• Brak na stanie
  • Brak na stanie
Ekspresy Kitchen Aid

Ekspres przelewowy Drip Spiral Classic 5KCM1208EWH (biały) | Salon KitchenAid Nowy Sącz

0/5
4/5
4/5
549,00 zł

Płatność obsługują:

Ilość
  Brak na stanie

Brak na stanie

KitchenAid

Ekspres przelewowy Drip Spiral Classic 5KCM1208

Płatność obsługują:

Gwarancja Standardowa

  • Gwarancja Sony na cały wykupiony okres gwarancji
  • Bezpłatne wykonywanie napraw przez autoryzowanych specjalistów
  • Bezpłatne wykonywanie napraw przez okres powyżej 2 lat od daty zakupu (do 5 lat)
  • Priorytetowe, krótsze terminy napraw

Gwarancja Serwis Extra

  • Gwarancja Sony na cały wykupiony okres gwarancji
  • Bezpłatne wykonywanie napraw przez autoryzowanych specjalistów
  • Bezpłatne wykonywanie napraw przez okres powyżej 2 lat od daty zakupu (do 5 lat)
  • Priorytetowe, krótsze terminy napraw

Łącznie:

549,00 zł

(+0 zł - cena gwarancji)

Polecane akcesoria:

EKSPRES PRZELEWOWY DO KAWY 1,7 L 5KCM1208

Ekspres do kawy KitchenAid na 12 filiżanek pozwala za każdym razem zaparzyć pyszną kawę. Ten ekspres do kawy został zaprojektowany z myślą o doskonałym smaku i aromacie. Pozwala on w prosty i łatwy sposób przygotować dobrą filiżankę kawy. Wyjątkowe, 29-otworowe spiralne sitko równomiernie nasyca zmieloną kawę wodą, zaparzając wyjątkową, aromatyczną filiżankę kawy. Regulator mocy naparu umożliwia wybór zwykłego lub mocnego naparu, tak jak lubisz. Dzięki podziałce w filtrze wielokrotnego użytku oraz miarce dozowania na zbiorniku na wodę nie musisz już zgadywać, jakie ilości kawy i wody są potrzebne, by uzyskać doskonałe rezultaty. Szklany dzbanek ma dziobek o specjalnej konstrukcji, który zapobiega kapaniu i rozlewaniu, umożliwiając łatwe nalewanie do filiżanek o dowolnej wielkości i dowolnym kształcie. Ten ekspres przelewowy ma opcję programowania automatycznego, która pozwala zaparzyć kawę, kiedy tylko masz na to ochotę – gorący napój będzie na Ciebie czekać o dowolnej porze dnia. Funkcja pauzy i nalewania umożliwia nalanie filiżanki kawy przed zakończeniem parzenia, a wygodna podstawa podgrzewana umożliwia utrzymanie wybranej temperatury kawy nawet przez 40 minut. To idealne rozwiązanie, jeśli rano potrzebujesz więcej czasu. Elegancki, nowoczesny ekspres przelewowy KitchenAid świetnie prezentuje się na blacie kuchennym. Połącz go z tosterem Design Collection, by korzystać z najnowszych funkcji podczas przygotowywania śniadania.

Uprość sobie życie, pijąc pyszną kawą parzoną przelewowo

Naucz się jeszcze lepiej parzyć kawę dzięki wyjątkowemu ekspresowi przelewowemu. Przygotowanie pysznej kawy o dowolnej porze dnia jest naprawdę łatwe.

Wydobądź głębię smaku

lewe.gif
Doskonały smak zapewnia wyjątkowa spiralna głowica z 29 otworami. Dzięki niej cała zmielona kawa jest równomiernie nasączona wodą.

Przestań zgadywać!

srodkowe.jpg
Zachowaj odpowiednie proporcje za każdym razem, korzystając z poręcznej podziałki umieszczonej na filtrze wielokrotnego użytku oraz wskaźnika na zbiorniku wody. Koniec ze zgadywaniem.

Dbaj o to, aby była gorąca

prawe.jpg
Kawa musi być gorąca. Dzięki płycie grzewczej, która działa jeszcze przez 40 minut od momentu zaparzenia, kawa dłużej pozostaje gorąca. Jeśli więc masz masę zajęć i na chwilę zapomnisz o napoju – nic nie szkodzi.

SIŁA PRZEDE WSZYSTKIM

lewe.jpg
Wybierz intensywność smaku przyciskiem wyboru mocy naparu. Pozwoli Ci przygotować idealną kawę o poranku.

Gotowa w każdej chwili

srodkowe.jpg
Potrzebujesz natychmiast filiżanki kawy? Nie ma na co czekać. Funkcja pauzy umożliwia wyjęcie dzbanka i nalanie kawy przed zakończeniem parzenia.

Świetnie wygląda na każdym blacie

prawe.jpg
Kuchnie są różne. Dlatego nasz ekspres ma dwa przyciski parzenia, dzięki którym możesz umieścić go na blacie w taki sposób, jaki chcesz.

Piękny wygląd

Piekny-wyglad.jpg
Zabierz to eleganckie urządzenie do domu. To nowoczesny, elegancki projekt, którym miło będzie się pochwalić. Dodatkowo szklany dzbanek ma dziobek o specjalnej konstrukcji, który zapobiega kapaniu i rozlewaniu, umożliwiając łatwe nalewanie do filiżanek o dowolnej wielkości i dowolnym kształcie.

Smak dopasowany do Twojego nastroju

Smak-dopasowany-do-Twojego-nastroju.jpg
Bez względu na to, czy czujesz się doskonale, czy nie możesz wstać z łóżka, nasz ekspres przelewowy zaparzy taką kawę, jakiej potrzebujesz. Możesz wybrać moc naparu, a równomiernie nasączona wodą mielona kawa da taki smak, jak lubisz.

Od rana do wieczora

Od-rana-do-wieczora.jpg
Każda pora jest dobra na kawę – niezależnie od tego, czy potrzebujesz mocnej filiżanki o poranku, czy delikatnej mieszanki bezkofeinowej wieczorową porą. Zrób sobie przerwę i ciesz się chwilą tylko dla siebie.

Szczegóły produktu

Opis

Wymiary produktu (wys. x szer. x dł.)
36 × 18 × 34 cm
Wymiary opakowania (wys.× szer.× dł.)
44 × 25 × 40 cm
Waga netto
3,3 kg
Waga brutto
4,4 kg
Napięcie
220 - 240V
Długość przewodu zasilającego
82 cm
Materiał korpusu
Plastik formowany/stal nierdzewna
Częstotliwość
50 / 60 Hz
Gwarancja
2 lata
Kraj pochodzenia
Chiny

Ostatnio przeglądane:

Ostatnio przeglądane:

Klientów zainteresowały również:

Podobne produkty: