby Vision (żywy/jasny/ciemny)
   Czujnik
   Lekki
   Typ głośnika
   Acoustic Multi-Audio, Głośnik wysokotonowy rozmieszczający dźwięk, X-Balanced Speaker
   Konfiguracja głośnika
   2 głośniki pełnozakresowe (Bass Reflex), 2 głośniki wysokotonowe
   Obsługa formatu audio Dolby
   Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos
   Obsługa formatu audio DTS
   Cyfrowy dźwięk przestrzenny DTS®
   System acoustic auto calibration
   Kompensacja warunków w pomieszczeniu i położenia użytkownika
   Tak
   Funkcja voice zoom
   Funkcja Voice Zoom 2
   Radio FM
   NIE
   Przetwarzanie dźwięku
   NIE
   Tryby dźwięku
   Standardowy / Dialogi / Kino / Muzyka / Sport / Dolby Audio
   Kamera
   BRAVIA CAM (opcja)
   Funkcja kamery
   Tak (aplikacje na kamerę)
   System operacyjny
   Android TV™
   Smart tv
   Google TV™
   Pamięć wbudowana (GB)
   32 GB
   Język wyświetlacza
   PL,AF,AMH,AR,ASM,AZE,BEL,BG,BN,BS,CA,CS,DA,DE,EL,EN,ES,ET,EU,FA,FI,FR,GL,GU,HI,HR,HU,ID,IS,IT,HE,JA,KK,KN,KO,KY,LO,LT,LV,MK,ML,MN,MR,MS,MY,NB,NE,NL,OR,PA,PT,RO,RU,SK,SL,SQ,SR,SV,SW,TA,TE,TH,TL,TR,UK,UR,UZ,VI,ZH-CN,ZH-TW,ZU.
   Język wprowadzania tekstu
   PL / EN / AR / BG / HR / CS / DA / ET / FI / FR / EL / HE / ES / ID / JA / CA / NL / DE / NO / FA / PT / RU / RO / SK / SL / IT
   Wyszukiwanie głosowe
   (Wyszukiwanie głosowe) Tak 4/(Wbudowany mikrofon) Tak
   (Wyszukiwanie głosowe) Tak 4/(Wbudowany mikrofon) Tak
   Wyłącznik wbudowanego mikrofonu
   Tak (środek)
   Elektroniczny przewodnik po programach (EPG)
   Tak
   Przeglądarka internetowa
   Tak
   Serwis z aplikacjami
   Tak (sklep Google Play)
   Włącznik / wyłącznik czasowy
   Tak
   Wyłącznik czasowy
   Tak
   Telegazeta
   Tak
   Automatyczna kalibracja dzięki CalMAN®
   Tak
   Napisy (analogowe/cyfrowe)
   (analogowy)Nie, (cyfrowe) napisy
   Dynamiczne sterowanie podświetleniem
   Tak
   Produkt przyjazny dla środowiska
   Tak
   Stylistyka ramki
   Wzornictwo Seamless Edge
   Kolor ramki
   Ciemnosrebrny
   Konstrukcja podstawy
   Smukła, klinowa podstawa z aluminium
   Kolor podstawy
   Ciemnosrebrny
   Położenie podstawy
   3 sposoby ustawienia (ustawienie standardowe / wąskie / pod soundbar)
   Zdalne sterowanie
   Pilot na podczerwień; standardowy pilot
   Liczba tunerów (naziemnych/kablowych)
   2 (cyfrowe) / 1 (analogowy)
   Liczba tunerów (satelitarnych)
   2
   System telewizji analogowej
   B/G, D/K
   Pokrycie kanałów przez tuner (analogowych)
   45,25–863,25 MHz (zależnie od wybranego ustawienia kraju)
   System cyfrowej telewizji naziemnej
   DVB-T/T2
   Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji naziemnej)
   VHF/UHF (zależnie od wybranego ustawienia kraju)
   System cyfrowej telewizji kablowej
   DVB-C
   Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji kablowej)
   VHF/UHF/kablowe (zależnie od wybranego ustawienia kraju)
   System cyfrowej telewizji satelitarnej
   DVB-S/S2
   Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji satelitarnej)
   Częstotliwość pośrednia 950–2150 MHz
   CI+
   Tak
   Czytnik ekranowy
   Tak
   Audiodeskrypcja
   Tak
   Napisy Closed Caption
   Napisy
   Powiększenie tekstu
   Tak
   Przycisk dostępności
   Tak

   Specyficzne kody

   EAN13
   4548736150782

   Szybkie porównanie

   Produkt
   Telewizor Sony BRAVIA 85 cali | XR-85X90L | Full Array LED | 4K Ultra HD Telewizor Sony | XR-85X95J
   Dostępność
   Cena
   9 999,00 zł
   9 999,00 zł
   Opis

   Realistyczna głębia: Cognitive Processor XR™ | Full Array LED

   Dźwięk w harmonii z obrazem: Acoustic Multi-Audio™

   Nowy poziom w grach: menu Gra

   Piękny, stonowany wygląd: Wzornictwo Seamless Edge

   Elegancko zaprojektowany telewizor 4K skupiający uwagę na obrazie.

   • Niezależne rozjaśnianie i przyciemnianie stref diod LED: realistycznie oddana jasność i szczegóły w cieniach
   • Układ Cognitive Processor XR™
   Rok produkcji
   2023
   Rok modelowy
   2021
   Przekątna ekranu (cale)
   85" 85"
   Rozmiar ekranu w cm
   215 cm
   215 cm
   Rozmiar ekranu (przekątna w cm)
   215 cm
   Wymiary telewizora bez podstawy (szer. x wys. x gł.)
   Około 188,8 × 108,6 × 6,1 cm
   Wymiary telewizora z podstawą (standardowe ustawienie) (szer. × wys. × gł.)
   Około 188,8 × 109,8 × 45,0 cm
   Wymiary telewizora z podstawą (wąskie ustawienie) (szer. × wys. × gł.)
   189,1 × 116,0 × 46,4 cm Około 188,8 × 111,0 × 45,0 cm
   Wymiary telewizora z podstawą (ustawienie pod soundbar) (szer. x wys. x gł.)
   Około 188,8 × 115,8 × 45,0 cm
   Szerokość podstawy (standardowe ustawienie)
   154,9 cm Około 188,7 cm
   Szerokość podstawy (wąskie ustawienie)
   59,1 cm Około 61,0 cm
   Szerokość podstawy (ustawienie pod soundbar)
   Około 188,7 cm
   Wymiary kartonu (szer. x wys. x gł.)
   Około 200,4 × 121,3 × 25,8 cm
   Wymiary kartonu
   202,6 × 122,6 × 22,6 cm
   Waga telewizora bez podstawy
   Około 48,7 kg
   Waga telewizora z podstawą
   45,9 kg
   Waga kartonu (brutto)
   Około 67 kg
   Rozmieszczenie otworów zgodne ze standardem VESA (szer. x wys.)
   40,0 x 40,0 cm
   Standard Wi-Fi®
   Certyfikat Wi-Fi® 802.11a/b/g/n/ac Certyfikat Wi-Fi® 802.11a/b/g/n/ac
   Częstotliwość Wi-Fi®
   2,4 GHz / 5 GHz (Wi-Fi Direct: tylko 2,4 GHz)
   Zgodność z profilami Bluetooth
   Wersja 4.2, HID (podłączanie myszy/klawiatury) / HOGP (podłączanie urządzeń o niskim zużyciu energii) / SPP (profil portu szeregowego) / A2DP (dźwięk stereo) 1 / AVRCP (pilot AV) wersja 4.2, HID (podłączanie myszy/klawiatury)/HOGP(podłączanie urządzeń o niskim zużyciu energii) / SPP A2DP (dźwięk stereo) Soundbary, które nie obsługują bezprzewodowego profilu transmisji dźwięku A2DP, wymagają połączenia HDMI/ AVRCP (pilot AV)
   Zgodność z Energy Star®
   -
   Obecność ołowiu
   - -
   Zawartość rtęci (mg)
   0,0 mg 0,0 mg
   Pobór mocy (w trybie czuwania)
   0,50 W 0,50 W
   Pobór mocy (w trybie czuwania sieci) — Złącza
   2,00 W (Wi-Fi®) / 2,00 W (LAN) / 0,50 W (CEC) 2,00 W (Wi-Fi®) / 2,00 W (LAN) / 0,50 W (CEC)
   Pobór mocy (zasilanie włączone) – Energy Star®
   -
   Pobór mocy (w trybie czuwania) – Energy Star®
   -
   Moc wyjściowa dźwięku
   10 W + 10 W +10 W + 10 W 10 W + 10 W +10 W + 10 W +10 W
   Roczne zużycie energii*
   154 kWh/1000 h
   Tryb oszczędzania energii / bez podświetlenia
   Tak TAK
   Wymagania dotyczące zasilania (napięcie/częstotliwość)
   50 Hz, Napięcie przemienne 220–240 V 50 Hz, Napięcie przemienne 220–240 V
   Wejścia Ethernet
   1 (z boku) 1 (u dołu)
   Chromecast built-in
   Tak TAK
   Apple airplay
   Tak TAK
   Apple HomeKit
   Tak TAK
   Wejścia antenowe (telewizja naziemna/kablowa)
   1 (z boku) 1 (u dołu)
   Wejścia IF (telewizja satelitarna)
   1 (z boku) 2 (u dołu)
   Komponentowe wejścia wideo (Y/Pb/Pr)
   NIE NIE
   Kompozytowe wejścia wideo
   Hybrydowe z wejściem głośnika centralnego ×1 (z boku, mini jack) Hybrydowe z wejściem głośnika centralnego ×1 (z boku, mini jack)
   Wejścia sygnału RS-232C
   NIE Hybrydowe z wejściem głośnika centralnego ×1 (z boku, mini jack)
   Razem wejścia HDMI
   4 (4 z boku) 4 (1 z boku / 3 u dołu)
   HDCP
   HDCP2.3 (do HDMI™1/2/3/4) HDCP2.3 (do HDMI™1/2/3/4)
   HDMI-CEC
   TAK
   Bravia Sync (w tym HDMI-CEC)
   Tak
   Cechy i funkcje wyspecyfikowane w HDMI2.1
   4K120/eARC/VRR(Udostępnienie technologii VRR nastąpi w ramach przyszłej aktualizacji wewnętrznego oprogramowania.)/ALLM
   Zwrotny kanał audio HDMI (ARC)
   Tak (eARC/ARC) Tak (eARC/ARC)
   Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR)
   Tak (HDMI™ 3/4) Tak (HDMI™ 3/4) Udostępnienie technologii VRR nastąpi w ramach przyszłej aktualizacji wewnętrznego oprogramowania.
   Automatyczny tryb małego opóźnienia (ALLM)
   Tak (HDMI™ 3/4) Tak (HDMI™ 3/4)
   Cyfrowe wyjścia audio
   1 (z boku) 1 (u dołu)
   Wyjścia słuchawkowe
   - 1 (z boku)
   Wyjścia na subwoofer
   -
   Porty USB
   2 (z boku) 2 (z boku), 1 (u dołu)
   Nagrywanie na twardy dysk USB
   Tak (1 z funkcją nagrywania) (z wyjątkiem Włoch) Tak (1 z funkcją nagrywania) (z wyjątkiem Włoch)
   Obsługiwane formaty dysków USB
   FAT16/FAT32/exFAT/NTFS FAT16/FAT32/exFAT/NTFS
   Kodeki do odtwarzania z USB
   MPEG1, MPEG2PS, MPEG2TS (HDV, AVCHD), MP4 (XAVC S), AVI, ASF (WMV), MOV, MKV, WEBM, 3GPP, MP3, ASF (WMA), LPCM, WAV, MP4AAC, FLAC, JPEG, WEBM, AC4, OGG, AAC, ARW (miniatury ekranowe). MPEG1, MPEG2 / MPEG2TS, AVC, MPEG4, HEVC / AVI: Xvid, MotionJpeg / ASF (WMV): VC1 / MOV: AVC, MPEG4, MotionJpeg / MKV: Xvid, AVC, MPEG4, VP8.HEVC / WEBM: MPEG4, AVC / MP3 / ASF (WMA) / LPCM / WAV / MP4AAC / FLAC / JPEG, WEBM
   Typ wyświetlacza
   LCD LCD
   Rozdzielczość wyświetlacza (pion x poziom, w pikselach)
   3840 x 2160 3840 x 2160
   Kąt widzenia (X-Wide Angle)
   - TAK
   Technologia przeciwodblaskowa (x-anti reflection)
   -
   Typ podświetlenia
   Bezpośrednie (Full Array LED) Bezpośrednie (Full Array LED)
   Typ ściemniania podświetlenia
   Lokalne wygaszanie Lokalne wygaszanie
   Częstotliwość odświeżania panelu
   100/120 Hz
   Zgodność z HDR (High Dynamic Range)
   Tak (HDR10, HLG, Dolby Vision)
   Tak
   Tak (HDR10, HLG, Dolby Vision)
   Procesor obrazu
   Procesor obrazu 4K HDR Processor X1™ Cognitive Processor XR
   Optymalizacja czystości
   4K X-Reality™ PRO Interpolacja XR 4K, Przetwarzanie dual database processing, XR Super Resolution
   Optymalizacja koloru
   TRILUMINOS PRO™, Technologia Live Colour™ Technologia Live Colour™, XR Smoothing, XR Triluminos Pro™
   Optymalizacja kontrastu
   X-tended Dynamic Range, Technologia object-based HDR remaster, Dynamiczne zwiększanie kontrastu Dynamiczne zwiększanie kontrastu, XR Contrast Booster, XR HDR Remaster
   Optymalizacja ruchu (częstotliwość własna)
   X-Motion Clarity, tryb automatyczny XR Motion Clarity, tryb automatyczny
   Obsługiwane sygnały wideo
   Sygnał HDMI™: 4096 × 2160p (24, 50, 60 Hz), 3840 × 2160p (24, 25, 30, 50, 60, 100, 120 Hz) 2, 1080p (24, 30, 50, 60, 100, 120 Hz), 1080i (50, 60 Hz), 720p (24, 30, 50, 60 Hz), 576p, 480p 4096×2160p (24, 50, 60 Hz), 3840×2160p (24, 25, 30, 50, 60, 100, 120 Hz), 1080p (30, 50, 60, 100, 120 Hz) Obsługę sygnałów 100 Hz i 120 Hz zapewniają wejścia HDMI IN 3 i IN 4, 1080/24p, 1080i (50, 60 Hz), 720p (30, 50, 60 Hz), 720/24p, 576p, 480p
   Tryby obrazu
   Żywy, standardowy, kino, gra, grafika, zdjęcie, własny, Dolby Vision (żywy/jasny/ciemny) Żywy, standardowy, kino, IMAX Enhanced, gra, grafika, zdjęcie, własny, Dolby Vision tryb jasny, Dolby Vision tryb ciemny, Netflix Calibrated
   Czujnik
   Lekki Lekki
   Netflix calibrated mode
   TAK
   Typ głośnika
   Acoustic Multi-Audio, Głośnik wysokotonowy rozmieszczający dźwięk, X-Balanced Speaker Acoustic Multi-Audio; głośnik wysokotonowy rozmieszczający dźwięk
   Konfiguracja głośnika
   2 głośniki pełnozakresowe (Bass Reflex), 2 głośniki wysokotonowe 2 głośniki średniotonowe, 2 głośniki wysokotonowe, 1 subwoofer
   Obsługa formatu audio Dolby
   Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos
   Obsługa formatu audio DTS
   Cyfrowy dźwięk przestrzenny DTS® Cyfrowy dźwięk przestrzenny DTS®
   System acoustic auto calibration
   Kompensacja warunków w pomieszczeniu i położenia użytkownika
   Tak
   Kompensacja warunków w pomieszczeniu i położenia użytkownika
   Funkcja voice zoom
   Funkcja Voice Zoom 2 Funkcja Voice Zoom 2
   Radio FM
   NIE NIE
   Przetwarzanie dźwięku
   NIE NIE
   Symulowany dźwięk przestrzenny
   Interpolacja dźwięku przestrzennego 3D
   Tryby dźwięku
   Standardowy / Dialogi / Kino / Muzyka / Sport / Dolby Audio Standardowy / Dialogi / Kino / Muzyka / Sport / Dolby Audio
   Kamera
   BRAVIA CAM (opcja)
   Funkcja kamery
   Tak (aplikacje na kamerę)
   System operacyjny
   Android TV™ Android TV™
   Smart tv
   Google TV™
   Pamięć wbudowana (GB)
   32 GB 16 GB
   Język wyświetlacza
   PL,AF,AMH,AR,ASM,AZE,BEL,BG,BN,BS,CA,CS,DA,DE,EL,EN,ES,ET,EU,FA,FI,FR,GL,GU,HI,HR,HU,ID,IS,IT,HE,JA,KK,KN,KO,KY,LO,LT,LV,MK,ML,MN,MR,MS,MY,NB,NE,NL,OR,PA,PT,RO,RU,SK,SL,SQ,SR,SV,SW,TA,TE,TH,TL,TR,UK,UR,UZ,VI,ZH-CN,ZH-TW,ZU. polski, bułgarski, czeski, duński, grecki, angielski, hiszpański, fiński, francuski, chorwacki, węgierski, włoski, japoński, litewski, łotewski, portugalski, rumuński, rosyjski,słoweński,szwedzki, turecki, ukraiński, uproszczony i tradycyjny chiński
   Język wprowadzania tekstu
   PL / EN / AR / BG / HR / CS / DA / ET / FI / FR / EL / HE / ES / ID / JA / CA / NL / DE / NO / FA / PT / RU / RO / SK / SL / IT Polski, angielski, arabski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, indonezyjski, japoński, kataloński, niderlandzki, niemiecki, norweski, perski, portugalski, rosyjski, rumuński, słowacki, słoweński, włoski
   Wyszukiwanie głosowe
   (Wyszukiwanie głosowe) Tak 4/(Wbudowany mikrofon) Tak
   (Wyszukiwanie głosowe) Tak 4/(Wbudowany mikrofon) Tak
   (Wyszukiwanie głosowe) Tak Dostępność funkcji trybu głośnomówiącego zależy od języka i może wymagać aktualizacji oprogramowania. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie supportu Sony: https://www.sony.net/tv-hf-ww//(Wbudowany mikrofon) Tak
   Wyłącznik wbudowanego mikrofonu
   Tak (środek) TAK
   Elektroniczny przewodnik po programach (EPG)
   Tak TAK
   Przeglądarka internetowa
   Tak Vewd
   Serwis z aplikacjami
   Tak (sklep Google Play) Tak (sklep Google Play)
   Włącznik / wyłącznik czasowy
   Tak TAK
   Wyłącznik czasowy
   Tak TAK
   Telegazeta
   Tak TAK
   Automatyczna kalibracja dzięki CalMAN®
   Tak TAK
   Napisy (analogowe/cyfrowe)
   (analogowy)Nie, (cyfrowe) napisy (analogowy)Nie, (cyfrowe) napisy
   Dynamiczne sterowanie podświetleniem
   Tak TAK
   Produkt przyjazny dla środowiska
   Tak TAK
   Stylistyka ramki
   Wzornictwo Seamless Edge Wzornictwo Seamless Edge
   Kolor ramki
   Ciemnosrebrny Tytanowo-srebrny
   Konstrukcja podstawy
   Smukła, klinowa podstawa z aluminium Podstawa z metalowym brzegiem
   Kolor podstawy
   Ciemnosrebrny Tytanowo-czarny
   Położenie podstawy
   3 sposoby ustawienia (ustawienie standardowe / wąskie / pod soundbar) 3 sposoby ustawienia (ustawienie standardowe / wąskie / pod soundbar)
   Zdalne sterowanie
   Pilot na podczerwień; standardowy pilot Elegancki pilot z podświetleniem
   Liczba tunerów (naziemnych/kablowych)
   2 (cyfrowe) / 1 (analogowy) 2 (cyfrowe) / 1 (analogowy)
   Liczba tunerów (satelitarnych)
   2 2
   System telewizji analogowej
   B/G, D/K B/G, D/K, I
   Pokrycie kanałów przez tuner (analogowych)
   45,25–863,25 MHz (zależnie od wybranego ustawienia kraju) 45,25–863,25 MHz (zależnie od wybranego ustawienia kraju)
   System cyfrowej telewizji naziemnej
   DVB-T/T2 DVB-T/T2
   Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji naziemnej)
   VHF/UHF (zależnie od wybranego ustawienia kraju) VHF/UHF (zależnie od wybranego ustawienia kraju)
   System cyfrowej telewizji kablowej
   DVB-C DVB-C
   Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji kablowej)
   VHF/UHF/kablowe (zależnie od wybranego ustawienia kraju) VHF/UHF/kablowe (zależnie od wybranego ustawienia kraju)
   System cyfrowej telewizji satelitarnej
   DVB-S/S2 DVB-S/S2
   Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji satelitarnej)
   Częstotliwość pośrednia 950–2150 MHz Częstotliwość pośrednia 950–2150 MHz
   CI+
   Tak TAK
   Czytnik ekranowy
   Tak TAK
   Audiodeskrypcja
   Tak TAK
   Napisy Closed Caption
   Napisy Napisy
   Powiększenie tekstu
   Tak TAK
   Przycisk dostępności
   Tak TAK
   Gwarancja
   24 miesiące

   Ostatnio przeglądane:

   Ostatnio przeglądane:

   Klientów zainteresowały również:

   Podobne produkty: