Telewizory OLED

   Telewizor Sony BRAVIA 65 cali | XR-65A84L | OLED | 4K Ultra HD

   0/5
   4/5
   4/5
   9 999,00 zł

   Płatność obsługują:

   Gwarancja
   • 2 lata (standardowa)
   • 3 lata (Serwis Extra)
   • 4 lata (Serwis Extra)
   • 5 lat (Serwis Extra)
   Ilość
     Na stanie

   • A84L prezentuje wyrafinowane wzornictwo z metalową ramką, która będzie harmonizować z każdym wnętrzem.Idealny dla PlayStation 5, A84L rozpoznaje, kiedy konsola jest podłączona i włączona. Następnie automatycznie przełącza się w tryb automatycznego niskiego opóźnienia w HDMI 2.1, dzięki czemu możesz cieszyć się płynniejszą i bardziej responsywną rozgrywką.Dzięki szybkości do 120 klatek na sekundę (4K/120 kl./s) zapewniającej niemal natychmiastową akcję na ekranie, możesz podjąć się każdego wyzwania strzeleckiego, sportowego lub wymagającego wysokiej wydajności.

   Płatność obsługują:

   Gwarancja

   Gwarancja Standardowa

   • Gwarancja Sony na cały wykupiony okres gwarancji
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez autoryzowanych specjalistów
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez okres powyżej 2 lat od daty zakupu (do 5 lat)
   • Priorytetowe, krótsze terminy napraw

   Gwarancja Serwis Extra

   • Gwarancja Sony na cały wykupiony okres gwarancji
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez autoryzowanych specjalistów
   • Bezpłatne wykonywanie napraw przez okres powyżej 2 lat od daty zakupu (do 5 lat)
   • Priorytetowe, krótsze terminy napraw

   Łącznie:

   9 999,00 zł

   (+0 zł - cena gwarancji)

   Polecane akcesoria:

   Przenieś kinową atmosferę do domu z jasnym, pełnym detali obrazem. Oto telewizor Sony BRAVIA XR A84L OLED.

   Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody ©2023 Columbia TriStar Marketing Group, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. ©2023 Sony Interactive Entertainment Inc. Opracowane przez Polyphony Digital Inc. "Logo Polyphony Digital", "Gran Turismo" i "GT" są zarejestrowanymi znakami towarowymi Sony Interactive Entertainment Inc. Producenci, samochody, nazwy, marki i powiązane obrazy przedstawione w tej grze w niektórych przypadkach zawierają znaki towarowe i/lub materiały chronione prawami autorskimi ich właścicieli. Wszelkie przedstawienia lub odtworzenia rzeczywistych lokalizacji, podmiotów, firm lub organizacji nie mają na celu ani nie sugerują sponsorowania, lub popierania tej gry przez taką, lub takie podmioty. Wszelkie prawa zastrzeżone. 'Sony' i ich loga są zarejestrowanymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi Sony Corporation. Wszystkie inne logo i znaki towarowe należą do ich właścicieli.

   Obraz A84L jest tak realistyczny, że przeniesie do Twojego salonu całą magię i emocje każdego hitu filmowego!

   Procesor XR wykorzystuje inteligencję poznawczą i dokładnie odtwarza sposób, w jaki widzimy i słyszymy w prawdziwym życiu. Rozpoznaje, gdzie będziemy skupiać swoją uwagę i jaka powinna być oprawa akustyczna. Z tak złożonym poziomem zrozumienia A84L odtworzy wielowymiarowe sceny przepełnione głębią.

   W A84L połączyliśmy nasz oszałamiający panel OLED z XR OLED Contrast Pro, aby tworzyć kolory i kontrast jak nigdy dotąd! Nie ma już wątpliwości, że jakość obrazu OLED A84L to wyjątkowo czysta czerń i wspaniała jasność, które razem zapewniają realistyczną głębię i szczegółowe faktury.

   Bogactwo kolorów i ich odcieni oraz prawdziwa głęboka czerń to coś, co wyróżnia każdy ważny element obrazu. Zobaczysz, oprócz prawdziwej czerni, co kryje się w głębokich cieniach lub bardzo jasnych scenach, niezależnie czy oglądasz mroczny thriller, czy sceny sportu na oświetlonym przez jupitery stadionie. 

   Wyświetlacz A84L zawiera technologię XR Triluminos Pro. Jest nasycony ponad miliardem różnych barw i odcieni, prosto ze świata rzeczywistego. Od koloru koszulek Twojej drużyny po różne odcienie trawy na boisku — gdy kolory są tak jasne i wierne rzeczywistości, nie ma mowy o rozpraszaniu uwagi — oddasz się w pełni każdej scenie i każdemu sportowemu zwycięstwu. Nic nie jest w stanie rozproszyć Twojej uwagi, a historia opowiadana na ekranie, pochłonie Cię całkowicie.

   Z A84L każdy zajmuje najlepsze miejsce przed ekranem!
   Jeśli lubisz więc oglądać filmy z przyjaciółmi i rodziną, pamiętaj, że nasz zupełnie nowy obraz OLED pozostaje wierny pod każdym kątem oglądania! 

   Emocje seansu filmowego nie tworzy aromatyczny popcorn czy smaczny napój. Miłośnicy filmów wiedzą, dlaczego kino jest wyjątkowe — to połączenie zaawansowanego obrazu, dźwięku i wielkości ekranu tworzy te niezapomniane chwile. My też to wiemy. Dlatego oprócz urzekającej jakości obrazu, stworzyliśmy ekran OLED A84L, który jest jednocześnie głośnikiem. 

   Unikalny system audio wprowadza w delikatne wibracje cały ekran telewizora, więc dźwięk jest idealnie i naturalnie dopasowany do sceny — zupełnie jak kinie! Ta technologia, którą nazwaliśmy Acoustic Surface Audio +, sprawia, że dźwięk pochodzi bezpośrednio z miejsca, gdzie dzieje się akcja na ekranie. Każdy typ rozrywki jest pełniejszy, niezwykle wyraźny i bardziej wciągający.

   Jeśli użyjesz funkcji Acoustic Center Sync A84L, która synchronizuje system audio telewizora z kanałem centralnym zgodnego soundbara Sony, przeniesiesz swoją domową rozrywkę na jeszcze wyższy poziom. Zarówno przejrzystość dialogów, jak i pozycjonowanie dźwięku będą wzmocnione, aby uzyskać jeszcze bardziej wciągające wrażenia dźwiękowe. 

   Z funkcją Acoustic Center Sync zyskasz jeszcze lepszą i komfortową kontrolę nad dźwiękiem. Ustawienia telewizora i soundbara będą łatwo dostępne w jednym wyświetlanym na ekranie telewizora Szybkim Menu. Wyświetlenie tych ustawień nie przeszkodzą Ci oglądaniu rozrywki.

   Ten urzekający obraz i dźwięk zasługują na wyrafinowaną oprawę. Minimalistyczne wzornictwo A84L harmonizuje się z każdym wnętrzem!

   *Wygląd telewizora i rozstaw podstawy może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora.

   Praktyczna 3-pozyjna, smukła, aluminiowa podstawa telewizora zapewnia najwyższą wygodę w aranżacji wnętrza. Masz do wyboru: opcję standardową do większych powierzchni, pozycję wąską, jeśli meble są mniejsze, lub pozycję uniesioną, jeśli chcesz umieścić wygodnie pod telewizorem soundbar.

   *Sposoby ustawienia podstawy mogą się różnić w zależności od rozmiaru telewizora.

   A84L jest idealny do Playstation 5. Po włączeniu konsoli automatycznie przełącza się w tryb niskiego opóźnienia Auto Low Latency Mode w HDMI 2.1, dzięki czemu możesz cieszyć się płynniejszą i bardziej responsywną rozgrywką. To istotna funkcja dla tych, którzy chcą uzyskać przewagę nad konkurentami w szybkich grach o dużej intensywności.

   Uzyskasz też większe szanse na zwycięstwo w rozgrywce widząc więcej szczegółów w scenach o wysokim kontraście, dostrzeżesz szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych częściach ekranu z pomocą technologii Auto HDR Tone Mapping. Ustawienia tej funkcji zostaną automatycznie dopasowane pod kątem konkretnego modelu BRAVIA.

   Niezależnie od typu posiadanej konsoli lub gamingowego komputera A84L są inne powody, dla których A84L jest jednym z najlepszych telewizorów do gier.      

   © 2023 Sony Interactive Entertainment Inc. Opracowane przez Polyphony Digital Inc. "Logo Polyphony Digital", "Gran Turismo" i "GT" są zarejestrowanymi znakami towarowymi Sony Interactive Entertainment Inc. Producenci, samochody, nazwy, marki i powiązane obrazy przedstawione w tej grze w niektórych przypadkach zawierają znaki towarowe i/lub materiały chronione prawami autorskimi ich właścicieli. Wszelkie przedstawienia lub odtworzenia rzeczywistych lokalizacji, podmiotów, firm lub organizacji nie mają na celu ani nie sugerują sponsorowania lub popierania tej gry przez takie podmioty. Wszelkie prawa zastrzeżone. Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

   Funkcja wyświetlania do 120 klatek na sekundę (4K/120fps) zapewnia niemal natychmiastową, niezwykle płynną akcję na ekranie, a więc świetnie nadaje się również do dynamicznych gier! Variable Refresh Rate (VRR) to technologia standardu HDMI 2.1. Powstała, aby uniknąć opóźnień związanych z zacinaniem się i "rozdzieraniem" klatek obrazu. Telewizor dynamicznie dostosuje częstotliwość odświeżania ekranu do zmiennej częstotliwości odświeżania urządzenia do gier, co zapewni płynniejszą rozgrywkę. 

   Auto Genre Picture automatycznie dostosuje ustawienia TV podczas przełączania konsoli pomiędzy różnymi rodzajami rozrywki, automatycznie ustawi tryb gry, aby zminimalizować opóźnienie wejścia i sprawić, że akcja będzie bardziej responsywna, a podczas oglądania filmów na PlayStation 5, przełączy się z powrotem do trybu Standard, aby skupić się na przetwarzaniu obrazu. 

   Błyskawiczną optymalizację ustawień, funkcji dla wydajności w grach zapewni nowe Menu Gra, które uruchomisz jednym przyciskiem na pilocie. 

   Będziesz miał błyskawiczny dostęp do funkcji VRR (włączony lub wyłączony), Motion Blur Reduction — redukcję rozmycia, korekcje czerni Black Equaliser, uruchomisz na ekranie telewizora celownik dostępny w sześciu różnych stylach, a funkcja Custom Screen, która może być sekretem Twojego zwycięstwa, pozwoli zmienić wielkość obrazu np. gdy musisz zobaczyć więcej szczegółów w każdej części gry lub chcesz dokładniej widzieć, aby skupić uwagę na przeciwniku

   *Grafiki są jedynie symulacją. Część funkcjonalności będzie dostępna po aktualizacji oprogramowania.

   W A84L odnajdziesz niemal nieograniczony dostęp do rozrywki z Google TV. To ponad 700 000 filmów i odcinków seriali telewizyjnych z wszystkich usług strumieniowych i innych aplikacji. Do wszystkich tych materiałów, które są uporządkowane według gatunków i zainteresowań, masz intuicyjny i szybki dostęp.

   *Funkcja Hands-free Voice Search dostępna jest w języku angielskim.

   Wyszukiwanie głosowe to wygodny i najszybszy sposób na odnalezienie rozrywki — naciśnij przycisk mikrofonu na pilocie i poproś o znalezienie konkretnego tytułu. A84L jest też przygotowany do funkcji Asystenta Google. Wbudowane w ramkę telewizora mikrofony umożliwią w przyszłości obsługę A84L bez użycia rąk lub użyć TV do sterowania innymi urządzeniami inteligentnego domu.

   *Funkcja będzie dostępna w przyszłej aktualizacji oprogramowania.

   Za przyjemność rozmów z przyjaciółmi i rodziną na dużym ekranie odpowiada kompatybilna kamera BRAVIA CAM*. Wypróbuj również jej inne, ciekawe funkcje!

   *Kamera jest sprzedawana oddzielnie. Dostępne funkcje mogą się różnić w zależności od modelu telewizora.

   Jeśli chcesz, możesz zaoszczędzić nawet do 32% energii! Nowe, intuicyjne Eco Menu zawiera wszystkie ustawienia ekologiczne w jednym, łatwym do odnalezienia miejscu. Im więcej ekologicznych ustawień aktywujesz, tym bardziej będzie rosło Twoje wirtualne drzewo. 

   Menu zawiera Easy Eco Set-up, który poprowadzi Cię przez wszystkie opcje, Auto Power Saving Mode (funkcja BRAVIA CAM, która przyciemnia obraz, gdy nie znajdujesz się przed ekranem), Power Saving, aby zmniejszyć jasność i zużycie energii w razie potrzeby, Light Sensor, który dostosuje jasność do ilości światła w pokoju oraz Idle TV Power Off, który wyłączy telewizor po określonym przez Ciebie czasie bez aktywności.

   *Porównanie ustawień fabrycznych z najbardziej energooszczędnymi ustawieniami za pomocą Pulpitu Eko. Zmierzono na modelu 85X95L, wartość może się różnić w zależności od modelu.                 
   *Tylna obudowa wykonana z plastiku z recyclingu.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
   *90% mniejsze użycie tuszu w porównaniu do modeli FY21, 35% mniejsze użycie plastiku w opakowaniach w porównaniu do modeli FY18. Wartości procentowe mogą różnić się w zależności od modelu.

   W A84L odnajdziesz coś wyjątkowego! To ekskluzywna aplikacja BRAVIA CORE. Czekają tam na Ciebie setki filmów z biblioteki Sony Pictures Entertainment wypełnionej najnowszymi hitami i klasyką, które będziesz mógł oglądać w niespotykanej w strumieniowaniu jakości Pure Stream, zaskoczy Cię też największa kolekcja filmów IMAX Enhanced z dźwiękiem DTS. Opierając się na wiedzy filmowców i inżynierów Sony, tworzących niesamowite technologie obrazu i dźwięku BRAVIA XR, wiemy, że jest to najlepsza aplikacja filmowa dla prawdziwych miłośników kina. 

   Wyłącznie dla właścicieli telewizorów BRAVIA — możesz wybrać 15 filmów do wykorzystania w jakości do 4K HDR, a także 24 miesiące nieograniczonego przesyłania strumieniowego.

   Spider-Man: No Way Home: ©2022 CTMG. Wszystkie prawa zastrzeżone. MARVEL i wszystkie powiązane nazwy postaci © & ™ MARVEL.                                                                                                                                           

   *Aby móc skorzystać z ofert promocyjnych, należy zakupić kwalifikujący się telewizor i zarejestrować się w programie BRAVIA CORE™ do 23 lutego 2026 roku. Dostępne filmy mogą ulec zmianie. Obowiązują warunki i postanowienia, pełne informacje można znaleźć na stronie https://www.sony.net/bravia-core. © 2022 Layout and Design Sony Pictures Home Entertainment Inc. All Rights Reserved.

   Aby funkcja Pure Stream™ mogła działać, potrzebne jest łącze internetowe 43 Mbps lub szybsze. Do uzyskania maksymalnej prędkości transmisji (80 Mb/s) niezbędna jest przepustowość 115 Mb/s lub większa. Przepustowość łącza Ethernet telewizora jest ograniczona do 100 Mb/s, co wynika ze specyfikacji produktu. Aby korzystać z funkcji Pure Stream™ przy 80 Mb/s, trzeba więc podłączyć telewizor do routera sieci bezprzewodowej Wi-Fi zgodnego ze standardem IEEE 802.11 ac/n. Na podstawie badań z grudnia 2020 r.

   W - wysokość   |   S - szerokość   |   G - głębokość

   Szczegóły produktu

   4 Przedmioty

   Opis

   Rok produkcji
   2023
   Przekątna ekranu (cale)
   65"
   Rozmiar ekranu w cm
   164 cm
   164 cm
   Wymiary telewizora z podstawą (wąskie ustawienie) (szer. × wys. × gł.)
   144,8 × 86,2 × 32,7 cm
   Szerokość podstawy (standardowe ustawienie)
   116,4 cm
   Szerokość podstawy (wąskie ustawienie)
   40,4 cm
   Wymiary kartonu
   157,4 × 95,8 × 18,0 cm
   Waga telewizora z podstawą
   24,2 kg
   Standard Wi-Fi®
   Certyfikat Wi-Fi® 802.11a/b/g/n/ac
   Częstotliwość Wi-Fi®
   2,4 GHz / 5 GHz (Wi-Fi Direct: tylko 2,4 GHz)
   Zgodność z profilami Bluetooth
   Wersja 4.2, HID (podłączanie myszy/klawiatury) / HOGP (podłączanie urządzeń o niskim zużyciu energii) / SPP (profil portu szeregowego) / A2DP (dźwięk stereo) 1 / AVRCP (pilot AV)
   Zgodność z Energy Star®
   -
   Obecność ołowiu
   -
   Zawartość rtęci (mg)
   0,0 mg
   Pobór mocy (w trybie czuwania)
   0,50 W
   Pobór mocy (w trybie czuwania sieci) — Złącza
   2,00 W (Wi-Fi®) / 2,00 W (LAN) / 0,50 W (CEC)
   Pobór mocy (zasilanie włączone) – Energy Star®
   -
   Pobór mocy (w trybie czuwania) – Energy Star®
   -
   Moc wyjściowa dźwięku
   10 W + 10 W +10 W + 10 W
   Roczne zużycie energii*
   96 kWh/1000 h
   Tryb oszczędzania energii / bez podświetlenia
   Tak
   Wymagania dotyczące zasilania (napięcie/częstotliwość)
   50 Hz, Napięcie przemienne 220–240 V
   Wejścia Ethernet
   1 (z boku)
   Chromecast built-in
   Tak
   Apple airplay
   Tak
   Apple HomeKit
   Tak
   Wejścia antenowe (telewizja naziemna/kablowa)
   1 (z boku)
   Wejścia IF (telewizja satelitarna)
   1 (z boku)
   Komponentowe wejścia wideo (Y/Pb/Pr)
   NIE
   Kompozytowe wejścia wideo
   Hybrydowe z wejściem głośnika centralnego ×1 (z boku, mini jack)
   Wejścia sygnału RS-232C
   NIE
   Razem wejścia HDMI
   4 (4 z boku)
   HDCP
   HDCP2.3 (do HDMI™1/2/3/4)
   Bravia Sync (w tym HDMI-CEC)
   Tak
   Zwrotny kanał audio HDMI (ARC)
   Tak (eARC/ARC)
   Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR)
   Tak (HDMI™ 3/4)
   Automatyczny tryb małego opóźnienia (ALLM)
   Tak (HDMI™ 3/4)
   Cyfrowe wyjścia audio
   1 (z boku)
   Wyjścia słuchawkowe
   -
   Wyjścia na subwoofer
   -
   Porty USB
   2 (z boku)
   Nagrywanie na twardy dysk USB
   Tak (1 z funkcją nagrywania) (z wyjątkiem Włoch)
   Obsługiwane formaty dysków USB
   FAT16/FAT32/exFAT/NTFS
   Kodeki do odtwarzania z USB
   MPEG1, MPEG2PS, MPEG2TS (HDV, AVCHD), MP4 (XAVC S), AVI, ASF (WMV), MOV, MKV, WEBM, 3GPP, MP3, ASF (WMA), LPCM, WAV, MP4AAC, FLAC, JPEG, WEBM, AC4, OGG, AAC, ARW (miniatury ekranowe).
   Typ wyświetlacza
   OLED
   Rozdzielczość wyświetlacza (pion x poziom, w pikselach)
   3840 x 2160
   Kąt widzenia (X-Wide Angle)
   -
   Technologia przeciwodblaskowa (x-anti reflection)
   -
   Typ podświetlenia
   Bezpośrednie (Full Array LED)
   Typ ściemniania podświetlenia
   Lokalne wygaszanie
   Częstotliwość odświeżania panelu
   100/120 Hz
   Zgodność z HDR (High Dynamic Range)
   Tak
   Tak (HDR10, HLG, Dolby Vision)
   Procesor obrazu
   Cognitive Processor XR
   Optymalizacja czystości
   Interpolacja XR 4K Przetwarzanie dual database processing XR Super Resolution
   Optymalizacja koloru
   XR TRILUMINOS PRO™ XR Smoothing Technologia Live Colour™
   Optymalizacja kontrastu
   OLED XR Contrast Pro XR HDR Remaster Dynamiczne zwiększanie kontrastu Pixel Contrast Booster
   Optymalizacja ruchu (częstotliwość własna)
   XR OLED Motion, tryb automatyczny
   Obsługiwane sygnały wideo
   Sygnał HDMI™: 4096 × 2160p (24, 50, 60 Hz), 3840 × 2160p (24, 25, 30, 50, 60, 100, 120 Hz) 2, 1080p (24, 30, 50, 60, 100, 120 Hz), 1080i (50, 60 Hz), 720p (24, 30, 50, 60 Hz), 576p, 480p
   Tryby obrazu
   Żywy, standardowy, kino, IMAX Enhanced, gra, grafika, zdjęcie, własny, Dolby Vision (żywy, jasny, ciemny), Netflix calibrated, BRAVIA CORE calibrated
   Czujnik
   Lekki
   Typ głośnika
   Acoustic Surface Audio+
   Konfiguracja głośnika
   3 siłowniki, 2 subwoofery
   Obsługa formatu audio Dolby
   Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos
   Obsługa formatu audio DTS
   Cyfrowy dźwięk przestrzenny DTS®
   System acoustic auto calibration
   Kompensacja warunków w pomieszczeniu i położenia użytkownika
   Tak
   Funkcja voice zoom
   Funkcja Voice Zoom 2
   Radio FM
   NIE
   Przetwarzanie dźwięku
   NIE
   Tryby dźwięku
   Standardowy / Dialogi / Kino / Muzyka / Sport / Dolby Audio
   Kamera
   BRAVIA CAM (opcja)
   Funkcja kamery
   Tak (aplikacje na kamerę)
   System operacyjny
   Android TV™
   Smart tv
   Google TV™
   Pamięć wbudowana (GB)
   32 GB
   Język wyświetlacza
   PL,AF,AMH,AR,ASM,AZE,BEL,BG,BN,BS,CA,CS,DA,DE,EL,EN,ES,ET,EU,FA,FI,FR,GL,GU,HI,HR,HU,ID,IS,IT,HE,JA,KK,KN,KO,KY,LO,LT,LV,MK,ML,MN,MR,MS,MY,NB,NE,NL,OR,PA,PT,RO,RU,SK,SL,SQ,SR,SV,SW,TA,TE,TH,TL,TR,UK,UR,UZ,VI,ZH-CN,ZH-TW,ZU.
   Język wprowadzania tekstu
   PL / EN / AR / BG / HR / CS / DA / ET / FI / FR / EL / HE / ES / ID / JA / CA / NL / DE / NO / FA / PT / RU / RO / SK / SL / IT
   Wyszukiwanie głosowe
   (Wyszukiwanie głosowe) Tak 4/(Wbudowany mikrofon) Tak
   (Wyszukiwanie głosowe) Tak 4/(Wbudowany mikrofon) Tak
   Wyłącznik wbudowanego mikrofonu
   Tak (środek)
   Elektroniczny przewodnik po programach (EPG)
   Tak
   Przeglądarka internetowa
   Tak
   Serwis z aplikacjami
   Tak (sklep Google Play)
   Włącznik / wyłącznik czasowy
   Tak
   Wyłącznik czasowy
   Tak
   Telegazeta
   Tak
   Automatyczna kalibracja dzięki CalMAN®
   Tak
   Napisy (analogowe/cyfrowe)
   (analogowy)Nie, (cyfrowe) napisy
   Dynamiczne sterowanie podświetleniem
   Tak
   Produkt przyjazny dla środowiska
   Tak
   Stylistyka ramki
   Metal w jednej płaszczyźnie
   Kolor ramki
   Tytanowo-czarny
   Konstrukcja podstawy
   Smukła, klinowa podstawa z aluminium
   Kolor podstawy
   Ciemnosrebrny
   Położenie podstawy
   3 sposoby ustawienia (ustawienie standardowe / wąskie / pod soundbar)
   Zdalne sterowanie
   Pilot na podczerwień; standardowy pilot
   Liczba tunerów (naziemnych/kablowych)
   2 (cyfrowe) / 1 (analogowy)
   Liczba tunerów (satelitarnych)
   2
   System telewizji analogowej
   B/G, D/K
   Pokrycie kanałów przez tuner (analogowych)
   45,25–863,25 MHz (zależnie od wybranego ustawienia kraju)
   System cyfrowej telewizji naziemnej
   DVB-T/T2
   Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji naziemnej)
   VHF/UHF (zależnie od wybranego ustawienia kraju)
   System cyfrowej telewizji kablowej
   DVB-C
   Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji kablowej)
   VHF/UHF/kablowe (zależnie od wybranego ustawienia kraju)
   System cyfrowej telewizji satelitarnej
   DVB-S/S2
   Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji satelitarnej)
   Częstotliwość pośrednia 950–2150 MHz
   CI+
   Tak
   Czytnik ekranowy
   Tak
   Audiodeskrypcja
   Tak
   Napisy Closed Caption
   Napisy
   Powiększenie tekstu
   Tak
   Przycisk dostępności
   Tak

   Specyficzne kody

   EAN13
   4548736150591

   Ostatnio przeglądane:

   Ostatnio przeglądane:

   Klientów zainteresowały również:

   Podobne produkty: