Telewizory OLED

   Telewizor Sony BRAVIA 42 cali XR-42A90K | OLED | 4K Ultra HD

   0/5
   4/5
   4/5
   5 999,00 zł

   Płatność obsługują:

   Gwarancja
   • 2 lata (standardowa)
   • 3 lata (Serwis Extra)
   • 4 lata (Serwis Extra)
   • 5 lat (Serwis Extra)
   Ilość
     Na stanie

   • Procesor Cognitive Processor XR™ naśladuje sposób widzenia i słyszenia człowieka, by zapewnić wciągające wrażenia
   • Ekran będący głośnikiem i procesor XR zmienią każdy dźwięk w intensywne doznanie
   • Swoboda wyboru miejsca na telewizor dzięki różnym ustawieniom podstawy

   Płatność obsługują:

   Gwarancja

   Gwarancja Standardowa

   • Gwarancja Sony na cały wykupiony okres gwarancji
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez autoryzowanych specjalistów
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez okres powyżej 2 lat od daty zakupu (do 5 lat)
   • Priorytetowe, krótsze terminy napraw

   Gwarancja Serwis Extra

   • Gwarancja Sony na cały wykupiony okres gwarancji
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez autoryzowanych specjalistów
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez okres powyżej 2 lat od daty zakupu (do 5 lat)
   • Priorytetowe, krótsze terminy napraw

   Łącznie:

   5 999,00 zł

   (+0 zł - cena gwarancji)

   Polecane akcesoria:   Doceniany przez ekspertów
   *Nagrody CES Innovation Awards są przyznawane w oparciu o materiały opisowe przedstawione komisji sędziowskiej. CTA nie weryfikowała prawdziwości zgłoszeń i deklaracji, nie testowała również urządzeń, którym przyznane zostały nagrody.
   Jakość obrazu

   Dzięki wyjątkowym kolorom, czystej czerni zapewniającej realistyczną głębię i teksturę oraz doskonałym kątom widzenia, OLED jest często uważany za szczyt technologii wyświetlania obrazu.

   Sony OLED jest po prostu oszałamiający.

   W modelu BRAVIA A90K połączyliśmy panel OLED z naszą technologią XR OLED Contrast Pro, aby jeszcze bardziej wzmocnić kolory i kontrast. Poprawa jakości obrazu następuje w taki sam sposób, w jaki Twoje zmysły skupiają się na tych wszystkich rzeczach, które kochasz w prawdziwym świecie. Nie umknie Ci żaden szczegół ukryty w tej olśniewającej jasności lub głębokich cieniach.

   Dzięki naszej niezwykle szerokiej palecie kolorów występującej w BRAVIA A90K będziesz mieć dostęp do ponad miliarda kolorów. W rzeczywistości niektóre z tych kolorów są dostępne tylko w telewizorach Sony. Nasz algorytm XR Triluminos Pro™ wykrywa kolor na podstawie nasycenia, odcienia i jasności, odtwarzając każdy odcień z naturalnymi, subtelnymi różnicami występującymi tylko w naturze i w świecie rzeczywistym. Zauważysz, że jest to szczególnie widoczne w przypadku głębokich zieleni i czerwieni.

   To telewizor 4K, co oznacza, że rozdzielczość jest czterokrotnie większa niż w standardowym telewizorze Full HD. Chcemy, abyś cieszył się tą niesamowitą jakością obrazu bez względu na to, co oglądasz, dlatego nasza technologia XR 4K Upscaling, podnosi jakość treści 2K i HD do jakości zbliżonej do 4K, inteligentnie odtwarzając tekstury i szczegóły, które w przeciwnym razie zostałyby utracone.

   Tak zwany banding „paskowanie”, które czasami może wystąpić w obrazie innych telewizorów, jest w BRAVIA A90K praktycznie wyeliminowane. Osiągnęliśmy to dzięki wygładzaniu 4K XR, które zapewnia płynne, naturalne obrazy 4K podczas oglądania, dzięki tysiącom tonów, odcieni i przejść tonalnych.

   Ten telewizor może rzeczywiście wykryć każdy obiekt na ekranie, przeanalizować jego kolor i dostosować kontrast w czasie rzeczywistym, aby uzyskać jeszcze bardziej naturalny obraz. Od krajobrazów po postaci ludzi, przetwarzanie obiektowe przenosi precyzję na zupełnie nowy poziom, dostosowując odcień, nasycenie, jasność, wektor ruchu, przepustowość i inne elementy sygnału. Nasza technologia XR HDR Remaster wykorzystuje cały potencjał tego, co zamierzali twórcy, abyś zobaczył te intencje w każdej scenie.

   Uzyskaliśmy też realistyczną teksturę każdego obiektu na ekranie dzięki zastosowaniu naszej technologii XR Super Resolution. Podczas oglądania lub grania, wprowadza to zupełnie nowy poziom rzeczywistości do wszystkich gatunków filmów lub gier!

   Oglądanie szybkich akcji i scen sportu jest emocjonującym przeżyciem na BRAVIA A90K! Dynamiczne sceny nigdy nie są rozmyte ani zniekształcone, dzięki naszemu systemowi XR OLED Motion analizującemu ruch i wstawiającemu dodatkowe klatki, aby zapewnić płynność, jasność i wyraźność akcji.

   W konwencjonalnych telewizorach jasność pozostaje taka sama niezależnie od jasności światła w pomieszczeniu, co często powoduje, że obraz jest zbyt ciemny lub zbyt jasny. BRAVIA A90K wykorzystuje czujnik światła, który optymalizuje jasność obrazu w zależności od warunków panujących w pomieszczeniu. Gdy jest jasno, jasność zostanie zwiększona; gdy jest ciemno, jasność jest zmniejszona. Oznacza to, że zawsze masz doskonały widok.

   Siłą tego telewizora jest nasz rewolucyjny procesor, który rozumie, jak wykorzystujemy nasze zmysły wzroku i słuchu. Może więc odtwarzać treści w sposób, które są naprawdę bliskie naturalnej rzeczywistości. Nazywamy to procesorem z inteligencją poznawczą — Cognitive XR™

   Jakość dźwięku

   W modelu BRAVIA A90K cały ekran jest głośnikiem. Dwa siłowniki, niewidocznie wprowadzają w delikatne wibracje ekran tworząc akustykę, która porusza się wraz z obrazem, zapewniając realistyczny dźwięk o wysokiej częstotliwości, czyste i naturalne dialogi, podczas gdy centralny subwoofer wzmacnia basy dla idealnej dynamiki brzmienia. To połączenie tworzy wciągający, wypełniający przestrzeń dźwięk 2.1-kanałowy! Nazywamy tę technologię Acoustic Surface Audio+™.

   Co więcej, cała Twoja rozrywka zostanie przeskalowana do dźwięku przestrzennego 3D – bez potrzeby stosowania dodatkowych głośników sufitowych lub skierowanych w górę! Nasza technologia XR Surround oprócz lewego i prawego kanału tworzy również dźwięk w pionie, korzystając tylko z głośników telewizora. Ten dochodzący ze wszystkich stron dźwięk, przenosi nas wręcz do sali kinowej lub do centrum akcji w grze! Z Dolby Atmos® — technologią dźwięku przestrzennego, którą zwykle można znaleźć w kinie — A90K naprawdę pozwala przenieść najlepsze kinowe emocje do domu.

   Chcesz jeszcze bardziej wzbogacić swoje wrażenia dźwiękowe? Po połączeniu ze zgodnym soundbarem Sony, system audio wzmocni obecność głośnika centralnego, zapewniając jeszcze wyraźniejszy i pełniejszy wokal oraz dialogi – nazywa się to Acoustic Center Sync. Po sparowaniu ze zgodnymi słuchawkami i nadajnikiem bezprzewodowym możesz doświadczyć dźwięku przestrzennego 360 stopni. Jest to wyjątkowa technologia mapowania dźwięku, która umieszcza każdy instrument lub nutę w przestrzeni wokół ciebie, dzięki czemu czujesz się, jakbyś został przeniesiony wprost do studia nagraniowego.

   Dzięki Voice Zoom™ 2 nigdy nie przegapisz szczegółów akcji. Nawet jeśli dialogi są ledwo słyszalne, ta funkcja wykryje głos, przeanalizuje go i poprawi jego czystość w czasie rzeczywistym. Ostatecznie pozwala to usłyszeć wyraźne dialogi bez zwiększania głośności – jest to szczególnie przydatne, jeśli oglądasz z przyjaciółmi, rodziną lub nie chcesz przeszkadzać innym!

   Bez względu na to, gdzie zajmujesz miejsce przed ekranem, A90K wykrywa Twoją pozycję i optymalizuje dźwięk, dzięki czemu możesz cieszyć się taką samą jakością dźwięku, jakbyś siedział zawsze przed telewizorem! Nazywa się to Automatyczną Kalibracją Akustyczną.

   Dźwięk jest również automatycznie optymalizowany pod kątem Twojego środowiska. Możesz mieć na przykład w swoim pokoju zasłony dźwiękochłonne lub stolik kawowy, który może zakłócać przepływ dźwięku. Nasza technologia Ambient Optimization wykryje te obiekty i odtworzy dźwięk zoptymalizowany pod kątem Twojego pomieszczenia, zapewniając pełne wrażenia dźwiękowe oferowane przez BRAVIA OLED XR A90K.

   Chcesz posłuchać wykorzystując słuchawki? Ten telewizor jest wyposażony w technologię Bluetooth® z profilem A2DP, dzięki czemu można podłączyć kompatybilne urządzenia, aby zapewnić bezprzewodową rozrywkę.

   Wzornictwo

   Ten telewizor OLED, niezależnie czy jest zamontowany na ścianie lub na podstawie, wygląda oszałamiająco.

   Wysokiej jakości metalowa ramka i powierzchnia Flush Surface należąca do projektu One Slate została starannie stworzona z myślą o naprawdę komfortowym oglądaniu; przy tak smukłej ramce skupisz się wyłącznie na tym, co ważne – na obrazie. Aluminiowa podstawa z powierzchnią centralną idealnie pasuje do telewizora i jest zaprojektowana tak, aby pasowała do każdego wnętrza.

   Co więcej, jest to podstawa dwupozycyjna, więc jest uniwersalna! Wybierz standardowe ustawienie, aby w pełni skupić się na obrazie lub użyj ustawienia podniesionego dla listwy dźwiękowej. Ponieważ podstawa jest regulowana, możesz też wygodnie używać A90K jako monitora do gier ustawionego na swoim biurku.

   Wyrafinowane, minimalistyczne wzornictwo telewizora, które idealne wkomponuje się w wystrój każdego salonu nie jest jedynym przejawem piękna. Funkcja Living Decor sprawi, że telewizor stanie się niezbędnym wręcz elementem wystroju. Użyj tej funkcji, aby zaprezentować grafikę artystyczną, własne zdjęcia, motywy wygaszacza ekranu i funkcje zegara.

   Całkowicie przeprojektowaliśmy nasz pilot, aby zapewnić komfortową kontrolę nad telewizorem — w dzień i w nocy — mniejsza liczba przycisków i ich podświetlenie ułatwia znacznie obsługę nawet w zupełnej ciemności. Ta wysokiej jakości, kompaktowa konstrukcja z aluminium zapewnia piękny, wyrafinowany wygląd i wygodnie leży w dłoni. Zadbaliśmy o to, aby pilot był łatwy w utrzymaniu czystości dzięki specjalnej powłoce poliuretanowej i odpowiedniej konstrukcji przycisków pokrytych materiałem antybakteryjnym.

   Gaming

   Dzięki specyficznym dla gier funkcjom oraz niezwykle zaawansowanym technologiom obrazu i dźwięku dostępnym w telewizorze BRAVIA A90K jest idealny dla PlayStation®5!

   Telewizor rozpoznaje, kiedy konsola jest podłączona i włączona. Następnie automatycznie przełącza się w tryb Auto Low Latency Mode w HDMI 2.1, dzięki czemu możesz cieszyć się płynniejszą i bardziej responsywną rozgrywką. Jest to istotna funkcja dla tych, którzy chcą mieć przewagę nad konkurentami w dynamicznych grach o wysokiej intensywności akcji.

   Dzięki szybkości do 120 klatek na sekundę (4K/120 fps) dla niemal natychmiastowej reakcji na ekranie, możesz podjąć się każdego wyzwania strzeleckiego, sportowego lub innego wymagającego wysokiej szybkości!

   Aby uniknąć zacinania się i zrywania ekranu, zastosowano zmienną częstotliwość odświeżania (VRR) w HMDI 2.1. Oznacza to, że telewizor dynamicznie dostosowuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza do zmiennych częstotliwości klatek urządzenia do gier, zapewniając płynniejszą rozgrywkę.

   Nawet w scenach o wysokim kontraście, dzięki naszej technologii Auto HDR Tone Mapping, będziesz w stanie zobaczyć kluczowe szczegóły zarówno w najciemniejszych, jak i najjaśniejszych częściach ekranu. Ustawienia HDR (High Dynamic Range) zostaną automatycznie zoptymalizowane pod kątem konkretnego modelu telewizora BRAVIA podczas początkowej konfiguracji konsoli PS5™.

   * Konsola PS5 jest sprzedawana.
   Funkcje smart

   Steruj telewizorem i wyszukaj rozrywkę za pomocą głosu używając mikrofonu w pilocie! Dzięki wbudowanemu wyszukiwaniu głosowemu możesz też znajdować treści szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Koniec z męczącym pisaniem lub szukaniem pilota — po prostu użyj mocy swojego głosu!

   Przeglądaj ponad 700 000 filmów, odcinków seriali i programów telewizyjnych z różnych usług przesyłania strumieniowego — wszystko w jednym miejscu — z Google TV. Dla wygody wszystko jest zorganizowane według tematów i gatunków zgodnie z Twoimi zainteresowaniami.

   Chcesz przesyłać strumieniowo treści ze smartfona, tabletu lub laptopa bezpośrednio do telewizora? Apple AirPlay, Apple HomeKit i Chromecast built-in™ właśnie to umożliwiają!

   Do tego inteligentnego telewizora dołączony jest inteligentny pilot, który umożliwia sterowanie wieloma urządzeniami, takimi jak konsole do gier, głośniki i listwy dźwiękowe. Inteligentny pilot zapewnia również dostęp do usług wideo na żądanie za pomocą jednego przycisku, co pozwala odtworzyć film w salonie w ciągu kilku sekund!

   BRAVIA CAM (sprzedawany oddzielnie) to nasz najnowszy dodatek do gamy telewizorów BRAVIA XR™. Dzięki niemu odkryjesz nowe sposoby korzystania z telewizora, w tym sterowanie gestami i rozmowy wideo z rodziną i przyjaciółmi na dużym ekranie. Możesz nawet użyć urządzenia BRAVIA CAM ustawiając alert zbliżeniowy, aby małe dzieci znajdowały się w bezpiecznej odległości od ekranu.

   BRAVIA CAM może również dodatkowo zoptymalizować jakość obrazu i dźwięku, rozpoznając, gdzie jesteś w pomieszczeniu i jak daleko jesteś od telewizora, zanim dostosujesz ustawienia tak, aby były właściwe — ta technologia nazywa się Ambient Optimization Pro. Możesz także zmniejszyć zużycie energii! Tryb automatycznego oszczędzania energii automatycznie przyciemnia ekran, gdy nie siedzisz lub nie stoisz przed telewizorem.

   Jeśli lubisz oglądać filmy z Netflix i BRAVIA CORE, tryb kalibracji dla twórców to kolejna świetna funkcja, która pomoże Ci maksymalnie wykorzystać jakość obrazu Twoich ulubionych filmów z tych platform. Adaptacyjny tryb kalibracji Netflix poprawia jakość korzystania z serwisu Netflix w zależności od warunków oświetlenia w pomieszczeniu, umożliwiając oglądanie seriali i filmów w spektakularnej jakości studyjnej, zgodnie z zamierzeniami twórcy.

   * Kamera BRAVIA-CAM (CMU-BC1) jest sprzedawana oddzielnie.
   Bravia Core

   BRAVIA CORE to ekskluzywna usługa przesyłania strumieniowego dla posiadaczy telewizorów BRAVIA XR™, w której czekają na Ciebie setki filmów.

   Firma Sony słynie na całym świecie z tworzenia epickich hitów filmowych, a nasi inżynierowie są szanowani za opracowywanie najlepszych technologii obrazu i dźwięku, które wiernie odwzorowują intencje twórców. Teraz BRAVIA CORE dostarcza to wszystko wprost do Twojego salonu.

   BRAVIA CORE oferuje najwyższą jakość przesyłania strumieniowego; nasza technologia Pure Stream™ może przesyłać strumieniowo filmy HDR z szybkością do 80 Mb/s — podobnie jak w przypadku Blu-ray 4K UHD*! Jest miejscem z największą dostępną kolekcją tytułów IMAX® Enhanced, a także zakulisowego programu Studio Access. W połączeniu z najlepszymi technologiami obrazu i dźwięku telewizora BRAVIA XR™ jest to usługa przesyłania strumieniowego, która naprawdę mile zaskoczy każdego miłośnika filmów!

   Niezależnie od tego, czy chcesz obejrzeć najnowszą produkcję Sony Pictures, czy klasyczny hit, masz prawo do 5 lub 10 kredytów filmowych do wykorzystania oraz 12, lub 24 miesiące nieograniczonego dostępu do przesyłania strumieniowego.

   *Na podstawie badań z grudnia 2020 r.

   W trosce o środowisko

   Telewizory BRAVIA XR powstają z myślą nie tylko o intensywnych przeżyciach, ale i środowisku. Redukujemy użycie nieodnawialnego plastiku w podzespołach i opakowaniach. W telewizorze BRAVIA A90K wykorzystano tworzywo Sony SORPLAS™, nadające się do recyklingu w 85%. Technologie sterowania podświetleniem, moduł BRAVIA CAM i czujniki światła kontrolują jakość obrazu i obniżają zużycie energii.

   Wymiary
   Podłączenia

   Szczegóły produktu

   3 Przedmioty

   Opis

   Rok modelowy
   2022
   Przekątna ekranu (cale)
   42"
   Rozmiar ekranu (przekątna w cm)
   108 cm
   Wymiary telewizora bez podstawy (szer. x wys. x gł.)
   Około 93,3 × 54,6 × 5,7 cm
   Wymiary telewizora z podstawą (standardowe ustawienie) (szer. × wys. × gł.)
   Około 93,3 × 55,1 × 22,5 cm
   Wymiary telewizora z podstawą (wąskie ustawienie) (szer. × wys. × gł.)
   -
   Szerokość podstawy (standardowe ustawienie)
   Około 50,0 cm
   Szerokość podstawy (wąskie ustawienie)
   -
   Wymiary kartonu (szer. x wys. x gł.)
   Około 105,2 × 68,8 × 17,0 cm
   Waga telewizora bez podstawy
   Około 13,3 kg
   Waga telewizora z podstawą
   Około 16,4 kg
   Waga kartonu (brutto)
   Około 21 kg
   Rozmieszczenie otworów zgodne ze standardem VESA (szer. x wys.)
   20,0 x 20,0 cm
   Standard Wi-Fi®
   Certyfikat Wi-Fi® 802.11a/b/g/n/ac
   Częstotliwość Wi-Fi®
   2,4 GHz / 5 GHz (Wi-Fi Direct: tylko 2,4 GHz)
   Zgodność z profilami Bluetooth
   Wersja 4.2, HID (podłączanie myszy/klawiatury) / HOGP (podłączanie urządzeń o niskim zużyciu energii) / SPP (profil portu szeregowego) / A2DP (dźwięk stereo) / AVRCP (pilot AV)
   Zgodność z Energy Star®
   -
   Zawartość rtęci (mg)
   0,0 mg
   Pobór mocy (w trybie czuwania)
   0,50 W
   Pobór mocy (w trybie czuwania sieci) — Złącza
   2,00 W (Wi-Fi) / 2,00 W (LAN) / 0,5 W (CEC)
   Pobór mocy (zasilanie włączone) – Energy Star®
   -
   Pobór mocy (w trybie czuwania) – Energy Star®
   -
   Moc wyjściowa dźwięku
   10 W + 10 W
   Roczne zużycie energii*
   54 kWh/1000 h
   Tryb oszczędzania energii / bez podświetlenia
   Tak
   Wymagania dotyczące zasilania (napięcie/częstotliwość)
   50 Hz Napięcie przemienne 220–240 V
   Wejścia Ethernet
   1 (z boku)
   Chromecast built-in
   Tak
   Apple airplay
   Tak
   Apple HomeKit
   Tak
   Wejścia antenowe (telewizja naziemna/kablowa)
   1 (z boku)
   Wejścia IF (telewizja satelitarna)
   1 (z boku)
   Komponentowe wejścia wideo (Y/Pb/Pr)
   Nie
   Kompozytowe wejścia wideo
   1 (z boku, mini jack)
   Wejścia sygnału RS-232C
   Nie
   Razem wejścia HDMI
   4 (4 z boku)
   HDCP
   HDCP2.3 (do HDMI™1/2/3/4)
   Bravia Sync (w tym HDMI-CEC)
   Tak
   Cechy i funkcje wyspecyfikowane w HDMI2.1
   4K120/eARC/VRR/ALLM
   Zwrotny kanał audio HDMI (ARC)
   Tak (eARC/ARC)
   Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR)
   -
   Automatyczny tryb małego opóźnienia (ALLM)
   Tak (HDMI™ 3/4)
   Cyfrowe wyjścia audio
   1 (z boku)
   Wyjścia słuchawkowe
   -
   Wyjścia audio
   -
   Wyjścia na subwoofer
   -
   Porty USB
   2 (z boku)
   Nagrywanie na twardy dysk USB
   Tak (1 z funkcją nagrywania) (z wyjątkiem Włoch)
   Obsługiwane formaty dysków USB
   FAT16/FAT32/exFAT/NTFS
   Kodeki do odtwarzania z USB
   MPEG1: MPEG1 / MPEG2PS: MPEG2 / MPEG2TS (HDV,AVCHD): MPEG2,AVC / MP4 (XAVC S): AVC, MPEG4, HEVC / AVI: Xvid, MotionJpeg / ASF (WMV): VC1 / MOV: AVC, MPEG4, MotionJpeg / MKV: Xvid, AVC,
   MPEG4, VP8.HEVC / WEBM: VP8 / 3GPP: MPEG4, AVC / MP3 / ASF (WMA) / LPCM / WAV / MP4AAC / FLAC / JPEG, WEBM: VP9 / AC4 / ogg / AAC / ARW (tylko miniatury ekranowe)
   Typ wyświetlacza
   LCD
   Rozdzielczość wyświetlacza (pion x poziom, w pikselach)
   3840 x 2160
   Kąt widzenia (X-Wide Angle)
   -
   Technologia przeciwodblaskowa (x-anti reflection)
   -
   Typ podświetlenia
   Bezpośrednie podświetlenie Direct LED
   Typ ściemniania podświetlenia
   Wygaszanie klatek
   Częstotliwość odświeżania panelu
   50/60 Hz
   Zgodność z HDR (High Dynamic Range)
   Tak (HDR10, HLG, Dolby Vision)
   Procesor obrazu
   Procesor obrazu 4K HDR Processor X1™
   Optymalizacja czystości
   4K X-Reality™ PRO
   Optymalizacja koloru
   TRILUMINOS PRO™ Technologia Live Colour™
   Bravia Core Calibrated Mode
   -
   Optymalizacja kontrastu
   Technologia object-based HDR remaster Dynamiczne zwiększanie kontrastu
   Optymalizacja ruchu (częstotliwość własna)
   Motionflow™ XR 200/240 Hz (natywne 50/60 Hz), tryb automatyczny
   Obsługiwane sygnały wideo
   Sygnał HDMI™: 4096 × 2160p (24, 50, 60 Hz), 3840 × 2160p (24, 25, 30, 50, 60 Hz), 1080p (24, 30, 50, 60 Hz), 1080i (50, 60 Hz), 720p (24, 30, 50, 60 Hz), 576p, 480p
   Tryby obrazu
   Żywy, standardowy, kino, gra, grafika, zdjęcie, własny, Dolby Vision (żywy/jasny/ciemny)
   Czujnik
   Lekki
   Typ głośnika
   Głośnik Bass Reflex Głośnik X-Balanced Speaker
   Konfiguracja głośnika
   Pełnozakresowy (Bass Reflex) x 2
   Obsługa formatu audio Dolby
   Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos
   Obsługa formatu audio DTS
   Cyfrowy dźwięk przestrzenny DTS®
   System acoustic auto calibration
   Kompensacja warunków w pomieszczeniu
   Funkcja voice zoom
   -
   Radio FM
   Nie
   Przetwarzanie dźwięku
   Nie
   Tryby dźwięku
   -
   Kamera
   BRAVIA CAM (opcja)
   Eco Dashboard
   Tak
   Funkcja kamery
   Tak (aplikacje na kamerę)
   System operacyjny
   Android TV™
   Smart tv
   Google TV™
   Pamięć wbudowana (GB)
   32 GB
   Język wyświetlacza
   INDONEZYJSKI, ISL, WŁOSKI, HEBRAJSKI, JAPOŃSKI, KAZACHSKI, KANNADA, KOR, KIR, LAO, LITEWSKI, ŁOTEWSKI, MACEDOŃSKI, MALAJALAM, MON, MARATHI, MAY, BUR, NOB, NEP, NLD, ORIJA, PENDŻABSKI, PORTUGALSKI, RUMUŃSKI, ROSYJSKI, SOL, SŁOWEŃSKI, ALB, SERBSKI
   POLSKI, AFRYKANERSKI, AMH, ARABSKI, ASSAMSKI, AZE, BEL, BUŁGARSKI, BENGALSKI, BOŚNIACKI, KATALOŃSKI, CZESKI, DUŃSKI, DEU, GRECKI, ANGIELSKI, HISZPAŃSKI, ESTOŃSKI, BAQ, PER, FIŃSKI, FRANCUSKI, GLG, GUDŻARACKI, HINDI, CHORWACKI, WĘGIERSKI
   SZWEDZKI, SUAHILI, TAMILSKI, TELUGU, TAJSKI, TGL, TURECKI, UKRAIŃSKI, URD, UZB, WIETNAMSKI, UPROSZCZONY CHIŃSKI, TRADYCYJNY CHIŃSKI, ZULUSKI
   Język wprowadzania tekstu
   POLSKI / ANGIELSKI / ARABSKI / BUŁGARSKI / CHORWACKI / CZESKI / DUŃSKI / ESTOŃSKI / FIŃSKI / FRANCUSKI / GRECKI / HEBRAJSKI / HISZPAŃSKI / INDONEZYJSKI / JAPOŃSKI / KATALOŃSKI / NIDERLANDZKI / NIEMIECKI / NORWESKI / PERSKI
   PORTUGALSKI / ROSYJSKI / RUMUŃSKI / SŁOWACKI / SŁOWEŃSKI / WŁOSKI
   Wyszukiwanie głosowe
   (Wyszukiwanie głosowe) Tak/(Wbudowany mikrofon) Nie
   (Wyszukiwanie głosowe) Tak/ (Wbudowany mikrofon) Tak
   Wyłącznik wbudowanego mikrofonu
   Tak (środek)
   Elektroniczny przewodnik po programach (EPG)
   Tak
   Przeglądarka internetowa
   Tak
   Serwis z aplikacjami
   Tak (sklep Google Play)
   Włącznik / wyłącznik czasowy
   Tak
   Wyłącznik czasowy
   Tak
   Control Menu
   Tak
   Telegazeta
   Tak
   Automatyczna kalibracja dzięki CalMAN®
   Tak
   Funkcja „Auto HDR Tone Mapping” — automatyczne odwzorowywanie odcieni HDR
   Tak
   Funkcja „Auto Genre Picture Mode” — dostosowywanie trybu obrazu do gatunku gry
   Tak
   Napisy (analogowe/cyfrowe)
   (analogowy) Nie (cyfrowe) napisy
   Dynamiczne sterowanie podświetleniem
   Tak
   Produkt przyjazny dla środowiska
   Tak
   Stylistyka ramki
   Płaska powierzchnia
   Kolor ramki
   Czarny
   Konstrukcja podstawy
   Smukła, klinowa podstawa w kształcie litery T
   Kolor podstawy
   Czarny
   Położenie podstawy
   -
   Zdalne sterowanie
   Pilot na podczerwień; standardowy pilot
   Liczba tunerów (naziemnych/kablowych)
   1 (cyfrowe/analogowe)
   Liczba tunerów (satelitarnych)
   1
   System telewizji analogowej
   B/G, D/K
   Pokrycie kanałów przez tuner (analogowych)
   45,25–863,25 MHz (zależnie od wybranego ustawienia kraju)
   System cyfrowej telewizji naziemnej
   DVB-T/T2
   Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji naziemnej)
   VHF/UHF (zależnie od wybranego ustawienia kraju)
   System cyfrowej telewizji kablowej
   DVB-C
   Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji kablowej)
   VHF/UHF/kablowe (zależnie od wybranego ustawienia kraju)
   System cyfrowej telewizji satelitarnej
   DVB-S/S2
   Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji satelitarnej)
   Częstotliwość pośrednia 950–2150 MHz
   CI+
   Tak
   Czytnik ekranowy
   Tak
   Audiodeskrypcja
   Tak
   Napisy Closed Caption
   Napisy
   Powiększenie tekstu
   Tak
   Przycisk dostępności
   Tak
   Wyposażenie sprzedawane oddzielnie
   Moduł kamery (CMU-BC1); uchwyt ścienny (SU-WL450 (ograniczony dostęp do złączy)) zależnie od wybranego ustawienia kraju

   Specyficzne kody

   EAN13
   4548736150546

   Ostatnio przeglądane:

   Ostatnio przeglądane:

   Klientów zainteresowały również:

   Podobne produkty: