Aparaty pełnoklatkowe

   Aparat Sony α7R 5 (body) | ILCE-7RM5

   0/5
   4/5
   4/5
   20 985,00 zł

   Płatność obsługują:

   Gwarancja
   • 2 lata (standardowa)
   • 3 lata (Serwis Extra)
   • 4 lata (Serwis Extra)
   • 5 lat (Serwis Extra)
   Ilość
     Ostatnie sztuki w magazynie

   Ostatnie sztuki w magazynie

   CASHBACK 1800 zł

   Kup ten produkt, zarejestruj zakup i odbierz zwrot 1800 zł. Akcja obowiązuje od 30.04.2024 r. do 31.07.2024 r..

   • 61,0-megapikselowy, pełnoklatkowy przetwornik CMOS Exmor R wykonany w technologii BSI
   • Zaawansowany procesor BIONZ XR zwiększający ogólną szybkość przetwarzania nawet 8 razy
   • System AF nowej generacji z zaawansowanym rozpoznawaniem obiektów

   Płatność obsługują:

   Gwarancja

   Gwarancja Standardowa

   • Gwarancja Sony na cały wykupiony okres gwarancji
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez autoryzowanych specjalistów
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez okres powyżej 2 lat od daty zakupu (do 5 lat)
   • Priorytetowe, krótsze terminy napraw

   Gwarancja Serwis Extra

   • Gwarancja Sony na cały wykupiony okres gwarancji
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez autoryzowanych specjalistów
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez okres powyżej 2 lat od daty zakupu (do 5 lat)
   • Priorytetowe, krótsze terminy napraw

   Łącznie:

   20 985,00 zł

   (+0 zł - cena gwarancji)

   Polecane akcesoria:

   α7RV to świadectwo rozwoju rozdzielczości. Aparat z niezawodnym autofokusem wspomaganym przez sztuczną inteligencję. Z najnowszym, szybkim procesorem BIONZ XR™. Z pełnoklatkowym przetwornikiem obrazu rejestrującym 61-megapikselowe fotografie i filmy 8K o niespotykanym dotąd bogactwie szczegółów i faktur. Korpus α7RV ma również wbudowany system stabilizacji obrazu, którego efektywność jest odpowiednikiem 8 stopni przysłony, a także unikatowy ekran z 4-osiową regulacją i wizjer elektroniczny o wysokiej rozdzielczości. Dzięki szybkiej łączności użytkownicy profesjonalni i pasjonaci mogą bez porównania łatwiej utrwalać wszystkie detale na ujęciach krajobrazowych, przyrodniczych i portretowych. 

   AUTOFOKUS WSPOMAGANY PRZEZ SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ:

   Korzystaj z szybkiego, dokładnego, stabilnego systemu śledzenia ostrości obiektów w czasie rzeczywistym, którego pracę wspomaga unikatowa technologia sztucznej inteligencji. System rozpoznaje nie tylko oczy ludzi, zwierząt i ptaków, lecz także nowe kategorie obiektów: owady, samochody i samoloty. Jego sprawne działanie tworzy niespotykane warunki pracy. Dzięki temu profesjonalnemu aparatowi uzyskasz ostre fotografie i filmy nawet w trudnych warunkach.

   NADZWYCZAJNE SZCZEGÓŁY:

   Wykonany w technologii BSI, pełnoklatkowy przetwornik obrazu o rozdzielczości 61 megapikseli i procesor BIONZ XR™ zapewniają nadzwyczajną szczegółowość i wierną kolorystykę obrazu nawet w słabym oświetleniu. Korzystaj z pojemnego bufora i rób zdjęcia z szybkością do 10 kl./s albo używaj trybu Pixel Shift Multi Shooting do rejestracji superszczegółowych obrazów o rozdzielczości aż 240 megapikseli. A jeśli Twoim żywiołem jest natura i dzika przyroda, funkcja przycinania APS-C pozwoli Ci powiększać obiekty przy zachowaniu maksymalnej jakości 26-megapikselowych zdjęć.

   NAGRYWANIE FILMÓW 8K I 4K60P:

   Możliwości aparatu α7RV nie ograniczają się do filmowania w rozdzielczości 8K i 4K. Zapis z 10-bitowym próbkowaniem 4:2:2, funkcja S-Cinetone i profile obrazu S-Log pozwalają uzyskać profesjonalne nagrania, a system rozpraszania ciepła wydłuża czas nagrywania. Aparat obejmuje również rozwiązania dostępne tylko w ekosystemie Sony, które w połączeniu z obiektywami Sony zapewniają niepowtarzalne rezultaty, w tym aktywną stabilizację obrazu i kompensację zmian kąta widzenia podczas regulacji ostrości. 

   STWORZONY DLA PROFESJONALISTÓW:

   Aparat α7RV to produkt profesjonalny. Świadczy o tym wbudowany w korpus system stabilizacji obrazu będącej odpowiednikiem 8 stopni przysłony, wizjer elektroniczny o wysokiej rozdzielczości 9 mln punktów oraz nowy, 4-osiowy ekran z funkcjami dotykowymi. Ten najnowszy model, z wytrzymałą obudową ze stopu magnezowego i migawką z korpusu α1, jest pomyślany jako wygodna platforma dla autorów zdjęć i filmów, którzy chcą skupić się na swoim rzemiośle.

   SZYBKIE PRZESYŁANIE I BOGATY ZESTAW ŁĄCZY:

   Spełniając potrzeby użytkowników profesjonalnych, konstruktorzy aparatu α7RV zmodernizowali funkcje łączności. Obecnie obejmują one szybkie łącze bezprzewodowe Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz oraz łącze USB-C SuperSpeed 10 Gb/s do zdalnego sterowania i szybszego przesyłania treści. Z myślą o niezawodnym zapisie aparat jest wyposażony w dwa gniazda na karty pamięci, oba zgodne z nośnikami CFexpress typu A oraz SD. 

   Szczegóły produktu

   2 Przedmioty

   Specyficzne kody

   EAN13
   4548736145603
   MPN
   CASHBACK 1800 zł

   Ostatnio przeglądane:

   Ostatnio przeglądane:

   Klientów zainteresowały również:

   Podobne produkty: